Ar Vilniaus policija lombarde parduoda narkomanų telefonus?

 

Vienas vilnietis pasidalina vaizdo įrašu, darytu dar šių metų balandžio mėn. 4 d., kuriame matosi Vilniaus policininkų ekipažas stoties mobiliųjų telefonų parduotuvėje – lombarde.

Du policininkai vyrai ir moteris stovi prie prekystalio ir kalbasi su pardavėju – girdėti tik pastarojo patarimai, kaip reikia ištrinti mobiliųjų telefonų atmintį.

{youtube}0W5Eg5_qb_Q{/youtube}

„Policininkai pažėrė ant stalo kelis mobilius telefonus, o tas pardavėjas juos vertino, – sakė šis žmogus, – aš manau, kad jie iš narkomanų atiminėja telefonus, priduoda į lombardą, pasiima pinigus ir dingsta. Įkėliau tą įrašą į facebook, tačiau tas mano skaitytojų ratas nėra didelis, todėl policija matyt labai ir nesirūpino jį ištrinti. Tik kažkam nepatinka, kad  filmuojama „narkotikų”  tyrimo eiga „, o kam „pasmerktiems narkomanams”  kad ir „vogtos mobilkos” –vis tiek gydymui neužtektų, o „žalių žmogeliukų” pietums, kaip tik. Juk su bluetooh.  O tas kiosko savininkas – taip pat susijęs su policija, anksčiau labai audringas veikėjas, dabar vadina save verslininku“.

Kaip žinia, Vilniaus policija kontroliuoja visą narkotikų prekybą tabore, o narkotikus policininkai pardavinėja beveik atvirai per vadinamąsias „podstavas” – stoties rajone paliktus senus automobilius, kuriuose palieka narkotikus susitarę su pirkėjais. Pirkėjai palieka pinigus, pasiima prekę ir dingsta – taip išvengiama nemalonaus susitikimo. 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));