Atsargos karininkus Lietuva meta į gatvę

karo1

karo1

Aš dabar esu atsargos kariškis ir esu tiesiogiai susijęs su tą istoriją kai gavau tarnybinį tuo metu bendrabutį 1995 metais ir dabar esu metamas į gatvę . Šis pastatas randasi Kaune, adresu Ašmenos II-oji gatvėje 25A  Aukštosiuose Šančiuose . Taigi tuo metu galiojo įstatymai pagal kuriuos gyveno visi ir niekas negalėjo numatyti kas bus ateityje. Juk teisė į ateitį negalioja gyvenantiems pagal tuometinę teisę !!!!!!!!!!!!??????!!!!!!!!!!! Negalima taikyti mums dabartinius įstatymus ,kurie tada net nebuvo sukurti. 

 

Tiesa sakant dabartiniai įstatymai kurie apriboja ir žemina Lietuvos karininkų teises, orumą ( pažeistas LR Konstitucijos 21 str.) ir ne tik karininkų prieštarauja ir toliau LR Konstitucijai, žemina LR Piliečio ( kario) garbę ir orumą ir pažeidžia LR Konstitucijos 29 str. lygiateisiškumo principą. Gaila ,kad nedesovietizuotos KAM padugnės ministrų pavidalu nesupranta ir nesuvokia įstatymų, o toks pats seimas grubiai pažeisdamas LR Konstituciją išleidžia prieštaraujančius įstatymus šiam aukščiausiam šalies įstatymui. Visi jie nesupranta Lietuvos Valstybės sąvokos ir save vadina Valstybę. Mane šokiravo KAM ministerijos berods personalo darbuotojos atsakymas, kad jiems įstatymų žinoti nereikia nes jie yra tik vykdytojai ir jiems nebūtina žinoti ką jie vykdo. Tuo metu man buvo neteisėtai sumažinta kariška pensija. LR Konstitucinis teismas nors pavėluotai , bet pripažino kad pensijų mažinimas prieštarauja LR Konstitucijai. Negali Lietuvos Valstybes tarnai save Valstybę vadinti ir tyčiotis iš visos Tautos ir Piliečių. 

 

Taip absurdiškai elgiasi ir Lietuvos teismai. 2015-09-18 dienos teismo sprendime teisėja Loreta Bujokaitė išmesti į gatvę penkias atsargos kariškių ir tuo pačiu LR Piliečių šeimas su mažais vaikais grindžia ekonomišku ir nauda Lietuvos Valstybei !!!!!!!!!??????!!!!!!!!!!!!!! Beliko paklausti kieno valstybei tai naudinga ir kas yra Valstybė. Gal Lietuvoje ministrai, teisėjai, ir valdžios elitas laiko tik save valstybę , o likusius laiko tik savo tarnais !!!!!!!!??????!!!!!!!!!!! Vardan vieno verslininko Giedriaus Kašėtos naudos griaunamas gyvenimas penkioms šeimoms ir dar su mažais vaikais . Kur ir kam čia ekonominė nauda , kaip buvę karininkai ir LR Piliečiai voliosis šiukšlyne prie konteinerio ir atliekomis kurias griaužia tik žiurkės maitins savo mažamečius vaikus . Vardan to mes kariuomenės kūrėjai nebijojome ir gynėme savo šalį nuo agresoriaus, kad sulauke garbingesnio amžiaus ir išėję į užtarnautą poilsį būtume paniekinti, pažeminti ir išmesti į gatvę kaip šiukšlės!!!!!!!??????!!!!!!! 

 

Dar viena aplinkybę prieštarauja demokratijos savokai , žmogaus teisėms ir tuo pačiu demokratinėms vertybėms. Nuo kada žmogus tampa daiktu. Ar galima prekiauti nekilnojamu turtu neišsprendus gyventojų iškeldinimo klausimo nepažeidžiant Jų konstitucinių teisių. Kur tai matėte pasaulyje ,Gerbiamieji. Žmogus nėra prekė ar daiktas . Negali  LR Pilietis ir net karininkas būti stumdomas, mėtomas , pardavinėjamas ir šiuo atveju išmetamas į gatvę kartu su mažamečiais vaikučiais kaip šiukšlė. 

 

Lietuva yra ciniško, kriminalinio, teisinio nichilizmo šalis užvaldyta galimai KGB- istinių nusikaltėlių , kadangi neįvykusi liustracija , desovietizacija ir neįvykus istorinio teisingumo atstatymui , bei teisiniam sovietinio laikotarpio įvertinimui privedė šalies valdžios elitą prie nebaudžiamumo, atsakomybės nebuvimo ir prie kriminalinių nusikaltimų Tautos , Piliečių ir tuo pačiu Lietuvos Valstybės atžvilgiu.

 

Pagarbiai:

 

Atsargos kariškis Česlovas Kasperavičius

 

 karo1

karo2

karo3

karo4

karo5

karo6

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));