Atsargos JAV armijos pulkininkas Douglasas McGregoras: Ukrainoje karo baigtis jau nulemta

ukraine 1

ukraine 1

Atsargos JAV armijos pulkininkas Douglasas McGregoras: „Akivaizdu, kad tie Ukrainos daliniai, kurie vis dar veikia, yra apsupti skirtinguose miestuose. Jie nesugeba nieko kito, išskyrus surengti smeigtuko dūrio dydžio ataką prieš tai, kas neatrodo pavojinga. Ukrainoje karo baigtis jau nulemta.
https://www.youtube.com/watch?v=n_ieMQgvLRQ
Rusams nuo pat pradžių buvo problema, kaip judėti į priekį be didelių sunaikinimų ir civilių aukų. Putinas davė labai griežtus įsakymus to vengti. Tai lėtina pažangą ir suteikia ukrainiečiams apgaulingą viltį. Vakarai tuo naudojasi norėdami įtikinti pasaulį, kad Rusija nugalima, tačiau taip nėra.
✔️ Šiame etape karas gali būti baigtas labai greitai, jei Putinas leis kariams nesijaudinti dėl sugriovimų ir aukų. Bet jis to nepadarė. Jis tęsia derybas, nors supranta, kad priešais sėdintys žmonės nelabai ką gali pasiūlyti. Jiems sakoma, ką daryti, ir aišku, kad Vašingtonas nori, kad tai tęstųsi kuo ilgiau, tikintis, kad Rusijai bus padaryta rimta žala. Bet taip nebūna. 70% gyventojų palaiko Vladimirą Putiną – tai labai didelis procentas bet kuriame konflikte.
✔️Ukrainos pietryčiuose – 16 tūkstančių Ukrainos karių yra visiškai apsupti, katile. Tai tęsiasi jau keletą dienų, šių pajėgų būklės niekas nežino, galbūt joms pritrūko vandens atsargų. Rusai labai tikisi, kad jie pasiduotų. Dabar gali kilti spaudimas jį užbaigti, o tai sukels kraujo liejimą, ir aš nemanau, kad rusai tuo yra suinteresuoti.
✔️Jie (rusai) stengiasi vengti centrinės Ukrainos dalies, nes tai žemės ūkio dalis, kariškiams buvo liepta į laukus neiti. Rusai supranta, kad dabar prasidės pavasario sėjos akcija, nesinori bloginti derliaus.
✔️ Rusų užduotis dabar yra kontroliuoti viską, kas turi kažkokią vertę. Jų nedomina teritorijos. Visa operacija nuo pat pirmos dienos buvo nukreipta į Ukrainos demilitarizaciją. Tikslas beveik pasiektas, išskyrus tuos, kurie yra apsupti.
✔️Didelė problema Mariuopolyje, kur yra maždaug trys tūkstančiai fanatiškų Azovo kovotojų, kurie neleidžia civiliams išvykti iš miesto, nepaisant to, kad rusai atidarė evakuacijos koridorius. Vakaruose apie tai nekalbama, nes tai netelpa į darbotvarkę. Nerimauju, kad ketinimas sunaikinti Azovą gali sukelti didelius sugriovimus Mariuopolyje. Tačiau mes nežinome, ką jie galvoja aukščiausiu lygiu.
✔️ Įtariu, kad yra noras tai užbaigti. Bet kuo ilgiau Zelenskis vilkins, tuo daugiau Ukrainos karių žus. Ir kad ir kiek ginklų tiektume Ukrainai, jie vis tiek negalės jų efektyviai panaudoti.
✔️Mums, sutinkamai su primesta darbotvarke, yra sakoma, kad rusai pralaimi, Putinas yra blogis ir agresorius. Visa informacija, susijusi su 2014 m. ir ankstesniais metais, neįtraukiama į diskusiją. Nepaisoma fakto, kad jie prarado 14 000 žuvusiųjų kare, kurią Ukraina kariavo prieš rusus rytuose. Tai tragiška, bet manau, kad tiesa išaiškės. Galų gale tai baigsis, rusams pasiseks, o ukrainiečiai bus sunaikinti.
✔️Nemanau, kad Putinas to nori matyti. Jis kovoja su žmonėmis, kurie, jo manymu, yra panašūs į jį. Nėra jokio noro nužudyti visus šiuos žmones. Didžiausias per televiziją skleidžiamas melas yra tai, kad Rusijos kariams buvo liepta tyčia žudyti Ukrainos civilius. Tai absurdas. Jie gali klysti, bet juokinga teigti, kad jie tyčia žudo civilius“.
https://www.facebook.com/watch?v=670492097624738
Facebook komentarai
});}(jQuery));