A.Matulevičius : „Šeimų maršo organizatoriai kurs partiją, kad patektų į Seimą”

Seimos-marsas-840x486-1

Seimos-marsas-840x486-1

Algimantas Matulevičius  : „Šeimų maršo, o dabar jau tuo pagrindu sukurto judėjimo ,,Šeimų sąjudis”  vadai viešai atsiribojo nuo Referendumo idėjos.
Jiems ne tai svarbiausia. Jie nori įkurti partiją ir pakliūti į Seimą, tai aiškiau ir būti negali. Ten dalis Pakso tvarkiečių (todėl Paksas juos su lėktuvu sveikino), Paulausko buvusių liberasocialistų Orlauskas vienu metu buvo Kauno rajono savivaldybės vicemeru) ir vienas Radžvilos NS. Jie kategoriškai nieko kito neprisileidžia. Juk iš intelektualų ir žinomų žmonių, kurių Sąjudyje buvo pilna, čia kalbėjo tik kunigas R.Grigas ir smuikininkas Vilhelmas Čepinskis ir profesorė Čepulienė. O kodėl neleido kitiems?
Kad tikrai surinkti 350 000 parašų (nes dalį išbrokuoja) reikia labai rimtos organizacijos ir vieningumo.
Gerai jei aš klystu”.
Maršininkai, kiek žinau, pone Algimantai, atsiribojo, nuo lapelius per mitingą apie referendumo įstatymo keitimo reikalingumą platinusių asmenų, nes tie naudojo maršo simboliką.
Maršininkų niekur viešai negirdėjau atsiribojant nuo referendumo partnerysrtės (PR) klausimu. Gerb. A.Matul. kažką sumaišė, matyt.
Grinevičiui  prikišti planą kurti partiją per drąsu. Jie tai neigia, manau , nuoširdžiai. Bet ONS veikėjai jiems klijuoja ir tai, ir dar visokius dalykus. Nereikėtų visuomenininkams perpasakoti ONS skleidžiamų  pasakų , gandų, ,,prognozių”. Beje, ONS tarnai- tranai:) nesiremia nei Rezoliucija, nei aktyvo pareiškimais, tad nereikėtų kristi iki jų lygio, nes tranų  tikslai , be abejo , juodi skleidžiant mitus apie maršo aktyvą ar jo dalyvius bei tikslus.
Geriau padėkokim už kilnumą, pasiaukojimą ir  palinkėkim aktyvui sėkmės ir išminties , bei laiškais raginkim juos pritarti PR, o CP kvieskim atsisakyti akcijos 3 d.,  Nes ji sužlugs dėl kuklių galimybių ir mažiuko palaikymo ir todėl pastangoms dėl PĮ stabdymo  nepadės, bet dėl mažo aktyvumo, net pakenks..
Alg.K.
Facebook komentarai
});}(jQuery));