Polas Kreigas Robertsas: Putinas meta iššūkį Vašingtonui

arabai

arabai

Polas Kreigas Robertsas: Putinas meta iššūkį Vašingtonui

 

„Mes daugiau nebegalime toleruoti padėties pasaulyje.“ Prezidentas Vladimiras Putinas 

Praeitą trečiadienį (2015 rusėjo 28d.) pasaulis pamatė skirtumą tarp Rusijos ir Vašingtono.  Putino būdas remiasi tiesa; Obamos tuščiomis pagyromis ir melais, ir Obamai tie melai jau baigiasi.

Sakydamas tiesą visuotinės apgaulės laikais, Putinas atliko revoliucinį aktą. Nurodydamas skerdynes, naikinimą ir chaosą kurį Vašingtonas atnešė į Viduriniuosius Rytus, Šiaurės Afriką ir Ukrainą ir ekstremalias džihadistų jėgas, kurios buvo paleistos, Putinas paklausė Vašingtono: „Ar jūs suprantate ką jūs padarėte?“

Putino klausimas man primena Džozefo Velšo (Joseph Welch) klausimą, kai jis paklausė apie raganų medžioklę Senatoriaus Džozefo Makarčio (Joseph McCarthy): „Ar jūs neturite padorumo jausmo?“ Velšo klausimas priskiriamas Makarčio karjeros nuosmukio pradžios inicijavimui. Gal būt Putino klausimas turės tokį pat poveikį ir padarys galą „Amerikos išskirtinumui“.

Jei taip, tai Putinas pradėjo revoliuciją, kuri nuvers pasaulio tarnystę Vašingtonui. Putinas pabrėžia Rusijos intervencijos į Siriją legitymumą, kuris remiasi Sirijos valdžios prašymu. Jis kontrastuoja su Rusijos pagarba tarptautiniam įstatymui su intervencija į Sirija Vašingtono ir Prancūzijos, valdžių kurios pažeidžia Sirijos suverenitetą su neprašyta ir  nelegaliais kariniais veiksmais.

Pasaulis mato, kad Vašingtonas ir jo vasalai „pažeidžia tarptautines normas“, o ne Rusija. Veidmainiškas savateisiškumas, už kurio slepiasi Vašingtonas, pats sau leidžiantis vienašalius  veiksmus, yra atskleistas ir visiems matomas.

Vašingtonas remiasi savo melų arsenalu. Vašingtono žiniasklaida, dezinformacija paremtas aparatas buvo per daug neįtikinamas. Taip kaip BBC TV reporteriai pranešė priešlaikinį Pasaulio Prekybos Centro „pastato 7“ sunaikinimą, kai pastatas vis dar aiškiai stovėjo antrame plane, Vašingtono melo tarnybos pranešė pirmųjų civilių žūtis po Rusijos oro antskrydžių „net greičiau nei mūsų lėktuvai sugebėjo pakilti į orą.“ Pažymėjo Prezidentas Putinas komentuodamas Vašingtono dezinformacijos karą.

Kaip pasekmė dėl savo tarnystės Vašingtonui, marionetinės valstybės Europoje yra užtvindytos pabėgėliais, kurie bėga nuo Vašingtono sukeltų karų, kuriuos Europa taip neapgalvotai leido. 

Tada kai atpildas būnant Vašingtono vasalais ateina į europiečių namus, bus paveiktos Europos politinių partijų pozicijos. Naujos partijos ir valdančios koalicijos greičiausiai seks labiau nepriklausomais keliais tam, kad apginti save nuo didžiulių klaidų kainos, kuri kyla nuo Vašingtono arogancijos ir puikybės.

Imperijos subyrėjimas jau matomas horizonte.

http://www.paulcraigroberts.org/2015/10/02/putin-calls-washington-paul-craig-roberts/

 

B. Obama kaltina Rusiją vykdant Amerikos „gerų teroristų“ medžioklę

Prof Michel Chossudovsky

Global Research, spalis 1, 2015

http://www.globalresearch.ca/obama-accuses-russia-of-going-after-americas-good-guy-terrorists/5479099

Patvirtinta dokumentais, bet retai minima naujienų pranešimuose –  ISIS yra JAV žvalgybos  sukurta armija, apmokyta ir yra finansuojama JAV ir jos sąjungininkų, įskaitant Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Saudo Arabija, Kataras, Turkijos, Izraelio ir Jordanijos vyriausybes.

Dar visai neseniai ISIS buvo žinoma kaip „Al Qaeda” Irake (AQI). 2014, ji buvo pervadinta Islamo valstybė.

 

arabai

nuotraukoje : JAV apginkluoti Al Nursa žudikai žudo žmones, apkaltintus remiant Asado vyriausybę

 

Rusija dabar dalyvauja kare su terorizmu

 

Pagrindinis lūžis šiame kare įvyko – Rusija dabar tiesiogiai dalyvauja kovos su terorizmu kampanijoje, paprašius ir  koordinuojant su Sirijos ir Irako vyriausybėmis.

 

Nors Vašingtonas pripažino Maskvos ryžtą, B. Obama dabar skundžiasi, kad rusai taikosi į „gerus vaikinus teroristus”, kurie remiami Vašingtone.

Pasak Wall Street Journal”, JAV pareigūnai teigia,  CŽV remia teroristus kaip priemonę suaktyvinti „režimo kaitą”  Sirijoje, o tai paaiškina slaptą žvalgybos karo Sirijos teritorijoje modelį:

Nors Pentagonas dabar atvirai pripažįsta, kad CŽV remia Al Qaeda dukterinės grupes Sirijoje, įskaitant Al Nusra, ji vis dėlto apgailestauja, kad Rusija  taikosi į „gerus vaikinus teroristus”, kuriuos palaiko Vašingtonas:

 

Vienas nuo [Rusijos] oro smūgių nukentėjęs plotas yra sukilėlių, remiamų Centrinės žvalgybos agentūros ir jai giminingų organizacijų kontroliuojamas, JAV pareigūnai sakė, …

 

Tarp septynių vietų, kurias subombardavo rusai, pasak Sirijos valstybinės žiniasklaidos, tik viena teritorija į rytus nuo Salamiyah mieste Hama provincijoje yra žinomas kaip priklausoma Islamo valstybės kovotojams. Kitos subormbarduotos  sritys daugiausia dominuojamos sukilėlių grupuočių ar islamistų grupuočių, tokių kaip Al-Sham Ahrar ir „al Qaeda susijusi Nusra fronto. 

Susijusis u Al Qaeda, Al Nusra yra JAV remiama „džihadistų“ teroristinė organizacija, kuri atsakinga už masinius žvėriškumus. Nuo 2012 m. Al Nusra ir Al Qaeda kartu įvykdė Sirijoje aibę teroristinių operacijų.

Neseniai Sirijos vyriausybė nurodė pagrindinius Rusijos karinės kampanijos tikslus – iš esmės, kalba eina apie karą su Al Nusra. Ši organizacija vadinama Laisvos Sirijos armijos teroro organizacija.

Nors Vašingtonas paskelbė Al-Nusra teroristine organizacijna dar 2012 m., tačiau ji nuo to laiko ginkluoja ir apmoko teroristus. Pagalba teikiama per JAV sąjungininkus Persų įlankoje – Katarą, Saudo Arabiją, Turkiją, Izraelį.

Ironiška, kad JT Saugumo taryba 2012 m. nutarimu įtraukė „Al Nusra į juoduosius sąrašus kaip Al Qaeda sąjungininką Irake“ – tokia sankcija reiškia, kad šiai organizacijai uždraustas bet koks ginklų tiekimas, užšaldytas turtas.

 

JAV diplomatai JT sakė, kad iš 15 JT saugumo tarybos narių nė viena nepasisakė prieš Al Nursa paskelbimą teroro organizacija.

Al Nursa, viena iš efektyviausių grupių, kovojančių su Asado režimu, praeitą mėnesį pareiškė, kad sudaro sąjungą su al-Qaeda lyderiu Ayman al-Zawahri. (Al Jazeera, May 2012)

 

O dabar rusai kaltinami tuo, kad medžioja teroristus, kurie yra ne tik JT įtraukti  į teroristinę organizacijų sąrašą, tačiau kurie dirba kartu su ISIL

 

Kokia šių kaltinimų esmė?

 

Nors žiniasklaida pripažįsta, kad Rusija pradėjo karą su teroristais, iš esmės Rusija kariauja su JAV ir NATO koalicija, remdama Sirijos vyriausybę prieš teroristus, kurie yra tik Vakarų karinio aljanso pėstininkais kovos lauke.

Uždrausta tiesa yra tai, kad teikdama karinę pagalbą Sirijai ir Irakui Rusija (netiesiogiai) konfrontuoja su  Amerika.

 

D.Grybauskaitės patarėjas smerkia teroristų medžioklę

 

Rusija į Siriją atvyko ne kovoti su „Islamo valstybe”, o paremti Damasko režimą ir prezidentą Basharą al-Assadą ir šie tikslai prieštarauja tarptautinės koalicijos, kovojančios su „Islamo valstybe” siekiams, teigia Prezidentės vyriausiasis patarėjas užsienio politikos klausimais Renaldas Vaisbrodas.

 

Anot R. Vaisbrodo, Maskvos veiksmai Sirijoje neatitinka Jungtinių Tautų chartijos tikslų, o bandymai siekti savo ribotų tikslų Artimuosiuose Rytuose ir nenoras bendradarbiauti su tarptautine bendruomene įneša dar daugiau chaoso Sirijoje. „Yra kuriama konfrontacija, kur vietoj trijų veikėjų – B. al Assado, opozicijos ir „Islamo valstybės” – būtų susitelkiama ir kovojama su „Islamo valstybe”. Rusijos siekiai yra išvengti trijų veikėjų ir turėti tik du – B. al Asadą ir „Islamo valstybę”, – „Žinių radijui” antradienį sakė R. Vaisbrodas. Pirmuosius antskrydžius Sirijoje Rusijos karinė aviacija surengė paskutinėmis rugsėjo dienomis. Anot oficialių Kremliaus pareigūnų, Rusija pilietinio karo apimtoje šalyje kovoja su tarptautiniu terorizmu, tačiau JAV ir kitos Vakarų šalys Maskvą kaltina parama autoritariniam Sirijos prezidento režimui. JAV senatorius Johnas McCainas Rusiją taip pat apkaltino bombarduojant amerikiečių apmokytus sukilėlius, kovojančius su Islamo valstybe ir B. al Assado režimu.

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/rusijos-tikslas-sirijoje-ne-kova-su-islamo-valstybe.d?id=69194566

 

„Persekiojant“ Islamo valstybę. Spėkite kas stovi už kalifato projekto?

 

Autoriaus žinutė ir papildymas.

Sekantis straipsnis buvo paskelbtas dar 2014 rugsėjo pradžioje oro kampanijos „prieš ISIS“. Per nesenus įvykius Rusija oficialiai prisijungė prie kampanijos prieš Islamo valstybę (ISIS).  

Kokios to pasekmės? Patvirtinta dokumentais, bet retai užsimenama naujienų pranešimuose, jog ISIS yra JAV spec. tarnybų kūrinys, samdyti, paruošti ir finansuoti JAV ir jų sąjungininkų Saudo Arabijos, Kataro, Turkijos, Izraelio ir Jordano.

Ir tai reiškia, kad ISIS teroristai yra Vakarų aljanso pėstininkai. Kol Amerika tvirtina, kad taikosi į ISIS, realybėje gi ji gina ISIS. Oro kampanijos intencija daugiau yra sunaikinti Siriją ir Iraką, nei „persekioti teroristus“.

Bet dabar Rusija įsivėlė į kampaniją prieš ISIS, kartu koordinuojant su Sirijos ir Irako valdžiomis.

Ką tai reiškia? Oficiali istorija yra tai, kad Rusija remia Amerikos pasiryžimą kovoti su teroristais. Visa tai dėl gero tikslo. Realybėje, deja, Rusija (netiesiogiai) kovoja prieš Ameriką palaikant Sirijos ir Irako valdžių veiksmus prieš ISIS teroristus, kurie taip jau atsitiko, kad yra Vakarų karinio aljanso pėstininkai, su Vakarų samdiniais ir kariniais patarėjais jų gretose.

Draudžiama tiesa yra ta, kad teikdama karinę pagalbą tiek Sirijai, tiek Irakui, Rusija (netiesiogiai) konfrontuoja su Amerika. Maskva rems abiejų šalių karą „svetimomis rankomis“ priieš ISIL, kuri remiama JAV ir jų sąjungininkų.

Michel Chossudovsky, 2015 m. rugsėjo 30d.

Islamo Valstybė (IV) yra piešiama kaip Amerikos ir vakarų pasaulio priešas. Su Amerikos nepamainomu Britų sąjungininku, Prezidentas Barakas Obama Irake įsakė seriją JAV bombardavimo reidų, tariamai su siekiu nugalėti Islamo Valstybės (IV) sukilėlių armiją.

 „Mes nedvejosime mūsų pasiryžime konfrontuoti prieš Islamo Valstybę… Jei teroristai galvoja, kad mes susilpnėsime jų grasinimų akivaizdoje, tai jie labai klysta.“ (Barakas Obama ir Davidas Kameronas, Stiprinant NATO sąjungą, paskelbta London Times, 2014 rugsėjo 4d. pabraukta)

Bet kas stovi už Islamo Valstybės projekto?

Karti ironija, iki šiandien Islamo valstybės sukilėliai, dabar žinomi kaip Islamo valstybės Irako ir Levanto (IVIL) buvo paskelbti kaip Sirijos „opozicijos laisvės kovotojai“ nusiteikę „atstatyti demokratiją“ ir nuversti Basharo al Assado visuotinę valdžią.

 Ir kas buvo už džihadistų sukilėlių Sirijoje? Tie kurie įsakė bombardavimo kampaniją yra tie kurie stovi už Kalifato Projekto.

Islamo valstybės (IV) kovotojai, kurie dabar yra tariami taikiniai JAV-NATO bombardavimo kampanijų po „antiterorizmo“ mandatu, buvo ir tebėra slapčia remiami Jungtinių Valstijų ir jos sąjungininkų.

Kitais žodžiais, Islamo Valstybė yra JAV žvalgybų kūrinys, su Britanijos MI6, Izraelio Mossado, Pakistano Inter-Service žvalgybos (ISI) ir Saudo Arabijos Generalinės Žvalgybos Prezidentavimo (GIP), Ri’āsat Al-Istikhbārāt Al-’Āmah ( رئاسة الاستخبارات العامة‎). Dar daugiau remiantis Izraelio žvalgybos šaltiniais (Debka) NATO liaisone su Turkijos Aukščiasia Vadovybe buvo susijusi nuo pat pradžių samdant džihadistų karius Sirijos krizės metu 2011 kovo mėn.

Pagal Sirijos maištą, Islamo Valstybės kovotojai kartu su Alkaida susijusiomis džichadistų jėgomis iš Al Nusrah Fronto yra Vakarų karinio aljanso pėstininkai. Jie slapta remiami JAV-NATO-Izraelio. Jų mandatas yra kelti teroristų sukilimą prieš Basharo Al Assado valdžią. 

Žiaurumai kuriuos įvykdė Islamo Valstybės kovotojai Irake yra panašūs tiems kuriuos įvykdė 

Kaip žiniasklaidos dezinformacijos rezultatas, Vakarų viešoji nuomonė nežino, kad Islamo Valstybės teroristai nuo pat pradžių buvo remiami Jungtinių Valstijų ir jos sąjungininkų.

Nekaltų civilių žudymas, kuriuos vykdydavo Islamo Valstybės teroristai Irake yra naudojami tam, kad sukurti pretekstą ir JAV karinės intervencijos pateisinimą dėl humanitarinių priežasčių. 

Tačiau bombardavimo reidai, kurie įsakyti Obamos, neskirti eliminuoti Islamo Valstybei, kuri yra kaip JAV „žvalgybos turtas“. Deja atvirkščiai, JAV taikosi į civilių populiaciją, taip pat į Irako pasipriešinimo judėjimą.

Saudo Arabijos ir Kataro vaidmuo

Patvirtinta dokumentais, JAV-NATO parama Islamo Valstybei yra nukreipiama slaptai per Amerikos ištikimus sąjungininkus: Katarą ir Saudo Arabiją. Patvirtinta Vakarų žiniasklaidos, tiek Riyadh ir Doha veikimas liaisone ir Vašingtono pusėje žaidė (ir tebežaidžia) centrinį vaidmenį finansuojant Islamo Valstybę kaip ir samdant, ruošiant ir vykdant religinę indoktrinaciją teroristinių samdinių jėgų, kurios dislokuotos Sirijoje.

Remiantis Londono Daily Express „Jie [Islamo Valstybės teroristai] turėjo pinigų ir ginklų, kuriuos tiekė Kataras ir Saudo Arabija.

„Labiausiai svarbus ISIS finansavimo šaltinis iki šiandien buvo parama ateinanti iš Golfo Įlankos šalių, pagrinde Saudo Arabijos, bet taip pat Kataro, Kuveito ir Jungtinių Arabų Emyratų,“ (Remiantis Dr. Gunter Meyer, Arabijos Pasaulio Tyrimų centro direktoriumi, Mainzo Universitete, Vokietijoje, Deutche Welle)

http://www.dw.de/who-finances-isis/a-17720149

 

Šie pinigai buvo siunčiami ISIS teroristams kovojantiems prieš Sirijos vyriausybines pajėgas.

„Per sąjungininkus, tokius kaip Saudo Arabija ir Kataras, Vakarai rėmė karines sukilėlių grupes, kurios nuo tada mutavo į ISIS ir kitus su Alkaida susijusius kovotojus. (Daily telegraph, 2014, Birželio 12) Remiantis Robertu Fisku, IV kalifato projektas „buvo finansuojamas Saudo Arabijos“.

Susipažinkite su Saudo Arabijos paskutiniuoju siaubingu indėliu į pasaulinę istoriją: 

islamistų Sunitų kalifatu, Irako ir Levanto, Mosulo ir tikrito užkariautojais – ir Raqqa Sirijoje – ir galimai Baghdado, ir galiausiai Bušo ir Obamos galutiniais žemintojais.

Nuo Aleppo iki šiaurinės Sirijos beveik iki Irako-Irano sienų, ISIS džihadistai ir kitos grupės apmokamos Saudžių Vahabitų ir Kuveito oligarchų – dabar valdo tūkstančius kvadratinių mylių. (Robert Fisk, The Independent, 2014 Birželio 12d.)

http://www.independent.co.uk/voices/iraq-crisis-sunni-caliphate-has-been-bankrolled-by-saudi-arabia-9533396.html

2013 m. kaip dalį savo teroristų samdymo, Saudo Arabija priėmė sprendimą iš Saudžių kalėjimų paleisti kalinius, kuriems grėsė mirties bausmė,.

Saudžių kalėjimas

Kaliniams, kaip buvo pranešama, jog buvo pasiūlytas sandėris – likite ir būkite nužudyti ar kovokite prieš Assadą Sirijoje. Kaip dalis sandėrio kaliniams buvo pasiūlyta „malonė ir stipendija jų šeimoms, kurioms buvo leista pasilikti Saudo Arabijos karalystėje“.

Saudžių pareigūnai greičiausiai davė jiems pasirinkimą: Atleidimas arba džihadas? 

Bendrai, kaliniai iš Yemeno, Palestinos, Saudo Arabijos, Sudano, Sirijos, Jordano, Somalio, Afganistano, Egipto, Pakistano, Irako ir Kuveito pasirinko eiti kovoti Sirijoje. 

(Žiūrėkite Global Research, 2013 Rugsėjo 11.)

 

„Volte-face“: apie posūkį

2014 Rugsėjo 11, sutapus su 9/11 minėjimu, Saudo Arabijos karalius kartu su Golfo Įlankos monarchais paskelbė jų nepalenkiamą nusiteikimą remti Obamos šventąjį karą prieš Islamo Valstybę (IV), kuri buvo ir tebėra finansuojama Kataro ir Saudžių pinigais, kaip dalis atsargiai suprojektuotos žvalgybinės operacijos. Valstybės sekretorius Džonas F. Keris (John F. Kerry) kairėje, kalbasi su Džozefu V. Vesfaliu (Joseph W. Westphal), JAV ambasadoriumi Saudo Arabijoje ir Saudžių Užsienio reikalų Ministru Princu Sau dal-Faisal jo atvažiavimo metu Karaliaus Abdulazizo tarptautiniame oro uoste Jiddah, 2014 metas, rugsėjo 11d. Saudo Arabijoje. (Fotografija Brendan Smalowski per Associated Press)Saudo Arabijos ir Golfo Valstybės kurios aktyviai prisidėjo Islamo Valstybės finansavime, jau nekalbant apie samdymą, teroristų ruošimą Vašingtono vardu, prisiekė jų nepalenkiamą paramą Obamos karinei kampanijai „pažeminti ir visiškai sunaikinti“ Islamo Valstybę.

Paramos pareiškimas turintis komunikatą, įpareigoja „vedančiąsias Arabų valstybes dirbti kartu su JAV, atkirsti užsienio kovotojų srautą ir lėšas Islamo Valstybei.“ Jis taip pat patvirtina, kad nariai aptarė „strategiją sunaikinti ISIL kur ji bebūtų, tame tarpe tiek Irake ir Sirijoje.“

Saudo Arabija suprato, kad Islamo Valstybės grupė taip pat yra rimta grėsmė jų šaliai, kad ji nėra mainstryminis Sunitų judėjimas. Vienas iš Obamos IV plano siekia pakenkti ideologinius ir religinius tvirtinimus, kuriuos Islamo Valstybės kovotojai priskiria Islamui.

Administracija tikisi, kad Riyadh naudos savo įtaką tarp Islamo religinių lyderių. (Voice of America, 2014, Rugsėjo 11d.)

„Nuosaikiųjų teroristų“ samdymas

Kaip susitarimo dalis, Saudžių Namas turės „būti šeimininku ruošimo įstaigoms, kuriuose bus ruošiami tūkstančiai Sirijos sukilėlių, kurie kovoja tiek prieš Islamo Valstybę, tiek prieš ir Prezidento Bašaro al Assado režimą.“ Absurdiškas ir netikras pasiūlymas. Iki rugsėjo 9, „oficialiai: Saudo Arabija rėmė Islamo Valstybę prieš Bašara al Assada, o dabar jai patikėta samdyti džihadistus, tam, kad kovoti prieš Islamo Valstybę. Absurdiškas ir netikras pasiūlymas. 

Bet žiniasklaida nesugebėjo sujungti taškų ir atskleisti didįjį melą.

Mes turime reikalą su velnišku projektu: Islamo Valstybės architektai informavo pasaulį, kad jie „persekios“ savo pačių teroristus kaip dalį savo antiteroristinės operacijos. Kol šių veiksmų imamasi po „Pasaulinio Karo prieš Terorizmą“ iškaba, JAV neturi intencijos taikytis į jos IV pačios teroro brigadas, kuriose yra integruotos Vakarų specialiosios pajėgos ir žvalgybos agentai. Faktiškai vienintelė reikšminga ir efektyvi kampanija prieš Islamo teroristus buvo daroma Sirijos valdžios pajėgų.

Nereikia sakyti, JAV, NATO, Saudžių ir Kataro rėmimas, ir finansavimas Islamo valstybei tebesitęs. Užduotis nėra sunaikinti Islamo Valstybę kaip žada Obama. Tai su kuo mes turime reikalą yra JAV remiamas procesas destabilizuojant ir naikinant tiek Iraką, tiek ir Siriją. 

Kampanija prieš Islamo valstybę yra naudojama kaip pateisinimas abiejų šalių bombardavimui, daugiausiai taikantis į civilius.

Galutinis tikslas yra destabilizuoti Iraką kaip valstybę ir padalinti ją į tris skirtingus subjektus. Platesnis JAV-NATO strateginis tikslas yra destabilizuoti visus Viduriniuosius Rytus, Šiaurės Afriką, Centrinę Aziją, Pietų Azijos regioną, tame tarpe Iraną, Pakistaną ir Indiją.

Prof Michel Chossudovsky

http://www.globalresearch.ca/going-after-the-islamic-state/5401439

Facebook komentarai
});}(jQuery));