Badu marinami pensininkai dėkoja ekscelencijai


Prezidentei – „Bočių“ sąjungos padėka už valstybingumo stiprinimą

 

 

2018-12-19

Trečiadienis, gruodžio 19 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ atstovais, kurie šalies vadovei įteikė atminimo medalį „Už nuopelnus Lietuvai. Lietuvos valstybės atkūrimui 100“.

Šis „Bočių“ sąjungos apdovanojimas Prezidentei skirtas už rūpestį ir pastangas didinant šalies saugumą bei valstybingumo puoselėjimą.

Dėkodama už apdovanojimą šalies vadovė pabrėžė, kad aktyvi sąjungos narių veikla – itin svarbi Lietuvai. Iniciatyvumas ir atsakomybės jausmas yra tai, ko reikia mūsų valstybei, pradėjusiai skaičiuoti naują šimtmetį. Pasak Prezidentės, aktyvi šalies senjorų pozicija svarbiausiais klausimais yra ypač vertinga – stiprina valstybę, perduoda patirtį ir ugdo jaunimą.

Šalies vadovė padėkojo visiems Lietuvos senjorams už aktyvumą ir pilietiškumą bei palinkėjo gražaus ir ramaus Kalėdų laukimo.

Lietuvos pensininkų sąjunga „Bočiai“, įkurta 1991 m., vienija beveik 50 tūkst. narių ir savo veiklas vykdo daugiau nei 50 šalies miestų ir miestelių. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga įsteigtą padėkos ženklą sąjunga skiria asmenims, aktyviai gynusiems ir dabar ginantiems šalies laisvę, saugantiems ir puoselėjantiems valstybingumą. Šį apdovanojimą taip pat yra gavę organizacijos vadovai ir aktyvistai, kiti visuomenės bei politikos veikėjai.

Prezidentės spaudos tarnyba

 

Advokato Stanislovo Tomo komentaras : „Ar aš nesakiau, kad visos pensininkų sąjungos išdavė pensininkus? Šiuo metu minimali pensija teisiškai yra 600 €, Grybsuskaite iš tikrųjų padarė 200 € ir pensininkai jai dėkoja? Šita padeka yra nuo 50 000 pensininku:))))))

Facebook komentarai
});}(jQuery));