Buvo visokių carų, karų, prezidentų, bet tokio dar nebuvo-iš baisaus nieko sukurti siaubą

miskagrobiai

miskagrobiai

Karūnos  akivaizdoje

Buvo visokių carų, karų, prezidentų, bet tokio dar nebuvo-iš baisaus nieko sukurti siaubą. Nevaldomą monstrą, kuris lyg ir nesirinkdamas už-imamo posto, titulo žengia per pasaulį vykdydamas anokią misiją. kas jam davė tokias galias, svarsto politologai, imunologai,  infekcionistai,akademikai ir asistentai. Ar tai rykštė sukurta pačio dvikojo išradėjo. Dažniausiai išradėjai prakeikdavo savo kūrinius, bet ne visiems buvo skirtas toks kelias.

miskagrobiai

Yra žmonių ,kurie visa gyvenimą daro gerus darbus, bet niekada taip ir nebūna pripažinti kūrėjais.

Vieni kovoja –kiti pasinaudoja, vieni sodina -kiti kerta, vieni iškovoja-kiti pasinaudoja, vieni uždirba- kiti išleidžia, vieni pastato- kiti nugriauna.

Visi atlieka savo misiją, kuri į jų galvelę įskiepijama iš mažens, kol užauga-dideliems darbams. Kiti milžinais užauga, o  dvasia  mažais ir lieka .bet  tai ne tik nuo kūrėjo priklauso, bet ir nuo tėvų, mokytojų, aplinkos.

Galime pasižiūrėti ,kiek prisidirbome visi kartu per pandemijų,  epidemijų prizmę. Atsinaujinimas gali būti ir ne visai kokybiškas, jei ir šiandiena karantino metu veikia griovimas. Tas kas pradėjo –juk negali, griaus iki galo, griaus ir bambės ,kad tas ,kuris statė, sodino, augino dar galėjo už jį ir išgriauti ,išrauti ir jam pinigus atiduoti. UŽ plyną lauką. Už nusavintą svetimą turtą, net už virusą-kitas gali gauti pelną. Kai Valstybėje nesinaudojama kūrimo ir atkūrimo teise (kad ir tiesos bet kokios išeinančios iš šventos logikos)kai protinga  nustumia kvailys, kai kūrėją nugali griovėjas -kas belieka- tik stebuklas arba pragaištis. gėris visada kovoja prieš blogį. Dėkime ant svarstyklių, ko dabar  daugiau. Materialistinėje visuomenėje gėris neturi išgalių laimėti, nes jam palikta tik malda ir tikėjimas. Kiekvienas su malda gali daug laimėti ,nes griovėjas naudoja tik jėgą ir ginklą.

misknok

Ir štai atsiranda toks ginklas, kuris atsisuka prieš jį. Klius ar neklius šį kartą. ar tai bus pamoka blogiukui? Ar geniečio tikėjimas ir malda išgelbės ir jį ,ar iš to jis pasimokins ir daugiau neterš ,nenaikins, nevogs, nelėbaus iš kito sąskaitos, ar tikrai pagalvos apie savo paskirtį čia ir kiek reikia mėžti ,kad išmėžti jo pačio arklides, nors jis niekada net neturėjo rankose darbo įrankio-tik “kortas’ ir nešvarius, neuždirbtus pinigus. Iš kurių gal ir paaukojo kam ,kaip iš savų.

Jei gali pavogti daug, tai gali parodyti ,kad ir aukoji, bet svarbu viešai per spaudą, televiziją, o jei gali dar ir ant automobilio numerio užrašai, ką apvogei. Už pinigus gali parašyti, kad brangiai moki (vagi),pigiai perki-iš to ir gyveni.

Ieškojau ,kas Lietuvoje atpigins apsaugos priemones nuo Covid19,nes jei gamini, gali parduoti ir pigiau nei importuodamas, nes transporto kaštai ir kitų Valstybių pelnai į viską įskaičiuoti.

Deja pasirodo ,valdžiai lengviau nupirkt iš trečių šalių, kurių šiaip jau negerbia ir bendrai dempinguoja jų prekes, o dabar tik džiaugiasi ,kad gali didele kaina įsigyti, negu čia turėti gamybą. O jei yra gamyba ar iš visų supirks nors ta kaina ,kurią sumoka kitoms šalims už vienetą parsiustą čia. Mat gi mūsų gaminiai nesertifikuoti-nespėjo- virusas pamaišė. Lazda tvojo kitu galu, ne viskas bloga ką kuria kiti pasižiūrėk identifikuok, sukurt laboratoriją ,ištirk-tada spręsk, bet užmerktomis akimis nestabdyk. nesertifikuoto daikto. Priimk čia savo taisykles-žmogui. Stenkis dėl jo, ne dėl to kad tik perskaitai ES direktyvas esi protingas ir pilietis,o kiek savo žmogui padarai gero. Nekenkdamas. taisyklė visur ta pati-nekenk.

Taigi, ir blogas taisykles sustatytas “taikos” metu, griauna karas .O kiek protinga tautos dalis sakė ir sako  dirbkime Lietuvai, ne vien  sau. klerkų  Lozungai skamba tarsi klausdami “ar t u myli mane’, jie susitapatina su Lietuva, o engia jos pilietį.

Dabar tas pilietis(išskyrus savo chebrą) toks ,atrodytų, nereikalingas dar čia suk galvą kur jį padėti, toks nenaudingas ,ką jis čia gali ,ypač maro metu. Viską turi spręsti medikai, visas  valdžios klaidas taisyti ir ištaisyti,o jei ne-katastrofa.

Dievas ,mato ir girdi ir tik jo meldžiame, kad Lietuva išbristų ir šį kartą su kuo mažesnėmis netektimis, kad vėl galėtų sunkiai ar lengviau eiti į tiesą ir šviesą.

JMK

Facebook komentarai
});}(jQuery));