Ar šeimų sąjūdis toliau ieško naivuolių, ar jo vadovybę užvaldė tokie?

seimusajudis

seimusajudis

Algirdas PALECKIS: Šeimų sąjūdžio gudravimai
2021 lapkričio 08 10:47:49
Algirdas Paleckis

Aną savaitę Lietuvos šeimų sąjūdžio vadovas (sako, jis visai nenorėjo juo būti) Raimondas Grinevičius paskelbė viešą pareiškimą.

Jau geriau jis būtų buvęs neviešas. Ir visai ne pareiškimas. Nes nuskambėjo ne kaip: „Pareiškiame, kad Lietuvos šeimų sąjūdis buvo, yra ir bus nepolitinė, nepriklausoma nuo bet kokių politinių partijų piliečių asociacija ir politinių užkulisinių susitarimų su politinėmis partijomis nerengia.” (Originale taip ir yra – frazės pabaiga pajuodinta.)
Buvo, yra ir bus nepolitinė asociacija?!
Ar šeimų sąjūdis toliau ieško naivuolių, ar jo vadovybę užvaldė tokie? Juk pats šis pareiškimas yra gryniausia politika. Ir nėra čia nieko smerktino. Politika yra gerai, nes tik politika keičia visuomenės gyvenimą. O sąjūdis žmones sujudino, žengė scenon – ir tuoj atatupstas teisinasi: „Ne, ne, mes scenon neįžengėm, mes taip kažkaip netyčia jon atklydome ir būsime joje… stebėtojais. Stebėsime ir kritikuosime valdžios veiksmus.” Valdžiai to ir tereikia. Ji sako: „Ša! Nelįskit politikon, tai mūsų daržas, tai mūsų valdos.”
Šeimų sąjūdis sakosi esąs „nepriklausoma nuo bet kokių politinių partijų piliečių asociacija.” Čia kaip su valstybės nepriklausomybe. Labiausiai nepriklausoma yra Šiaurės Korėja. Ir ji labai gerai gyvena.
„Politinių užkulisinių susitarimų su politinėmis partijomis nerengiame.” Pagal pajuodinimą turime suprasti, jog tai pareiškimo kulminacija. Politinių susitarimų nerengia, o nepolitinių? Užkulisinių nerengia, o neužkulisinių? Su politinėmis partijomis nerengia, o su jų sponsoriais ir kuratoriais? Galop, kas gi viešai derėjosi Seimo kieme su tokia visiškai apolitiška, absoliučiai nepartine visiškai depolitizuoto Seimo pirmininke Viktorija?
„Ginsime šeimų interesus, Lietuvos Respublikos Konstituciją ir dirbsime Lietuvos piliečių labui kaip visuomeninis judėjimas.” Šeimų interesus… Būta jau vienos partijos su viena (antipedofilijos) tema. Yra ir viena partija, kuri gina tik vienos tautinės (lenkų) grupės interesus, bet ji jau į Seimą nebepatenka (tik keliose vienmandatėse laimėjo).
Kiek tenka stebėti, šeimų sąjūdis skilo, nes šeimų interesai yra skirtingi. Viena šeima rusofobiška, kita rusofiliška, trečia turtinga ir nori dar daugiau pinigų, ketvirta skursta ir emigruoja. Bet tai juk politika… O šeimų sąjūdis nepolitinis, deja.
Facebook komentarai
});}(jQuery));