AR GALI RIMANTAS PAŠAKINSKAS VADOVAUTI „TVARKAI IR TEISINGUMUI“?

AR GALI RIMANTAS PAŠAKINSKAS VADOVAUTI „TVARKAI IR TEISINGUMUI“?

Pakruojiečiai tiesiog pakraupo – sužinoję, jog ne vien mūsų krašte liūdnai išgarsėjęs aferistas Rimantas Pašakinskas tapo partijos „Tvarka ir teisingumas“ Pakruojo skyriaus pirmininku. 2008 metais, į Pakruojį atvykus R. Paksui, V. Mazuroniui ir kitiems bendražygiams, minėtojo veikėjo buvau priprašyta, kad jį kaip mokėdama ir kiek įmanydama girčiau. Dėl to gailiuosi dar ir šiandien. Todėl dabar, jeigu tik sužinočiau, jog Pakruojin atvažiuoja „Tvarkos ir teisingumo“ partijos dabartinis lyderis Remigijus Žemaitaitis, nedvejodama jam pateikčiau dokumentus, liudijančius, koks sukčius ir apgavikas yra minėtasis Rimantas Pašakinskas, iš mūsų atėmęs viską: žemę, gyvulius, techniką ir net mano brangaus vyro Antano gyvybę, melagingai iškvietus policiją.

Esu giliai įsitikinusi ir tuo, jog 2004 metais Pakruojo ūkininkų kredito unijoje įvykdytos vagystės taip pat yra R. Pašakinsko ir jo bičiulio Aurelijaus Atkočiūno darbas, kad jų „dėka“ liko nuskriausti ir pažeminti mano vaikai bei kiti artimi žmonės. Grobdamas gyvulius bei žemės ūkio techniką, jis mano vyrui buvo prižadėjęs, jog bus padengtos visos jų suformintos paskolos, tačiau po Antano mirties jų tik daugėjo. Vadinasi, šis veikėjas sugeba „gauti“ paskolas netgi mirusiųjų vardu! Todėl šiandien yra baisu net gyventi – nežinant, kada jis atlėks ir pradės matuoti angarą įsakydamas jį nugriauti, nes tai – vienas iš daugelio jo sąmokslų klastojant dokumentus.

Bėda yra dar ir ta, jog Lietuvoje, o tuo labiau – jos provincijos regionuose – nėra teisėsaugos. Manyčiau, kad gudragalviams pavyksta nupirkti net ir FNTT Šiaulių apygardos valdybos pareigūnus, jeigu b.b. Nr. 40-1-158-10 jie visiškai nekreipė dėmesio į suklastotus žmonių parašus, suklastotas paskolų ir laidavimų sutartis, pinigų „išmokėjimus“ naktimis (kredito unijai nedirbant) ir 1.1. Manyčiau, kad sugebama nupirkti taip pat ir teismus, o nesąžiningi teisėjai yra nebaudžiami.

Kol kas niekam neįdomu, kad R. Pašakinskas yra sukūręs apie 20 UAB-ų, kurie iš minėtosios kredito unijos ėmė didžiules paskolas ir … visi bankrutavo! O UAB „Antėjos valda“, per kurią jis nupirko mūsų gyvulius, techniką, įrengimus už pusę milijono litų (kurių nesumokėjo ir jokių įformintų paskolų nepadengė) savo balanse parodė, jog turi turto už 13 milijonų litų! Ir ką šiandien Atsakytų Šiaulių apygardos teismo pirmininkas Vytautas Kursevičius (nagrinėjęs civilinę bylą), kur dingo-pradingo minėtasis turtas!? Iš karto net „plika akimi“ matyti, kad tai yra tik dokumentų klastojimas, apgaulė, sukčiavimas, dėl ko ir UAB „Antėjos valda“, ir kiti R. Pašakinsko sukurti UAB-ai, laikui bėgant, netruko bankrutuoti. Turėčiau negatyvių pavyzdžių ir dėl apeliacinio teismo nesąžiningų teisėjų priimtų nutarimų, kuomet nebuvo atsižvelgta į kito teismo įvardintus klastojimus Pakruojo ūkininkų kredito unijoje ir teisingai pritaikytą restituciją.

Negaliu atleisti sau, kokia buvau kvaila, kad R. Pašakinskui pradėjus mane reketuoti, nesikreipiau į teisėsaugos institucijas, o ir slėpiau visa tai net nuo savo artimųjų. Minėtasis sukčius tvirtino, kad priklauso nusikalstamai „Pelėsių“ grupuotei, ir – jeigu nevykdysiu jo „nurodymų“ – būsiu sunaikinta ne tik aš, bet ir mano artimi žmonės. Jis per savo gaujos narius (Mindaugą Karką, Dalių Kurtkų) pasisavino 360 tūkst. litų. Iš baimės, kad nenužudytų ko nors iš mano artimųjų, buvau priversta 200 tūkst. litų skolintis iš gero R. Pašakinsko bičiulio – pakruojiečio Vytauto Babarskio, tam užstatydama netgi paveldėtus vyro Antano gimtinės namus. Laimė, kad tai sužinojęs vyras išmaldavo R. Pašakinsko juos atsipirkti. Už tai pastarajam teko sumokėti 50 tūkst. litų, kuris per savo antstolę-marionetę sutvarkė dokumentus. (Mano giliu įsitikinimu, Lietuvoje yra dvi antstolės-marionetės – Vaiva Šimkienė ir Irma Ežerskienė, klusniai vykdančios užsakovų nurodymus.) O jų padarytomis aferomis (atimtomis žemėmis, namais ir pan.) teisėsaugos pareigūnai kažkodėl net nesidomi, nebekalbant apie galimybes už tai jas patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

Keisčiausia, kad tą dieną, kuomet buvo laidojamas žmogus, iš kurio R. Pašakinskas apgaule pasisavino daugiau kaip milijoną litų, skraidė kaip ant sparnų ir buvo labai laimingas. O man norėjosi šaukti: „Sielos ubage, nors pavogei visas velionio turėtas santaupas, bet nesidžiauk, nes liko žmona, vaikai, anūkai, kuriems Tu niekada neatiduosi skolos, nes nieko neturi ir neturėsi. Tik žiūrėsi, kaip dar ką nors nuskriausti. O Pakruojo ūkininkų kredito unija, mano manymu, dėl tavęs yra paėmusi didžiules paskolas iš Centrinės kredito unijos, už kurias moka įbauginti mano giminaičiai“.

Esu dėkinga UAB „Agrokoncemas“ savininkui Česlovui Karbauskiui, kuris padėjo mano vaikams atsipirkti savo butą Šiauliuose, nes R. Pašakinsko parankinei – antstolei Vaivai Šimkienei tik nusispjauti, kad jie ir jų mažametės dukrytės būtų atsidūrę gatvėje.

O po R. Pašakinsko viešai išsakytos nuomonės „Ką nutyli „Agrokoncemą“ keiksnojantys ūkininkai?“ – specialiai apklausiau daugybę ūkininkų ir įsitikinau, kad tai yra tik šio aferisto išmislas. Mat nebuvo nė vieno ūkininko, kuris keiksnotų „Agrokoncemą“, o atvirkščiai – ne vienas siūlė dėl tokių išsireiškimų šį pakruojietį patraukti atsakomybėn.

Tad negi neatsiras mūsų teisinėj valstybėj galinčių išsiaiškinti, kokiais būdais R. Pašakinskas ir toliau „vadovauja“ Pakruojo ūkininkų kredito unijai, jo iniciatyva teikiant išgalvotus ieškinius, „perkant“ nesąžiningus teisėjus bei FNTT Šiaulių apygardos valdybos tyrėjus – turint vieną vienintelį tikslą – pasipelnyti!

Širdyje tebepuoselėju mažą mažytę viltį – kad vienąkart teisėsaugos pareigūnai vis dėlto praregės ir minėtasis apgavikas bei sukčius bus nubaustas, o jo UAB-as „Kapitalo garantas“ , kaip ir visi ankstesnieji uabai, bankrutuos. Žinoma, prieš tai grąžinus mūsų šeimai klastojant dokumentus pasisavintą žemės ūkio techniką bei šimtus tūkstančių litų.

Ūkininkė Ramutė VAITEKŪNIENĖ

Pakruojo rajonas, Balsių kaimas

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));