Bankroto administratorius – sukčiai su teisininkų diplomais? Zigmas Vaišvila. 2017 11 23

 

Yra įtarimų, kad bankroto administravimo bendrovėje „Admivita“ dirba sukčiai su teisininkų diplomais 5

Paskelbta: 2017-11-25 07:04 Autorius: ekspertai.eu

 

Kai kurių bankroto administratorių veiksmai kompromituoja visus bankroto administratorius – iš Zigmo Vaišvilos vadovaujamos įmonės UAB „FF Lizingas“ perimtą turtą bankroto administratorius UAB „Admivita“ sugebėjo ne tik parduoti, bet ir iškelti ieškinį Zigmui Vaišvilai už tai, kad jis šio turto neperdavė.

 

Ieškinį palaikanti UAB „Admivitos“ atstovė Indrė Kaušylaitė – Rickė byloje teikia ieškinį, nors pati dalyvavo dalies turto perėmime. Jos kolega advokatas Povilas Viščinis 2016 m. vasario mėnesį bandė Zigmą Vaišvilą užpulti, kai tas su anstoliu pagal teismo sprendimą atvyko susipažinti su bylos dokumentais. Zigmas Vaišvila nesėkmingai bando išreikalauti vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas šis epizodas.

 

Zigmas Vaišvila teismui pateikė keletą prašymų, iš kurių vienas – neleisti Povilui Viščiniui ir Indrei Kaušylaitei – Rickei atstovauti UAB „Admivitą“ šioje byloje. Nes jie ne tik asmeniškai dalyvavo, perimant dalį UAB „FF lizingas“ turto. Atsakovo tvirtinimu Indrė Kaušylaitė – Rickė dar bandė papirkti kai kuriuos šios bylos liudininkus, apie ką atsakovas taip pat pateikė tą patvirtinančius įrodymus.

 

Jeigu pasitvirtins visi Zigmo Vaišvilos teiginiai ir prielaidos, kuriuos teismas ir žiūrovai išgirdo posėdžio metu, kils didžiulis klausimas: ar UAB „Admivita“ ir jos samdyti bendradarbiai advokatas Povilas Viščinis, Indrė Kaušylaitė – Rickė yra teisėta įmonė, ar sukčiai, besidangstantys teisininkų diplomais, kurie kompromituoja visą bankrotų administravimo bendrovių bendruomenę.

{youtube}-8rZNEz8-LM{/youtube}

Facebook komentarai
});}(jQuery));