Tie, kas skiepinatės – parduodate savo kūną kitiems už cepelinus, už atostogas, už pinigus

vaisina

vaisina

Komentaruose apie Kasiulevičiaus siūlomą trečią vakciną pamačiau labai informatyvų Aušros Č. komentarą apie vakcinas… ” kalba Pfizer daktarė ,kuri atsakinga už skiepų testavimą. Pokalbis vyksta anglų kalba. Bet trumpai apie esmę.
Ji pasakoja kad tiek pfizerio, tiek Modernos ir kitų vakcinų gamintojai priešinosi ir priešinasi šiems skiepams, net gyvūnai, ant kurių testai vyko – anksčiau ar vėliau mirė. Visi pasipriešinę skiepų naudojimą bandant ant žmonių, prarado darbus ir licenzijas. Daktarai bijo prarasti savo licenzijas, todėl tyli, nors matome, jog yra ir nebijančių tokio susidorojimo su jais ir kalba.
Taigi, nepasakosiu kas įeina į skiepų sudėtį, esmė tik tokia, kad yra užslaptintas ingridientas oksido elektrodas, kuris aktyvuodamasis nužudo nešiotoją. Esmė, kad tai išties bandomieji skiepai. Juos bando ant žmonių vis modifikuodami ir stebi ,kaip elgiasi skiepo sudėtis įvairiuose kūnuose. Todėl gauname QR kodus, kad atpažinti kokiam kūne koks skiepas, kaip išsilaikė ir koks to poveikis. Daktarė patvirtino, kad tai neįmanoma padaryti ko jie siekia, tačiau išprotėjusi idėja ir pinigai daro savo. Šie skiepai absoliučiai nesusiję su virusu, nes virusas tai tik priedanga diegti skiepus. Skiepai skirti paruošti medžiagą, kurios pagalba žmogus galėtų prisijungti prie elektronikos naudojant 5g. Jiems nesvarbu, ar žmonės miršta, ar kenčia, jiems svarbu galutinis tikslas, pagaminti medžiagą, kuri leis vėliau prijungti mikročipui prisijungti prie smegenų ir interneto(čia pridėjau paties Švabo planą diegti sistemos pajungimą nuo 2030m.)
Taigi, esame realiai bandomieji triušiai ir ne kas kita. Tiesiogine ta žodžio prasme. Jie nori per trumpą laiką per testus ant žmonių išsiaiškinti, kaip sukurti medžiagas, kurios leis žmogaus kūnui būti sujungtam su internetu.
Daktarė pasakoja, kad kiek daug iš pačių gamintojų prieštarauja tokiai idėjai ir viešina ją, jų informacija yra trinama ir neįleidžiama į viešasias informacines žiniasklaidas. O žmonėms kurie tai išgirsta, atrodo kaip fantastinis filmas, todėl netiki ir meta viską į konspiracijas. Sako, būtent to elitas ir tikisi, tam žmonės žiūrėjo fantastinius filmus, kad vėliau viską, kas įvyks vertintų kaip neįmanomą fantastiką.
Taigi tiek brangieji. Buvo klausimas, kas už to stovi, na bet visi apie tai žinome. PSO ir toliau kas ją remia. Milijardieriai ir fondai. Pavardes irgi žinote.
Taigi, mūsų valdžia dirba su jais, gaudami pažadą, kad būtent ant jų bandymai atliekami nebus, ir toliau bandymams pasibaigus, jie išsaugos vietas korporacijose, kurių dalis akcijų manau jie jau gavo.
Štai tiek. O mirs po skiepų visi, nebent jie vis dėl to išras tą elektrodo skystį, kuris sugebės sujungti kūną prie technologijų. Nors daktarai ir kartoja, jog biologija ir elektronika yra skirtingi dalykai, tad jokių šansų. Na, o kol jokių šansų, tol skiepins visus, kuriuos įmanoma priversti. Laikas suprasti, kad elitas naudoja mūsų kūnus norėdami pasigaminti sau substanciją. Todėl niekas nelaukia 5 metų, niekas nelaukia, kol skiepai praeis visus testo laiptelius, nes jie patys nežino, ar įmanoma tokį nano skystį pagaminti. Sako, teoriškai gal ir įmanoma, o praktiškai kažin.
Taigi, tie kas skiepinatės – parduodate savo kūną kitiems už cepelinus, už atostogas, už pinigus ir t.t. tai realu ir tai vyksta. Taigi klausimas: kiek kainuoja jūsų kūnas? Visi jau girdime apie technokratinę naują civilizaciją. Ir joje, bent pirmųjų gavusių bandymo dozes nebus. Turite suprasti, kad pirmą ir antrą skiepą gavę žmonės- tai atidavę kūnus tiems, kas jus stebi. Tai tik pirmas laiptelis. Trečiasis skiepas tai truputėlį modifikuotas, nes per daug žmonių vėliau ar anksčiau miršta. Jūs gyvensite tol, kol elektro oksidantas kažkoks, aktyvuos energijos lauką. Kolkas jiems to ir reikia, kad galėtų tęsti kitos stadijos skiepų bandymus.
atsakymas į šį komentarą: Grafeno oksidas, čia tas, kurį pradžioj vadino „spyglio proteinu”. (čia turbūt tas užslaptintas ingridientas „”
Facebook komentarai
});}(jQuery));