Naujojo normalaus reicho iškilimas

azov defenders

azov defenders

Naujojo normalaus reicho iškilimas
CJ Hopkins

Sakiau, kad ši dalis nebus graži. Nemaniau, kad bus prieita iki to, kad „Wall Street Journal” ims elgtis kaip Buckas Turgidsonas ir paragins Jungtines Valstijas „parodyti, kad gali laimėti branduolinį karą”, bet ir aš nebuvau visiškai neteisus.

Sausį (t. y. prieš milijoną metų) straipsnyje „Paskutinės Kovidianos kulto dienos” rašiau:

…mes pavojingai artėjame prie taško, kai „GloboCap” turės imtis visiško fašizmo, jei norės užbaigti tai, ką pradėjo. Jei taip atsitiks, viskas bus labai bjauru. Žinau, kad jau dabar viskas yra bjauru, bet aš kalbu apie visai kitą bjaurumo rūšį. Pagalvokite apie Džonstauną, paskutines Hitlerio dienas bunkeryje arba paskutinius kelis Mansonų šeimos mėnesius.”

Nežinau, kaip jums, bet man atrodo, kad pasaulinio termobranduolinio karo grėsmė yra „kitoks bjaurumas”. Ir, gerai, prieš kaltindami mane, kad perdedu pavojų, susijusį su bedieviška netvarka, kurią „GloboCap” padarė Ukrainoje, norėčiau pabrėžti, kad net Tomas Frydmanas (Thomas Friedman) pradeda skambinti pavojaus signalu.

Thomas Friedmanas… žmogus, neturintis jokios moralinės sąžinės, kuris niekada nebuvo sutikęs GloboCap agresijos karo, kurio negalėtų palaikyti, ir kuris per savo ilgą ir pelningą valdančiųjų klasių A klasės atstovų karjerą pateisino nepagrįstą milijonų vyrų, moterų ir vaikų išžudymą be jokios abejonės. Kai The Stash pradeda nervintis, pradedu nervintis ir aš.

Be to, yra ir „GloboCap” nacių reikalas. Nesu šiltnamio gėlė, bet turiu pripažinti, kad stebėdamas, kaip mano liberalūs draugai ir kolegos žavisi tikrais, svastikomis tatuiruotais, Sieg-heiling naciais, šiek tiek susinervinau. Gerai… atsiprašau, mums neleidžiama jų vadinti „naciais”. Manau, kad „gynėjai” yra terminas du jour.

Rimtai, štai tikra ekrano nuotrauka iš „The Guardian”, kurioje pavaizduotas neonacių „Azovo būrio” lyderis…

O tuo tarpu, kai šiurkštus žvėris slenka Betliejaus link, o buvę fanatiški Kovidianos kultistai, tapę fanatiškais Ukrainos kultistais, rėkia, kad reikia „daugiau ginklų” ir „daugiau tiesioginio dalyvavimo”, ir mėgaujasi savo kančia dėl neonacių žmonų, rašoma oficiali 2020-2021 m. Kovidianos pandemijos istorija, o tikroji istorija realiuoju laiku, tiesiog mūsų akyse, iš atminties išmušama.

Pavyzdžiui, galbūt matėte šį vaizdo įrašą, kuriame Billas Gatesas deklamuoja kai kuriuos pagrindinius faktus, kuriuos mes, „mokslą neigiantys sąmokslo teoretikai”, pastaruosius dvejus metus buvome cenzūruojami, deplatinami, demonetizuojami, demonizuojami ir kitaip negailestingai persekiojami už tai, kad apie juos pranešame, tarsi šie faktai būtų ką tik atrasti. Kalbant apie „gaslighting”, geriau nebūna.

Ir dar – didžiulis mirčių ir sužalojimų, kuriuos sukėlė visiškai „saugios ir veiksmingos, neeksperimentinės vakcinos”, skaičius, kurių žalos mastas darosi neginčijamas, bet vis dėlto atkakliai neigiamas ir kuris bus išbrauktas iš oficialios istorijos. Tai iš „Berliner Zeitung”…

Sunkių komplikacijų po skiepijimo nuo Sars-CoV-2 viruso skaičius galbūt yra 40 kartų didesnis, nei oficialiai nurodo Paul Ehrlich institutas. Tai vienas iš tarpinių Berlyno Charité atlikto ilgalaikio stebėjimo tyrimo rezultatų. Tyrimo vadovas profesorius Haraldas Mathesas [pareiškė]: „Atsižvelgdami į maždaug pusę milijono atvejų, kai Vokietijoje po skiepų nuo Covid pasireiškė sunkus šalutinis poveikis, mes, gydytojai, turime imtis veiksmų”. Matthesas dabar ragina surasti kontaktinius centrus nukentėjusiems asmenims. ‘Turime pasiūlyti gydymą ir atvirai apie tai diskutuoti konferencijose bei viešai, nelaikant, kad esame nusiteikę prieš skiepus’, – sakė Matthesas.”

Ir tai tik keli orveliško pereinamojo etapo, kuriame esame, pavyzdžiai. Kaip jau rašiau ir kartojau, GloboCap mums taiko totalitarizmą (arba tiek totalitarizmą, kiek tik globalus kapitalizmas gali būti totalitarinis). Šioje skiltyje nesiruošiu nagrinėti visų detalių, nes tai jau padariau keliose ankstesnėse skiltyse ir… na, nes turiu pabandyti parduoti jums knygą.

Palaukite, dar nespauskite toliau. Leiskite man papasakoti, kodėl turėtumėte nusipirkti šią knygą. Ne, ne todėl, kad man reikia pinigų. (Žinoma, kad man reikia pinigų. Aš iš to gyvenu.) Tai dėl to, kad ką tik minėjau „istorijos” dalyką.

Knyga daugiausia yra neoficiali istorija, Naujosios normos diegimo istorija, tikroji istorija, kuri perrašinėjama ir atmintis ištrūksta milžinišku greičiu. Šį atminties perrašinėjimą vykdo „GloboCap”, tačiau jį taip pat vykdo milijonai anksčiau normaliai atrodžiusių žmonių, kurie per pastaruosius dvejus metus tapo „Naujosios normos fašistais” ir dabar labai norėtų apsimesti, kad taip nebuvo.

Esu tikras, kad kai kuriuos iš šių žmonių prisimenate, kaip jie staiga virto rėkiančiais fašistais, kurie norėjo atskirti „neskiepytuosius”, atimti iš mūsų darbą, uždaryti į lagerius ir kitaip bausti už tai, kad nevykdome įsakymų ir neatitinkame naujosios oficialios ideologijos. Daugelis jų vis dar fašistiškai rėkia. Jie tik perėjo nuo rėkimo apie pandemiją prie rėkimo apie karą Ukrainoje, panašiai kaip Orwello 1984 m. „1984-aisiais” išoriniai partijos nariai per neapykantos savaitę keičiasi oficialiais priešais.

Tai dar vienas dalykas, apie kurį kalbėsiu knygoje. Parašiau ilgą įvadinę esė, kurioje nagrinėju klausimą, kaip nominaliai demokratinės visuomenės visame pasaulyje galėjo taip staiga ir lengvai virsti patologizuotomis totalitarinėmis policinėmis valstybėmis. Tikriausiai jums nepatiks mano išvada. Tai nėra masinio formavimosi psichozė ar kokia nors kita beprotybės forma.

Šiaip ar taip, esmė ta, kad po mėnesio ar dviejų, o gal ir po metų ar dvejų, tikroji šios naujos globalinės-kapitalistinės totalitarizmo formos diegimo istorija išnyks ir bus pakeista oficialia istorija, kurią peržiūrėjo ir patvirtino JAV Vidaus saugumo departamento Dezinformacijos valdymo valdyba ir jos atitikmenys visoje Europoje bei likusiame pasaulyje, taip pat Facebookas, Twitteris ir kitos neatskaitingos viršnacionalinės korporacijos bei nevyriausybiniai valdymo subjektai. Taigi tikriausiai norėsite turėti popierinį įrašą apie tai, kas iš tikrųjų įvyko, kaip tai įvyko, kad galėtumėte priminti sau ir parodyti savo vaikams.

Tai neišnyks, naujoji norma. Aš taip pat kaip ir jūs noriu, kad tai baigtųsi, bet tiesa ta, kad tai tik prasideda. Aš ir toliau bandysiu tai dokumentuoti ir analizuoti (ir kartais rasti tame šiek tiek humoro), nes… na, yra ta Džordžo Santajanos citata, kažkas apie tuos, kurie negali prisiminti praeities. Manau, kad žinote, kaip toliau viskas vyksta.

Štai ir viskas. Štai ir viskas. Štai knyga ir keletas gerų dalykų, kuriuos apie ją pasakė geri žmonės…

Facebook komentarai
});}(jQuery));