Chrisas Evansas apie detektyvo „Ištraukti peiliai“ filmavimus: mums visiems teko „šokti“ pagal Danielio Craigo dūdelę

Foto_1

Foto_1

 

Chrisas Evansas apie detektyvo „Ištraukti peiliai“ filmavimus: mums visiems teko „šokti“ pagal Danielio Craigo dūdelę

 

Jau šį penktadienį, lapkričio 29 dieną, į Lietuvos kino ekranus atkeliauja ilgai detektyvų mėgėjų laukta ir kino kritikų puikiai įvertinta detektyvinė juosta „Ištraukti peiliai“. „Žvaigždžių karai. Paskutinis džedajus“ režisierius Rianas Johnsonas nusprendė ant popieriaus, o po to ir į ekranus perkelti seną savo aistrą detektyvo žanrui ir tam pasitelkė tokias Holivudo garsenybes kaip Danielis Craigas, Christopheris Plummeris, Chrisas Evansas, Jamie Lee Curtis, Toni Collette ir Donas Johnsonas. Ir nors pats kūrėjas pasakoja, jog su žvaigždėmis dirbti sunku nebuvo, kai kas nuoskaudų, panašu, jaučia…

 Foto 1

Filmų apie kapitoną Ameriką aktorius Chrisas Evansas pasakoja, jog nors filmavimo aikštelėje katastrofų nenutiko, vis tik sunkiausia buvo faktas, jog visiems teko „šokti pagal D. Craigo dūdelę“.

 

„Danielis tuo metu filmavosi naujausioje Bondiados dalyje, todėl mūsų visų grafikai turėjo būti derinami prie jo dienotvarkės. Būdavo net taip, kad susirinkdavome, jis užtrukdavo, ir tam tikros scenos filmavimai persikeldavo į kitą dieną. Gerai, kad visi padoriai sutarėme, nes kitaip būtų buvę rasta daugiau lavonų, nei buvo numatyta pagal scenarijų“, – juokiasi 38-erių Ch. Evansas.

 

Režisierius pasakoja, jog kiti D. Craigo filmavimai tikrai turėjo nemažai įtakos, tačiau didžiąją dalį filmo pavyko nufilmuoti tuomet, kai aktorius dar tik ruošėsi vaidmeniui naujausioje Džeimso Bondo filmų dalyje.

 

„Taip jau yra, kad jei nori į vieną filmą surinkti daugiau žvaigždžių, turi gerokai paprakaituoti sudarinėjant grafikus. Juk beveik visi jie turi ir kitų įsipareigojimų. Bet kai turi surinkęs tikrų profesionalų komandą, net ir didžiausi iššūkiai tampa įveikiami“, – pasakoja režisierius.

 

Juostoje Bondiados žvaigždė D. Craigas įkūnys šių laikų Erkiulį Puaro. Istorijos epicentre atsiuduriantis Harlanas Tombris (akt. Ch. Plummeris) yra itin sėkmingas (ir, žinoma, turtingas) rašytojas, švenčiantis 85-erių metų sukaktį. Šia proga į jo namus suvažiuoja visa didžiulė šeima. Kitą rytą po puikaus vakarėlio Harlanas randamas negyvas.

 

Bylą tiriantis detektyvas Blankas (jį vaidina D. Craigas) labai greitai ima įtarti, kad mirtis nebuvo tokia natūrali, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Uždraudęs gausiai susirinkusiems giminaičiams bei tarnams išeiti iš namo, detektyvas pasiraitoja rankoves ir ima aiškintis, kas padėjo Harlanui persikelti į aną pasaulį.

 

Tad kas galiausiai paaiškės esantis žudikas? Netikėtų siužeto posūkių ir puikaus humoro prisodrinta juosta „Ištraukti peiliai“ su visu Holivudo žvaigždynu į Lietuvos kino teatrus atkeliauja jau šį penktadienį, lapkričio 29 dieną.

 

Filmo anonsas:  https://youtu.be/h6rJHsZUmSk

 

Embed kodas:   

 

<iframe width=”979″ height=”504″ src=”https://www.youtube.com/embed/h6rJHsZUmSk” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));