Nepasiskiepiję žmonės nekelia jokios grėsmės suvakcinuotiems

skpiepai

skpiepai

Pasak prašiusio pasidalinti vieno itin aukštos kompetencijos imunologo (ne duomenų mokslininko ir ne „komunikacijos specialisto”!), yra įdomus faktas, apie kurį daugelis nežino (nors prievartos apologetai galvoja, kad „žino”):
a) vakcinų gamintojai propaguoja 50-94% efektyvumą;
b) tai tik dalis tiesos, nes ji nepasako, kaip šis „efektyvumas” padeda pasiekti kolektyvinį imunitetą”;
c) o tiesa tokia, kad vakcinų vadinamasis ARR efektyvumas juokingai mažas !!!
jis yra nuo 0.7 iki 1.2%.
d) ką bendro turi ARR ir Lietuvos Konstitucija? ARR rodo, kiek reikia paskiepyti žmonių, kad apsaugotum vieną (taip tik vieną!) Tai va, įvairių gamintojų šis skaičius svyruoja nuo 70 iki 120. reiškia, paskiepiję maždaug 100 lietuvių, galime tikėtis, kad virusas nosiaryklėje nebus surastas dar papildomai vienam nepaskiepytam lietuviui.
e) mintys: 1) nei vienas Respublikos gyventojas neturi jaustis kaltu, jog jis kažkokiu mistiniu būdu padeda virusi plisti dėl to, jog nepasiskiepija. 2) ARR rodo, jog reiktų paskiepyti 99% žmonių, kad likęs 1% nepagautų to viruso. tai neįmanoma net ir teoriškai, nes paskiepijus tą 99-ąjį jau anksčiau paskiepytųjų didelė dalis nebeturės antikūnų… o be to plitimas vyksta ir per paskiepytuosius.
Nepasiskiepijusieji – jokia ne „plitimo terpė” vakcinų gamintojai to net neakcentuoja. To siekia tik politikai.
Paskutiniai dalykai:
1) Šaltinis itin patikimas – tai žurnalas Lancet, kuriami pateikiami vakcinų tyrimo dokumetai priduoti FDA ir kitoms organizacijoms apie efektyvumą ir ARR gerai išaiškintas.
2) Izraelio specialistai paskaičiavo, kad tikrasis Pfizer ARR yra dar du kartus blogesnis, nei deklaruojamas.- reikia paskiepyti 219 žmonių, kad išvengti vieno papildomo testo (ne užsikrėtimo, tik PGR testo)…
Šaltinis per nuorodą komentare.
Čia tas imunologo minėtas straipsnis, rodantis, kad nepasiskiepijusieji nekelia jokios grėsmės. Čia grynoji politika, grynas ateinantis totalitarizmas, galbūt baisesniu pavidalu nei bet koks istorinis.
Facebook komentarai
});}(jQuery));