Prancūzijos virusologas, Nobelio premijos laureatas prof. Luc Montagnier : COVID-19 vakcinos ir sukuria viruso atmainas

Prof.-Luc-Montagnier

Prof.-Luc-Montagnier

Prancūzijos virusologas, Nobelio premijos laureatas prof: COVID-19 vakcinos ir sukuria viruso atmainas

 

Prof. Luc Montagnier teigė, kad epidemiologai žino, bet „tyli” apie reiškinį, vadinamą „nuo antikūnų priklausomu sustiprėjimu” (angl. Antibody-Dependent Enhancement, ADE).

Renee Nal
RAIR fondas JAV

Ištraukos:

Nors suprantama, kad virusai mutuoja, sukeldami variantus, prancūzų virusologas ir Nobelio premijos laureatas Liukas Montanjė (Luc Montagnier) teigia, kad „variantus sukuria skiepai”.

2008 m. Nobelio premijos laureatas išsakė šias sprogstamąsias pastabas, kurios yra didesnio interviu su Pierre’u Barnériasu iš „Hold-Up Media” dalis. Klipas buvo išverstas tik RAIR fondui JAV.

Kaip pranešė RAIR praėjusių metų balandį, profesorius Montagnier pateikė svarių įrodymų, kad koronavirusas buvo sukurtas laboratorijoje.

Dabar, po to, kai žymūs mokslininkai paragino toliau tirti koronaviruso kilmę, žiniasklaida traukiasi atgal.

Prof. Montagnier koronaviruso vakcinos programą pavadino „nepriimtina klaida”.

Pasak jo, masinis skiepijimas yra „mokslinė ir medicininė klaida”.

„Tai nepriimtina klaida. Istorijos knygos tai parodys, nes būtent skiepijimas sukuria atmainas”, – tęsė profesorius Luc Montagnier.

Žymus virusologas paaiškino, kad „yra antikūnų, kuriuos sukūrė vakcina”, verčiančių virusą „rasti kitą sprendimą” arba žūti. Būtent čia ir susidaro variantai. Būtent variantai „yra vakcinacijos produkcija ir jos rezultatas”.

Prof. Montanjė sakė, kad epidemiologai žino, bet „tyli” apie reiškinį, vadinamą „nuo antikūnų priklausomu sustiprėjimu” (ADE).

Straipsniuose, kuriuose užsimenama apie ADE, profesoriaus Montagnier išreikštas susirūpinimas atmetamas. „Mokslininkai teigia, kad ADE yra beveik nesusijęs su COVID-19 vakcinomis”, – rašoma kovo mėn. straipsnyje „Medpage Today”.

Prof. Montagnier aiškino, kad ši tendencija vyksta „kiekvienoje šalyje”, kur „skiepijimo kreivę seka mirčių kreivė”.

Nobelio premijos laureato mintį pabrėžia informacija, atskleista ilgo sąrašo gydytojų gydytojų atvirame laiške Europos vaistų agentūrai. Laiške iš dalies teigiama, kad „iš viso pasaulio žiniasklaidoje pasirodė daugybė pranešimų apie slaugos namus, kuriuose per kelias dienas po gyventojų skiepijimo užklupo COVID-19”.

Šio mėnesio pradžioje RAIR pranešė apie prancūzų virusologės Christine Rouzioux pareiškimą:

„…naujų atvejų padaugėjo tarp paskiepytų pacientų slaugos namuose Monpeljė, Sartų, Reimso, Mozelio miestuose…”.

Prof. Liukas Montanjė (Luc Montagnier) toliau pasakojo, kad jis pats atlieka eksperimentus su tais, kurie užsikrėtė koronavirusu po vakcinos paskiepijimo.

„Aš jums parodysiu, kad jie sukuria variantus, kurie yra atsparūs vakcinai”, – sakė jis.

Žiūrėkite įrašą. (Transkripcija čia.)

https://vaccineimpact.com/2021/french-nobel-prize-winning-virologist-professor-the-covid-19-shots-are-creating-variants/

Visą straipsnį skaitykite RAIR fondo JAV svetainėje.

„Kiekvienoje Šalyje Mirtingumo Kreivė Atitinka Vakcinacijos Kreivę“

Koronavirusas Sveikata

Rizikinga skiepijimo kampanija

Originalus straipsnis paskelbtas 2021 m. gegužės 24 d.

Christianas Euleris. Išversta su www.DeepL.com/Translator

„Dabartinė masinio skiepijimo politika yra didelė klaida. Tai mokslinė ir medicininė klaida, kuri yra nepriimtina.“ Tai, kas skamba kaip painūs sąmokslo teorijų šalininko samprotavimai, iš tikrųjų yra prancūzų virusologo Luco Montagnier, kuris kartu su Françoise Barré-Sinoussi 2008 m. gavo Nobelio premiją už ŽIV viruso atradimą, pareiškimas. „Istorijos knygos parodys, kad viruso variantus sukuria skiepai“, – interviu portalui „RAIR Foundation USA“ sakė Montanjė.

„Vakcinos sukurti antikūnai priverčia virusą ieškoti kito sprendimo arba žūti. Šio proceso metu sukuriami variantai“, – sakė jis. Pasak jo, šis nuo infekcijos priklausomų antikūnų reiškinys (nuo antikūnų priklausomas stiprinimas arba ADE) yra gerai žinomas epidemiologams. Tačiau Coronos atveju jie apie tai tylėjo.

Taip pat mokslininkai teigtų, kad ADE nėra Covid-19 vakcinų problema; be to, jo iškeltos abejonės būtų atmestos recenzuojamuose straipsniuose. Pavyzdžiui, kovo viduryje profesinėje interneto svetainėje „Medpage Today“ buvo rašoma: „Net ir naudojant naujus variantus, ADE greičiausiai nebus problema“.

Montagnier buvo patvirtinta gydytojų, mokslininkų ir teisininkų atvirame laiške Europos vaistų agentūrai. Jie pranešė, kad vasario pabaigoje, netrukus po to, kai gyventojai buvo paskiepyti Covid vakcina, slaugos namuose padaugėjo Corona protrūkių.

Mirties atvejų po „Corona“ skiepų padaugėjo

Šį teiginį dar šio mėnesio viduryje pakartojo prancūzų virusologė Christine Rouzioux, kuri pastebėjo, kad Monpeljė, Reimso, Mozelio ir kitų miestų slaugos namuose tarp paskiepytų pacientų padaugėjo naujų atvejų.

Pasak Montanjė, vakcinų problemos pasireiškia visame pasaulyje. „Tai matote kiekvienoje šalyje, visur tas pats: Skiepijimų kreivę seka mirčių kreivė.“ Tai taip pat parodyta „YouTube“ vaizdo įraše, kuriame naudojami Vašingtono universiteto Sveikatos rodiklių ir vertinimo instituto duomenys. Vaizdo įraše teigiama, kad daugelyje šalių, įskaitant Austriją, Argentiną, Belgiją ir Braziliją, mirštamumas po skiepijimo, kuris prieš tai nuolat mažėjo, kartais labai padidėja.

Interviu Montanjė taip pat kaltina vakcinas dėl didėjančio jaunų žmonių mirtingumo, kurį jis pirmiausia sieja su padidėjusia trombozės rizika. Tai darydamas jis remiasi ne tik PSO duomenimis. Jų duomenimis, po to, kai sausio mėn. buvo pradėta skiepyti, naujų infekcijų kreivė šoktelėjo kartu su mirčių skaičiumi.

Pasak Nobelio premijos laureato, šiuo metu jis atlieka tyrimus su pacientais, kurie po vakcinacijos užsikrėtė koronos virusu. Jis įsitikinęs: „Aš jums parodysiu, kad jie kuria vakcinai atsparius variantus.“

Šis tekstas pasirodė 2021 m. gegužės 24 d. pavadinimu „In jedem Land folgt die Todeskurve der Impfkurve“ svetainėje https://reitschuster.de/ . Daugiau nei 20 mln. peržiūrų per mėnesį – tai vienas sėkmingiausių alternatyvių naujienų portalų Vokietijoje.

 

SKUBIAI! 5 gydytojai sutinka, kad COVID-19 injekcijos yra biologiniai ginklai, ir aptaria, ką dėl to daryti

Gydytojai visame pasaulyje skelbia griežtą įspėjimą: NEGALIMA VARTOTI COVID VAKCINOS!!!

CDC: Mirties atvejų skaičius po eksperimentinių COVID injekcijų pasiekė

Facebook komentarai
});}(jQuery));