Virusas mutuoja į totalią diktatūrą

pav

pav

Justina Vidzenė
Tiems, kurie niekaip sususivokia, kaip susiję pilietinių teisių apribojimas ir miškų klausimai ir gynyba? (dėl 08.10 renginio)
Pasikartosiu ką rašiau komentaruose – kad diktatūriškoje santvarkoj ne tik kad kirs, bet net necyptelsit del kirtimų, nes viskas bus „gerovės ir saugumo vardan”, reiškia totaliai bus legalizuoti organizuoti nusikaltimai.
O ką galvojat, pagal ruošiamus gyventojų nuosavybės nusavinimo projektus miško negalima bus konfiskuoti karinėm, „valstybinės reikšmės” reikmėm? Mąstykim toliau savo nosies! Grupės pavadinimas „APGINKIM MIŠKUS” įtraukia pareigą APGINTI TEISĘ PROTESTUOTI. Netinkamo, „nepaklusnaus” piliečio namuose galima daryti kratas, „šalinti kliūtis” ir t.t. Jei kam netinka susiraskit grupę „MIEGOKIM/ SVAJOKIM MIŠKUOSE”. Gal koks Tapinas, Gentvilas, Armonaitė ar Greta jums gelbės miškus ir sukurs grupę, kurioje galėsite sapnuoti toliau kartu?
Tai jau nėra už/prieš skiepus, už/prieš koroną klausimas – šiandien prisidengiant tikra/netikra pandemija vykdomas VALSTYBINIS PERVERSMAS, siekiat atimti žmonių teisę laisvai judėti, kalbėti, protestuoti (aišku galit kiek norit putotis prie PC ekranų FB ir zoome, kad nuleist garą).

Aktyviai propaguojama PILIEČIŲ SEGREGACIJA, vykdoma aktyvi KIRŠINIMO TARPUSAVY kampanija, kad didelę dalį piliečių atkirsti nuo dalyvavimo pilietiniame gyvenime, paverčiant juos antrarūšiais, taip pakertant valstybinius šalies pamatus, tendencingai griaunant ekonomiką ir žlugdant smulkų bei vidutinį verslą ir sukeliant totalų chaosą visuomenėje. Tuo pačiu metu keliant šilumos, dujų ir kitas kainas. Tokioje situacijoje jokie miškai niekam nebus įdomūs – skurdas yra ginklas!

ŠIANDIEN beveik nieko negalime daryti del miškų, nes šiandien dienotvarkėje tėra vienas klausimas – BAIMĖS PANDEMIJA, beveik visos pilietines teisės įtakoti, veikti, organizuotis yra apribotos, ar jūs akli? Visi kiti klausimai – yra TREČIARŪŠIAI. Jeigu to kas vyksta fone dar neaišku kas vyksta ir kuom tai baigsis, tai is jūsų miškams tikrai jokios naudos.
Rašau griežtai ir konkrečiai, nes nebėra kada vyniot žodžių vatą.
Paveiksliuke – „Atrodo, kad tai mutuoja į totalią diktatūrą”

Kokie pakeitimai planuojami:

Šiurpinantis ketinimas riboti pilietines teises visų „rūšių” neklusniems/Šešta Lapių medžioklė
https://www.youtube.com/watch?v=jJC9nUJr5ww&ab_channel=OpTV

Ypatingos skubos tvarka teikiami, svarstomi ir priimami (balsuojama) tik keturi, bet labai reikšmingi įstatymų paketai, kurie ekstremalios situacijos sąlygomis (t.y.šiandien) reikštų tokias pasekmes:

surišti rankas savivaldai;
?gyventojams – įsakmiai paklusti;
?ūkio subjektams – mesti darbus ir daryti, kas įsakyta;
?karo padėtis – trijų asmenų (šiandien – Agnės Bilotaitės, Arvydo Anušausko ir Prezidento Gitano Nausėdos) rankose.

Išsamiau: https://www.facebook.com/…/a.111266525…/1899404386899021

https://www.facebook.com/gintarius…/videos/192702092841082

Nepaprastoji padėtis bus įvesta, nes norima nutildyti protestuojančius Lietuvos piliečius. Taip pat nepaprastoji padėtis reikalinga įvesti tam, kad būtų galima atimti iš Lietuvos piliečių gyvenamuosius būstus- namus, butus ir apgyvendinti nelegalus.
„Tai nėra nuomonių klausimas. Su tuo galėtume lengvai apsikęsti ir susitarti tarpusavyje. Skaldymą inicijuoja viena pusė, o jos žodis yra ne nuomonė, o įstatymas. Jei kažkas tik mano, kad man arba jums negalima eiti į parduotuvę – nieko tokio. Tačiau, jei kažkas priima tokį įstatymą, atsiduriame ant pilietinio karo ribos. Tikiuosi, kad toks karas ir įvyks, nes galbūt tik jis ir gali mus išgelbėti. Arba pasitvirtins blogiausi nuogąstavimai ir dalis piliečių taps nebepiliečiais.”
Pirmadienį teikiamas Vyriausybės nutarimas dėl Darbo kodekso ir Civilinės saugos įstatymo pakeitimo įgalina kariuomenę, ekstremaliosios padėties pretekstu, neribotai: daryti kratas, „pašalinti kliūtis” (pvz., nevietoje atsistojusius piliečius), kurios trukdo vykdyti „būtinas užduotis”, nusavinti nuosavybę, sulaikyti ir naudoti fizinę jėgą prieš „kitų (kokių? Gali apimti nors ir kaukės nenešiojimą) reikalavimų nevykdančius” gyventojus.
Praktiškai – tai atrištos rankos atviram tiesioginiam terorui. Prieš bet ką. Bet kokiu pretekstu.
Facebook komentarai
});}(jQuery));