Nusprendei kaip reikiant pasilinksminti?

aktyvios-pramogos

aktyvios-pramogos

Nusprendei kaip reikiant pasilinksminti?

 

Jautiesi užstrigęs(-usi) švilpiko dienoje? Kasdien vis tas pats? Net ir geriausi serialai ir skaniausias maistas nebeteikia tiek džiaugsmo? Jei apkarto trinti keturis kambario kampus, pats metas sugalvoti, ką čia naujo nuveikus! Pasiilgai nuotykių? Užsuk į svetainę Grupinis.lt ir griebk dovanų kuponus šauniausiems nuotykiams gera kaina! Aktyvios pramogos sužadins geriausius pojūčius ir nuraus stogą kaip reikiant! 

 

Pradedam nuo apšilimo?

 

Super, keletas tempimo pratimų ir kardio niekam nepakenkė! Jau gaudai kvapą? Nuotykių parkas pareikalaus dar ne tiek jėgų ir apsukrumo! Išbandysim ekstremaliausius kliūčių ruožus: pasikarstysi medžių viršūnėmis ir nemenkai paprakaituosi! Tik nesivaržyk labai, išlaisvink vidinį Tarzaną! Lynu čiuoždamas(-a) virš upės seilę varvinsi pasimėgaudamas gerais vaizdais, o ir adrenalino užteks į valias! Nerealus jausmelis, tiesa?

 

Laikas draugučiams?

 

Kviesk ekstrymo mėgėjus, laukia max pramogos! Tituluosim taikliąją akį ir mikliąją ranką! Šįkart išsiaiškinsit, kam ne tik paprasta žaisti CS, bet ir gyvenime šaudymas einasi kaip dukart du. 

Greičio mėgėjai? Tai va kodėl niekada nestabdot! Mikliai renkitės aprangas ir maukšlinkit šalmus ant galvų, išbandysit nerealius kliūčių ruožus ir trasas visoje šalyje! Pasivažinėjimui kartingais nesutrukdys net blogiausias oras – kartodrome po stogu laukia galingi elektriniai aparatai.

Trūksta klasikos? Smagiai susižais senas geras boulingas. Jei pakeliui prigriebsit skanią picą, tobulas vakaras! Užsuk į Grupinis.lt – ten išsirinksi dovanų čekį ne tik pramogoms, bet ir picai su beprotiška akcija! 

 

Sunku sugrįžti į realybę?

 

Jei vienintelė šviesa, kurią matai, sklinda iš ekrano priešais, nėra ko stebėtis. Dėkis superherojaus šarvus ir leiskis į kovą su pabaisomis! VR kambariai nuneš į fantazijų pasaulį: pritaikysi prie kompo išmoktus triukus praktikoje! 

Po virtualybės bus nelengva grįžti į pasaulį. Kol dar neatsikvošėjai, užsuk į iliuzijų kambarius! Ten laukia meno ir mokslo triukai, nunešantys stogą! Paklaidžiosi po begalybę, tik neišsigąsk, dar ne pasaulio pabaiga! Apverstame kambaryje fizikos dėsniai neveikia! O kur dar eksperimentai… skamba nerealiai

Išsirinkai? Tai skuosk į Grupinis.lt. Dovanų kuponai internetu kainuos žymiai pigiau, o ir įsigyti šimtą kartų patogiau! 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));