Kodėl stipėjanti žmonių bauginimo strategija dėl tariamos pandemijos pasmerkta žlugti?

prievarta_385_384

prievarta_385_384

Atpalaidavimas Ar Sugriežtinimas? Priklausomai Nuo Skiepijimo Lygio!

Big Reset Koronavirusas

Originalus straipsnis paskelbtas 2021 m. liepos 19 d.

Ernstas Volfas. kenfm.de/ Išversta padedant www.DeepL.com/Translator

Atrodo, kad pasaulis jau kelias savaites pasidalijęs į dvi stovyklas. Viena vertus, yra tokių šalių kaip Didžioji Britanija ir daug JAV valstijų, kurių vyriausybės panaikino beveik visas ribojamąsias priemones kovoje su kovidu-19.Kita vertus, yra nemažai šalių, pavyzdžiui, Australija, Indija, Pietų Afrika, o dabar ir Rusija, kuriose spaudimas gyventojams vis labiau didėja.

Kaip atsiranda ši dichotomija? Tai negali būti mirčių skaičiaus didėjimas, nes nė vienoje šalyje dėl šiuo metu plintančio delta varianto mirtingumas nepadidėjo. Taip pat negali būti del to, kad mutantas plinta daug greičiau (palyginti su originaliu virusu); juk jis paveikia visus penkis žemynus.

Taigi kas verčia atskiras vyriausybes švelninti priemones, o kitas – įvesti naujus apribojimus savo gyventojams? Norint atsakyti į šį klausimą, reikėtų pažvelgti į skiepijimo rodiklius atitinkamose šalyse. Mažiausias spaudimas šiuo metu daromas ten, kur skiepijimo lygis yra didžiausias.

Didžiojoje Britanijoje dvigubai paskiepyta jau daugiau kaip 53 proc. gyventojų, Velse – net beveik 60 proc. JAV šis rodiklis siekia 49 procentus, o Vokietijoje – 46 procentus. Vyriausybės atsakas: ribojamųjų priemonių atšaukimas.

sau

Tuo tarpu Australijoje situacija yra visiškai kitokia. Iki šiol paskiepyta tik 10,5 proc. gyventojų. Vyriausybės atsakas: Viktorijos valstijoje, kurios sostinė Melburnas, šį mėnesį jau penktą kartą uždaryta teritorija; Sidnėjuje mėnesio pradžioje įvestas lockdownas ką tik pratęstas dviem savaitėms.

Azijoje ir Afrikoje taip pat galima pastebėti tiesioginį ryšį tarp skiepijimo lygio ir privalomų priemonių. Indijoje, kur vyriausybė gerokai sugriežtino spaudimą, du kartus paskiepyti vos šeši procentai gyventojų, o Pietų Afrikoje, kuri šiuo metu yra ant pilietinio karo slenksčio, – tik trys procentai. Vladimiras Putinas kai kuriose Rusijos dalyse įvedė privalomą skiepijimą tikriausiai dėl to, kad šalis gerokai atsilieka nuo Europos vidurkio – du kartus paskiepyta 14 proc. gyventojų.

Tokios šalys kaip Baltarusija, kur vyriausybė netaiko jokių apribojimų, nors vakcinacijos lygis yra labai žemas (4 proc.), yra tarptautiniu mastu atstumtos ir smarkiai spaudžiamos politikų, žiniasklaidos ir dalies verslo bendruomenės. Tai, kad prezidentas Lukašenka nėra demokratas, žinoma nuo tada, kai jis pradėjo eiti pareigas prieš 27 metus, tačiau šiuo metu žiniasklaidoje apie jį plačiai ir beprecedentiškai rašoma, nes jis priešinasi „Koronos“ priemonių sugriežtinimui.

Galima daryti prielaidą, kad artimiausiomis savaitėmis ši strategija bus tęsiama ir greičiausiai sustiprinta. Vis dėlto ilgainiui ji pasmerkta žlugti.

Žmonių gebėjimas kentėti dabar yra labai įtemptas. Dauguma nori tik grįžti į normalią padėtį. Politikai šiuo metu ne didina savo populiarumą taikydami papildomas prievartos priemones, bet gilina atotrūkį tarp savęs ir savo rinkėjų. Tai, kad jie vis tiek reikalauja griežtesnių priemonių kaskart, kai tik sumažėja skiepijimų skaičius, ir visomis išgalėmis jų laikosi, nerodo jų stiprybės.
Priešingai, tai rodo, į kokią keblią padėtį jie pateko, pasiduodami skaitmeniniam ir finansiniam kompleksui bei jo valdomai farmacijos pramonei ir stumdami jos darbotvarkę prieš žmones. Šis pavaldumas dabar yra tarsi suveržtas diržas, iš kurio jie negali ištrūkti neprarasdami veido.

Tai turės jiems labai nemalonių pasekmių.

Šiuo metu pasakojimas apie itin pavojingą virusą ir vis naujų mutacijų keliamą grėsmę žmonijai žlunga mūsų akyse. Daugelį paskiepytų žmonių dabar neramina šalutinis skubiai patvirtintų medžiagų poveikis ir jie abejoja savo sprendimu. Be to, ateityje gresia privalomas skiepijimas ir Damoklo kardas, kuris kabo virš mūsų visų, t. y. tolesni lockdownai. Visos šios priemonės, kurių nebegalima pateisinti mediciniškai, atveria vis daugiau žmonių akių ir verčia juos suvokti, kad farmacijos pramonė, kaip skaitmeninio ir finansinio komplekso dalis, pusantrų metų apgaudinėjo pasaulį.

Šie pokyčiai vis labiau griauna pasitikėjimą oficialia politika. Tai savo ruožtu verčia politikus griebtis vis griežtesnių priemonių vien dėl savigynos, o tai savo ruožtu užtikrins didesnį gyventojų nepritarimą.

Pagal laiko ženklus šį rudenį laukiama audros.

_________________________________________________

Šis tekstas pasirodė 2021 m. liepos 19 d. pavadinimu „Lockerungen oder Verschärfungen? Je nach Impfquote!“ svetainėje https://kenfm.de/

Išversta padedant www.DeepL.com/Translator.

Šis tekstas yra licencijuojamas pagal „Creative Commons Attribution 4.0“ tarptautinę licenciją. Nesivaržykite kopijuoti ir dalintis.

Facebook komentarai
});}(jQuery));