skip to Main Content

D. Mockus mano, kad po Seimo rinkimų bylos E.Masiuliui ir ‚MG Baltic“ koncernui išgaruos

„Mg Baltic“ koncerno prezidentas Darius Mockus mano, kad po Seimo rinkimų, matyt, jeigu rinkimus laimės liberalai ir konservatoriai, tai visi kaltinimai šios partijos pirmininkui E.Masiuliui ir minėto koncerno vadovams dėl kyšininkavimo tiesiog išgaruos.

D.Mockus taip kalbėjo agentūrai BNS:

(…) Man kažkaip atrodo, kad po rinkimų viskas greitai išsispręs. Aš versle jau 25 metus ir esu matęs nemažai visokių fokusų.

– Kodėl jūs šią bylą siejate su rinkimais?

– Todėl, kad jeigu jūs pastebėjote, tai vienintelė šio dalyko pasekmė yra ta, kad Liberalų sąjūdis atsirado prie tos ribos, kad jis negali nepraeiti 5 proc. barjero. Čia man ryškiausias, akivaizdus pokytis.

– Kam tai naudinga?

– O kokios partijos užaugo per tą laiką? Tiesioginė nauda yra pakankamai akivaizdi. Kam naudinga, kad augantis, kylantis judėjimas staiga krito į žemumas, o kažkas iškilo? Tai čia jūs už mane geriau atsakysite, kas nukrito į žemumas ir kas kiek užaugo.

– Liberalų partija, kuri deklaruoja laisvą rinką ir kuo mažesnius suvaržymus, turbūt yra geriausia atrama verslui. Ar manote, kad smūgis liberalams tuo pačiu yra smūgis visam Lietuvos verslui?

– Ne. Aš manau, kad šitas smūgis liberalams yra smūgis jiems kaip organizacijai pasitikrinti savo tikrąsias vertybes ir ar juos vienija buvimas tik džiaugsme, ar ir tada, kai jiems yra sunku. Ar tie ryšiai, ar tas tikėjimas vienas kitu turi po savimi pamatą, ar tai buvo deklaratyvu ir netikra. Čia jų organizacijos patikra, kiek jie buvo nuoširdūs.

– Kas Lietuvoje trukdo kovoti su korupcija?

– (…) Jeigu sistema padaryta neefektyvi, kiekvienas žmogus, dalyvaujantis toje sistemoje, jis jaučia, kad su maža pakiša jis gali suefektyvinti tą sistemą sau konkrečiai, nors visiems sistema yra vienodai nepatogi.

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));