Ar Panevėžyje atskleistas pacientų pradanginimo modelis nebuvo taikytas ir Šakiuose?

sunu2Bparadas

sunu2Bparadas

Seimo nario Giedriaus Surplio pranešimas: parlamentaras prašo institucijų išsiaiškinti, ar Panevėžyje atskleistas pacientų pradanginimo modelis nebuvo taikytas ir Šakiuose

2021 m. gegužės 24 d. pranešimas žiniasklaidai

 

2021 m. gegužės 24 d. reaguodamas į viešojoje erdvėje pasirodžiusią informaciją, kad Panevėžio miesto poliklinikoje naujai atsidariusiame psichikos sveikatos centre buvo prirašyti 10 000 naujų pacientų, kurie, pasak spaudos pranešimų, prieš tai buvo prisirašę VŠĮ Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centre, Seimo narys Giedrius Surplys viešai kreipėsi į Sveikatos apsaugos ministerijos, Valstybinės ligonių kasos ir Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos vadovus, prašydamas ištirti analogišką situaciją Šakių rajone, kai 2020 m. 5540 UAB Šakių psichikos sveikatos centro pacientų buvo perrašyti naujai įsteigtame anksčiau paminėtam VŠĮ Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centrui priklausančiame centre.

Seimo narys paprašė valstybės institucijų apie tyrimo rezultatus informuoti jį, Sūduvos šiaurinėje vienmandatėje apygardoje išrinktą Seimo narį, suinteresuotas šalis ir visuomenę.

Visas rašto tekstas ir Seimo nario raštas šiuo klausimu, kurį jis išsiuntė valstybės institucijoms 2020 m. gruodžio 2 d.:

2021 m. gegužės 24 d. Seimo nario kreipimasis

2020 m. gruodžio 2 d. Seimo nario kreipimasis

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: MONIKA KUTKAITYTĖ, LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO KANCELIARIJA
Facebook komentarai
});}(jQuery));