Audrius Butkevičius : „Problema, kad žemos kompetencijos asmenys gavę pareigas, kurioms jie nei ruošėsi nei pagal savo psichikos ypatumus tinkami”

kuris

kuris

Šaukiatės diktatūros, ponas profesoriau! Valstybė iš krizės situacijos pamažėle juda link katastrofos. O katastrofoje, kaip žinoma įmanomas tik pasėkmių-žalos likvidavimas.Taip sakant, namelis jau susprogo… Problema, kaip suprantate, yra ne megintuvelių ar testų savalaikis užpirkimas. Problema, tai žemos kompetencijos asmenys gavę pareigas, kurioms jie nei ruošėsi nei pagal savo psichikos ypatumus tinkami. Štai čia ir atsiranda tokios plačiai naudojamos sąvokos kaip ” koronaviruso valdymas…” Valdyti reikia tai ką įmanoma valdyti, t.y. visuomenę ir valstybę, tarpvalstybinius ryšius ir santykius…Teisingas sąvokų naudojimas yra svarbi krizės valdymo proceso dalis. Jomis apibrėžiama judėjimo kryptis, t.y.strategija. Ir kaip žinia, kuo greičiau eini, bet be į tą pusę, tuo toliau ne ten nueini! Todėl, mums reikia ne „mėgintuvelių”, bet adekvataus „krizės menedžerio” su pakankamais įgaliojimais ir instrumentais, leidziančiais prognozuoti, daryti poveikį realiame laike ir leidžiančias atsekti poveikio rezultatus kol tai dar turi prasmę valdymo procesui. Tada bus ir „mėgintuvelių” laiku.
Rašinėju čia, nes laukiu lėktuvo jau kelias valandas…taigi, kad ir jūs pralinksminti ir kad man laikas neprailgtų.
Komentaras apie šį profesoriaus Kasiulevičiaus pareiškimą apie „užsilenkimą”:
Šį sykį ir aš palūžau. PGR testavimas yra būtina Covid-19 kontrolės sąlyga. Dėl nepadarytų namų darbų jau ir taip neatsekame didelės dalies kontaktų. Tuo tarpu Lietuvoje gali galutinai žlugti PGR tyrimų sistema dėl to, kad KAŽKAS nesugebėjo laiku nupirkti mėgintuvėlių. Kažkas žinojo, kad tokie pirkimai stringa, bet visuomenė tai sužino tik tuomet, kai nieko jau pakeisti neįmanoma.
Nelikus testavimo visus, kurie jaučia bet kokius kvėpavimo takų simptomus, privalėsime izoliuoti. Bet nepamirškite, kad besimptomiai pacientai sudaro nemažiau kaip 30 proc. visų pacientų. Nėra PGR testavimo – liekame akli, nieko nežinome apie infekciją. Tokiu atveju ji apims tokią didelę populiacijos dalį, kuriai suteikti pagalbos jau negalės jokios medikų pajėgos.
Ir kokios dar naujienos mūsų laukia ateinančiais mėnesiais?
Pritrūksime reagentų, apsaugos priemonių, ar sužinosime, kad mūsų išliaupsinti rezervai yra tušti? Kodėl, kai vieni deda visas įmanomas ir neįmanomas pastangas, kad situacija stabilizuotųsi, kiti tiesiog nedaro nieko?
Dabar visi tie, kurie nesugeba nupirkti mėgintuvėlių, šaukia, kad kaltas Viešųjų pirkimų įstatymas. O konkurso nugalėtojai skundžia vienas kitą ir kiekvienas turi dar po 10 dienų, kad kažką nuspręstų. Šalyje ekstremali situacija !!! Jeigu kaltas viešųjų pirkimų įstatymas, tai pakeiskite įstatymą.
Jeigu kažkoks teisės aktas neleidžia atsivežti to, ko reikia gyvybiškai mūsų šaliai, pakeiskite tuos teisės aktus. Jeigu neįgalūs teisininkai parengti normalius teisės aktus, tai pakeiskite teisininkus. Ar tas totalus valstybės struktūrų neįgalumas yra Lietuvos karma?
Ar Seimo nariai, reikalingi tik tam, kad fotografuotųsi gyvenimo būdo žurnaluose, o likusias paskutines savo kadencijos dienas užsiimtų vienu neįtikusiu žurnalistu?
Kadangi mano šalies valdžia yra beviltiškų lūzerių gauja, vėl kaip ir kovo mėnesį, prašau verslo: nupirkite tuos mėgintuvėlius Lietuvai. Kitaip visi kartu užsilenksime.
Facebook komentarai
});}(jQuery));