Jau suplanuota masiškai nuodyti ir vaikus

draugus

draugus

INFORMACIJA DĖL VAIKŲ VAKCINAVIMO!
Atsirado SAM dokumentas, remiantis kuriuo vakcinuoti planuojama ir ugdymo įstaigose. O Vilniaus m. savivaldybės tinklapyje jau mirga reklama „Pasiilgai draugų? Pasiskiepyk! Todėl neramu – kaip vyks procesas, kuomet vaikai arba jų tėvai nesutiks skiepytis eksperimentine vakcina?
Pamenate SAM pranešimą spaudai, kuriame rašoma: Jeigu vaiko nuomonė dėl vakcinacijos nesutampa su tėvų (įtėvių), globėjų arba rūpintojų nuomone, jis gali kreiptis į šeimos gydytoją.
Kaip nujausdamas, dar birželio 15 d. kreipiausi į Vaikų teisių apsaugos kontrolierę Editą Žiobienę su prašymu „Imtis visų priemonių, tame tarpe ir kreiptis į LR Sveikatos apsaugos ministrą su raginimu stabdyti galiojančią tvarką, kol nebus užtikrintas vaikų teisių įgyvendinimas t.y. neleisti paaugliui nuo 12 m. kreiptis į šeimos gydytoją bei pateikti vaikų teisių užtikrinimo išaiškinimą, atsižvelgiant į išdėstytus klausimus ir informaciją. Po savaitės gavau atsakymą, kad Kontrolierė E. Žiobienė kreipėsi į SAM ir Valstybinę vaistų kontrolės tarnybą dėl paaiškinimų.
Kitokio atsakymo iki šiol neturiu. Jei jie tikisi, kad tą klausimą numarins, tai apsirinka. Artėja rugsėjis, o tas klausimas vis dar „guli” ant mano darbo stalo. Kontrolierei E. Žiobienei išsiunčiau priminimą.
‼ SAKYČIAU, VYRIAUSYBĖ PROVOKUOJA NEPAGARBĄ TĖVAMS…
Tarp kitko, nuo 2020 m. kovo 24 d. iki 2021 m. vasario 22 d. buvo apklausta 258 790 5-17 metų amžiaus JK vaikų. Teigiami SARS-CoV-2 testai buvo užregistruoti 6 975 vaikams. Hospitalizuoti reikėjo 16 jaunesnių ir 21 vyresnių vaikų, sergančių C19″ (viso tyrimo nuoroda įkeliu komentaruose).
P.S. Aktualus ir kitas klausimas – kaip užtikrinamos vaiko teisės, kuomet vaikas nenori skiepytis, o tėvai verčia?
P.P.S. DAR IR TODĖL ANTRADIENĮ BŪTINAI TURIME DALYVAUTI MITINGE.
Kaip žinia, net Australijos vyriausybė pripažino, kad vakcinos nuo covid sukelia mirtį:
2021 08 09

Pranešimai apie šalutinį COVID-19 vakcinų poveikį
Pranešimų apie nepageidaujamus reiškinius po imunizacijos (NPR) rinkimas yra tik pirmas žingsnis nustatant, ar poveikis susijęs su vakcina ir ar tai yra svarbi saugumo problema. Sužinokite daugiau apie tai, kaip TGA nustato ir reaguoja į saugos problemas.

Per 2021 m. liepos 12-18 d. savaitę gavome 1 177 pranešimus apie AEFI, susijusius su COVID-19 vakcinomis.

Didelio masto skiepijimas reiškia, kad atsitiktinai kai kuriems žmonėms netrukus po skiepijimo pasireiškia nauja liga arba jie miršta. TGA peržiūri visus pranešimus apie žmonių, kurie buvo paskiepyti, mirtis. Taip pat stebime signalus, kurie gali būti susiję su vakcinos saugumu, kad galėtume atskirti atsitiktinius įvykius nuo galimo vakcinos šalutinio poveikio. Dalis mūsų analizės apima natūralaus tikėtino mirtingumo rodiklių palyginimą su stebėtais mirtingumo rodikliais po imunizacijos. Kol kas stebimas mirčių, apie kurias pranešta po skiepijimo, skaičius išlieka mažesnis už tikėtiną mirčių skaičių, kuris natūraliai įvyktų arba dėl kitų priežasčių tai populiacijos daliai.

Nuo skiepijimo pradžios iki 2021 m. liepos 18 d. įskiepyta daugiau kaip 10,1 mln. vakcinos COVID-19 dozių. TGA gavo ir peržiūrėjo 399 pranešimus apie neseniai paskiepytų žmonių mirtis ir nustatė, kad šeši pranešimai buvo susiję su imunizacija. Visi šie mirties atvejai buvo susiję su pirmąja „AstraZeneca“ vakcinos doze – penki iš jų buvo TTS atvejai, o vienas – imuninės trombocitopenijos (ITP) atvejis.

Facebook komentarai
});}(jQuery));