„Eksperimentai” su mokyklomis – tik todėl, kad trūksta statistikai sergančiųjų skaičiaus

kauke

kauke

Pasigailėkite savo vaikų ir nedarykit iš jų sistemos vergų. Negaliu tylėti ir noriu pasisakyti. Apie mūsų žalojamus vaikus ir vyriausybės eksperimentus.
Ar jūs suprantate kodėl leido atidaryti tas mokyklas, kurios „pasirašo” eksperimentui ir testavimui? Jiems jau trūksta statistikai sergančiųjų skaičių, skaitliukas nustojo suktis, reikia tada jau ir vaikus įtraukti, nes nebeliko ką testuoti ir ką klastoti. Ar girdėjote tokius per žinias pasakytus žodžius jog „dabar vaikams bus ypatingai svarbu laikytis taisyklių” čia kalbėjo apie eksperimentinių mokyklų vaikus. Aš pats esu mokytojas ir suprantu vaiko raidą ir jo psichologiją, suprantu kaip tai psichologiškai žaloja mūsų vaikus, suprantu kad jie to ir siekia, vieni suprasdami tai, kiti tai daro net nenutuokdami tikrosios žalos ir vykdydami įsakymus, nes taip reikia. Labai gaila jog dabar nusitaikyta į mūsų vaikus ir tėvai pasirašantys šiai aferai, pasiduodami psichozės bandai, net nesupranta kad žaloja savo vaikus. Taip suprantu, jog vaikai pavargo būti namie, taip suprantu jog vaikai nuotoliniu mokinimosi būdu tik „degraduoja” žinių atžvilgiu, taip suprantu kad šeimoms yra labai sudėtinga palikti vienus vaikus namuose be priežiūros kaip jiems reikia dirbti ir baisiausia jog suprantu, kad tai gali vaikus sužaloti nesugrąžinamai.
Nežinau kokia karta išaugs taip „muštruojama”, vaiką lengva pastumti ir pasakyti daryk taip arba nedaryk taip, bet suprasti reikia vieną, kuo daugiau mūsų pasirašys šiam eksperimentui tuo daugiau jie galės skelbti naujų sergančiųjų ir tas užburtas ratas „kovido cirkas” greitai nepasibaigs. Turime pradėti suprasti ir pradėti mąstyti, o ne plaukti pasroviui. Jei mes neleisime jiems dar daugiau daryti testų, tai greičiau pabėgsime nuo šios psichozės. Pagalvokit apie vaikus, kokius dar bandymus su jais darys? Kiek žinau mes vieninteliai taip elgiamės, visur grąžina vaikus į mokyklas, tik ne mūsų valdžia. Paklausykit Šimonytės žodžius „bilietas į laisvę” ir „priverstinis testavimas”, jūs nesijaučiate prievartaujami? Aš jaučiuosi nuo pat pradžios, kaip tik uždarė mokyklas ir vertė dirbti nuotoliniu būdu. Vaikai nori kontakto, nori būti su draugais, būti su mokytojais. Galėčiau dar daug rašyti šia tema, bet žinau kaip sunku būna viską skaityti, kaip tos informacijos vaikšto tiek daug. Man liūdna labai dėlto ir
tiesiog padėsiu tašką paprašydamas, neprisidėkite mieli Tėveliai prie statistikos auginimo, pradėkime mąstyti, analizuoti situaciją ir padėkime visiems grįžti į normalų gyvenimą be kaukių.
Facebook komentarai
});}(jQuery));