Vaikai bus skiepijami vakcina, patikrinta 20-30-50-mečiams

mutant

mutant

Būkime informuoti teisingai. O ne dezinformuoti taip kaip patogu PATOGENIŠKAI MUTUOJANČIAI vyriausybei.
Į karantiną užsidarėme kovo 17 d. turėdami 8 atejus. C19 nebuvo YPAČ pavojingų ligų sąraše. Tuo metu gripu sirgo daugiau. Sveikatos ministras apsižiūrėjo ir įtraukė C19 į ypač pavojingų ligų sąrašą, kuomet specializuotas laboratorijas ir institutus turinti Jungtinė Karalystė dar 2020 m. C19 iš tokio – YPAČ PAVOJINGŲ UŽKREČIAMŲ LIGŲ sąrašo išbraukė.
Dar toliau pažengė Seimas – išbraukdamas iš įstatymo žodį YPAČ ir priimdamas prievolę MUMS tikrintis kai yra įvedamas karantinas dėl bet kurios užkrečiamos ligos … t.y. dėl 77 ligų …
2021 m. sausio mėn. ligoninėse gulėjo 2400 (visų ligų, ir dar buvo laisvų lovų), ir nors dabar turime apie 700, spauda sako – kad „pasiekėme eksponentinį augimą” ir neturime vietų.
Šiuo metu iš 8500 gydytojų C19 serga 6. Iš 12.000 slaugytojų nedarbingi dėl C19 yra 34. O dėl kitų ligų medicinoje serga 600. Nuo ko realiai reikia gydyti medikus?
NAUJĄ GANDĄ PASĖJO ŽINIASKLAIDA DĖL VAIKŲ sk*epijimo TEISMŲ PROCESO.
…mielieji, skaitom orginalą – https://hudoc.echr.coe.int/fre… Na, arba lietuvių kalba – http://lrv-atstovas-eztt.lt/…/byloje-pries-cekija…
„Teismui buvo pateiktos šešios peticijos, susijusios su privalomu ikimokyklinio amžiaus vaikų sk*epijimu. Pirmąją peticiją vienas iš tėvų pateikė savo vardu ir skundėsi tuo, kad jam buvo skirta bauda už netinkamą vaikų sk*epijimą. Kitas peticijas tėvai pateikė savo nepilnamečių vaikų vardu po to, kai jiems nebuvo leista vaikų užrašyti į ikimokyklinio ugdymo įstaigas, nes jie nesilaikė privalomųjų sk*epijimų taisyklių.” – taigi, kalba eina apie privalomą sk*epų kalendorių, kuriame yra sk*epai, patikrinti 20-30-50 metų, ir kuriame ekspermentinė medžiaga, vadinama C19 vak*ina DAR NĖRA ĮTRAUKTA.
Bet BUS jei susk*epyta VYRIAUSYBĖ galutinai MUTUOS. O požymių yra.
…fantastiniuose filmuose su MUTANTAIS kovojama ATEITIES g*nklais… Nepamirškim – kad – ŠVIESUS PROTAS ir VIENYBĖ – pagrindinis mūsų g*nklas šioje beprotybėje.
Facebook komentarai
});}(jQuery));