Aštuonis kartus išrinktas antikonstitucinis Seimas turi būti paleistas nedelsiant, o Konstitucinis Teismas taip pat.

1267602777primuskovo11aktatvadovyb.k.motiekab.kuzmickasv.landsbergis.stankeviiusa.sakalas_1

1267602777primuskovo11aktatvadovyb.k.motiekab.kuzmickasv.landsbergis.stankeviiusa.sakalas_1

 

Iš neteisės teisė neatsiranda

 

Tai triviali tiesa. Aprašysiu kaip aštuonis kartus antikonstitucinis Seimas yra išrinktas ir turi būti paleistas nedelsiant, o Konstitucinis Teismas taip pat.

2016-04-13 kreipiausi į penkis Seimo narius tikėdamasis, kad jie tyliai sureaguos ir panaikins tą antikonstitucinę situaciją. Problema su didžiule Lietuvos gėda bus išspręsta tyliai, kad nė šuo nesulos. Tačiau taip neatsitiko, niekas nieko nedarė. Tai tuomet po mėnesio laukimo 2016-05-15 kreipiausi į visus Seimo narius tikėdamas, kad tarp jų atsiras keletas, kurie sugebės panaikinti ta didžiulę Lietuvos gėdą ir rinkimus padarys konstitucinius. Neatsirado nė vieno Seimo nario, kuris imtus iniciatyvos dėl antikonstitucinių rinkimų ir išspręstų Lietuvos gėdos problemą. Tuomet 2016-06-06 viešai kreipiausi į LR Konstitucinio Teismo teisėjus, dar tada nežinodamas,  kad jie prie Lietuvos gėdos problemos yra prisidėję jų 2015-10-20 teisingo išaiškinimo neįtraukimu į nutarimą, kas yra lygi rinkimų teisė. Absoliučiai jokios reakcijos, mat asmuo negali kreiptis į Konstitucinį Teismą. O juk ne asmeniniu klausimu kreipiausi, visuomenei aktualiu klausimu. Tai nors tyliai tą klausimą galėjo išspręsti. Galėjo, tačiau nesprendė, tylėjo.

2016-06-10 viešai kreipiausi į partijas ir Seimą. Gal sakau viešumas padės? Nepadėjo, ką tu nori tą daryk. Ignoravo. Visoms partijoms buvo išsiuntinėti emailai, kiek pasiekiau, tiek išsiuntinėjau. O išsiuntinėjau labai daug emailų. R.Karbauskiui taip pat. Nulis dėmesio iš visų partijų. Juk tai Lietuvos gėda, niekas nesutiko būti konstituciškai išrinktu. Kreipiausi į LR Prezidentę Dalia Grybauskaitė, na ji tikrai turi teisę paleisti neteisėtai, nekonstituciškai išrinktą Seimą. O jei be triukšmo, tai greit ateinantys Seimo rinkimai gali būti išrinkti be konstitucinių pažeidimų, be jokių sąrašų.

2016-06-14 nesulaukęs jokios reakcijos iš ponios ekselencijos parašiau straipsnį apie  „JE metinis pranešimas yra NUSIKALTIMAS PRIEŠ VALSTYBĘ“, kai JE kalbėdama apie padėtį valstybėje nepaminėjo antikonstitucinių Seimo rinkimų. Tai jau nusikaltimas.

2016-06-22 parašiau straipsnį ir klausiau ar Seimo nariai taps TYČINIAIS NUSIKALTĖLIAIS PRIEŠ VALSTYBĘ? Juk negali būti, kad naujas septintasis Seimas būtų antikonstitucinis. Tuo pačiu paruošiau 2016-06-22 Seimo rinkimų įstatymo projektą, kuriame palikau viską kaip buvo, išskyrus daugiamandatininkus, sąrašinius. O tai padaryti visai nesunku. Projektas atrodo puikus, paėmei ir priėmei Seime. Ir eini sau į rinkimus konstituciškai. Gražu? Gražu. Noro reikia pasielgti konstituciškai. Juk priesaika duota.

O noro tai nėra. 2016-07-10 parašau straipsnį “Seimas – juodoji skylė”, po to 2016-07-15 kitą straipsnį “Besiblaškančiam Seimui – teisėtą rinkimų sistemą“, vis rašydamas apie tą patį, apie antikonstitucinius Seimo rinkimus. Atsakiau 2016-08-10 straipsniu į prezidentūros atsakymą „Viešas atsakymas LR Prezidento kanceliarijai dėl antikonstitucinių Seimo rinkimų“. Parašau 2016-08-22 straipsnį “Šnipšto demokratija – neteisėtai išrinktas 1992.10.25 Seimas” ir dar vieną 2016-09-01   straipsnį “Nusikaltėlių irštvos, Seimo vagims ir niekšams“. Įtampa auga, negaliu leisti septintam Seimui būti išrinktu antikonstituciškai. Studijuoju LR Konstitucinio Teismo sprendimus, skaitau viskas kas parašyta. 2015-10-20 LR Konstitucinio Teismo išaiškinimas kas yra lygi rinkimų teisė yra visiškai toks pat kaip ir mano supratimas apie tai: „2.3. Taigi pagal Venecijos komisijos patvirtintą gerąją rinkimų praktiką lygios rinkimų teisės principas, kuris yra vienas iš Europos rinkimų teisės paveldą sudarančių principų, reiškia, kad kiekvienas rinkėjas turi vieną balsą, visi rinkėjų balsai turi vienodą galią, sudarant rinkimų apygardas leistinas rinkėjų ar gyventojų skaičiaus nuokrypis nuo pasirinktos normos neturi būti didesnis kaip 10 proc. ir bet kuriuo atveju – 15 proc., nebent yra ypatingų aplinkybių.“ Vadinasi akivaizdžiai einu teisinga linkme. Ten 2015-10-20 LR Konstitucinio Teismo išaiškinime yra parodyta kaip blogai yra su demokratija kai netiksliai yra vykdomi rinkimai – nėra demokratijos, valdymas neteisėtas. Tačiau LR Konstitucinis Teismas paima iš išaiškinimo tik apatiniąją dalį ir įdeda tą į nutarimą. O tas  nutarimas yra per vieną mėnesį yra įgyvendinamas. Pirmos dalies apie „vienas rinkėjas – vienas balsas“ nutarime nėra, vadinasi LR Konstitucinio Teismo nutarimas yra antikonstitucinis. Taip LR Konstitucinio Teismo teisėjai tampa konstituciniais nusikaltėliais.

Apie tai išanalizavęs parašiau išsamų 2016-09-11 straipsnį „ULTIMATUMAS  Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo“, išsiuntinėjau ji visiems Seimo nariams ir LR Konstituciniam Teismui. Jokios reakcijos, nulis dėmesio. Nusikaltėliai valdžioje.

Parašiau straipsnį 2016-09-17  apie profesorių dr. Rišardą Burdą, kuris viešai kalbėjo „Profesoriaus išminties perlaiapie tai, kad Ir pačioj Konstitucijoje be abejo yra pasakyta, kad yra mišrioji sistema, vienmandatė ir daugiamandatė sistema.“ O tai yra nesąmonė.

Parašiau 2016-09-19  straipsnį apie Lietuvos signatarą Rolandą Paulauską, kuris labai trumpame viešai pasakytame tekste apie lygią rinkimų teisę padarė 11 klaidų. Tai yra klaidino visuomenę tyčia.

Na ir taip toliau, ir taip toliau, ir taip toliau. Straipsnių sąrašas šiai tema yra čia: https://www.laisvaslaikrastis.lt/35228-2/

Pasirodo, kad tas Vytauto Landsbergio ir signatarų 1992-07-09 Seimo rinkimų įstatymas yra Rusijos Federacijos plagiatas, kopija, todėl jo negali pakeisti.

Kopija yra tokia: 42 str. „2. Asmuo, įrašytas į kandidatų sąrašą daugiamandatėje rinkimų apygardoje, turi teisę tuo pat metu būti iškeltas kandidatu į Seimo narius ir vienoje vienmandatėje rinkimų apygardoje.“

O signataro dr. Zigmo Vaišvilos, būk tai jau supratusio, variantas yra toks, kad neleidžia asmenims, kurie gali būti nepartiniai, kandidatuoti, nes kitaip negautų na beveik to pačio rezultato – išrinkti turi būti tik partiniai ir dar NVO. Tai dr. Zigmo Vaišvilos idėja, kad gauti tokį patį rezultatą padarant rinkėjo ir renkamųjų teisių susiaurinimą, kad vėl būtų antikonstituciška. Konstitucija būtų antikonstituciška!  Tai tokie talentai čia pasireiškia. Tai toks yra antrasis referendumas. Toks yra 100 metų įslaptintų kgbistų rezultatas.

Išvada tokia: Lietuvos Respublikos Seimas yra neteisėtas, nelegitimus ir specialiai tyčia nenorintis pasileisti. Konstitucinis Teismas savo nutarime neparodė jo antikonstitucingumo, korumpavosi ir yra neteisėtas. Tai Konstitucijos gadinimas. Iš neteisės teisė neatsiranda.

 

Pagarbiai: dr. Jonas Ramanauskas  joramlt@yahoo.com

2021-09-10

Facebook komentarai
});}(jQuery));