Svarbi informacija tiems, kurie yra vis dar linkę susileisti eksperimentinę COVID mRNA injekciją TL;DR:

covid

covid

Svarbi informacija tiems, kurie yra vis dar linkę susileisti eksperimentinę COVID mRNA injekciją
TL;DR:
COVID mRNA injekcijos įveda sintetinę RNR grandinę į žmogaus organizmo ląsteles, ko pasekoje imuninė sistema tas ląsteles atpažįsta kaip pažeistas, apkrėstas ir pradeda jas naikinti. Kitaip sakant, žmogaus organizmas pradeda naikinti save. To pasekoje pasireiškia platus spektras šalutinių simptomų, kurie žiniasklaidos melagingai yra nurašomi kaip geras ženklas – kad kuriasi imunitetas. Visa tai išduoda reakcijų skirtumai pagal amžiaus grupes, bei dažnas Limfmazgių patinimas ir/ar skausmas, patiriamas po mRNA injekcijos.
Plačiau:
Tikriausiai jau visi skaitėte, kad mRNA injekcijos veikia tokiu principu: nano lipidai (riebalinis įvalkas) apgaubia tam tikrą sintetinę genetinę informaciją, kuri reprezentuoja viruso spyglio baltymą. Mums yra sakoma, kad šiai genetinei informacijai/instrukcijai patekus į ląstelę yra pradedami kurti tam tikri baltymai, reikalingi tam, kad atmušti tikrąjį virusą su juo „susidūrus”. Mums taipogi yra sakoma, kad imunitetas pilnai susidaro tik po poroa savaičių, po antrosios injekcijos dozės. Tuo tarpu po pirmosios injekcijos susidariusiojo imuniteto efektyvumas gali būti žemesnis nei 50%. T.y. imunitetas nesusidaro greitai ir nesusidaro dideliu kiekiu – svarbus faktas, kurį verta prisiminti skaitant toliau.
Plataus masto vakcinacijai vykstant Amerikoje, bei kaikuriuose vakarų Europos šalyse, pradeda aiškėti keli faktai:
– Jaunesniems, sveikesniems žmonėms šios mRNA injekcijos sukelia daug didesnes komplikacijas, negu vyresnio amžiaus žmonėms. [1]
– Tarp plataus sąrašo šalutinių sveikatos sutrikimų pasireiškiančių iškarto po injekcijos, labai dažnai minimas – Limfmazgių sutinimas, skausmas. **
– Žinoma, kad nereti atvėjai, kai sveikatos sutrikimai žmones ištinka iškarto po injekcijos, ar sekančią dieną.
Ką tai rodo?
Faktas, kad senoliai ir paliegeliai į injekcijas reaguoja „švelniau” aiškiai rodo, kad ši reakcija nėra alerginės kilmės, o jos prigimtis yra žmonių imuninės sistemos: kuo jos sveikesnės ir „tvirtesnės”, tuo reakcija stipresnė. Iškarto kyla klausimas – kodėl į injekcijas imuninė sistema reaguoja apskritai? Juk šios injekcijos veikia kitokiu principu, negu tradicinės vakcinos ar tikras virusas: virusai patenka į ląsteles, paverčia jas „virusų fabrikėliais” ir taip plinta plačiau – į dar neapkrėstas ląsteles. To pasekoje imuninės sistemos darbas – naikinti apkrėstas ląsteles (fabrikėlius). Tuo tarpu mRNA injekcijos ląstelių apkrėsti netūrėtų, juk tai tik genetinės instrukcijos, kurios ląstelėms perduoda informaciją, kokius baltymus reikia gaminti reikalingiems antikūniams. Bet kodėl tuomet imuninė reakcija taip smarkiai reaguoja į šias injekcijas, kurios iš esmės, neturi nieko bendro su ląstelių apkrėtimu?
Egzistuoja toks sveikatos sutrikimas, kurio angliškas pavadinimas yra „Lupus” (dar geriau žinomas, kaip „Systemic lupus erythematosus”) [2]. Jeigu trumpai, tai sutrikimas, kurio metu organizmo imuninė sistema pradeda naikinti sveikas organizmo audinių ląsteles, ko pasekoje pasireiškia tokie simptomai: išsekimas, galvos skausmai, odos išbėrimas (raudonis), sąnarių ištinimas/skausmas, temperatūra, spalvą keičiančios galūnės, krutinės skausmas ir vienas, kurį norėčiau pebrėžti – Limfmazgių ištinimas ir/ar skausmas. Kaip jau minėjau aukščiau** žmonės, kurie dalinasi savo negalavimų simptomatika, po COVID injekcijų tarp begalės įvairių simptomų, ganėtinai dažnai pamini ir Limfmazgių ištinimą, bei skausmą (kaip ir kitus „Lupus” simptomus). Ar matote link kur aš judu?
Kad ir ką savyje neštų tie mRNA injekcijų nano lipidai – ar tai būtų genetinės instrukcijos, ar tai būtų viruso genetinė grandinė – kai šie patenka į mūsų ląsteles, imuninė sistema į tai reaguoja kaip į infekciją, ląstelių pažeidimą/apkrėtimą ir su tuo dorojasi šias ląsteles – naikindama. Jeigu dar aiškiau – susileidus šių injekcijų, organizmas pradeda naikinti pats save, vyksta autoimuninė reakcija. Ir tai, povelnių, nėra tik vienetiniai, išskirtiniai atvėjai – netgi mūsų brangieji „specialistai” atvirai teigia, kad vienokie ar kitokie šalutiniai simptomai pasireiškia bent penkesdiašimčiai procentų žmonių, priklausomai nuo amžiaus grupės. [3]
Ir dar svarbus faktas – žmogaus smegenys yra apsaugotos dedikuotu kraujo barjeru, kuris jas saugo nuo toxinų, bakterijų, bei virusų. Žinote, kas neturi vargo kirsti šį smegenų kraujo barjerą? Nano lipidai. [4] Ir tai laimės dalykas, kaip jums suleista injekcija pasiskirstys po jūsų organizmą ir ar ne pateks į smegenis, ko pasekoje įvyks smegenų uždegiminė reakcija – Encefalitas.
Žinote, kodėl, dabar yra štilis, bei vaizduojama, kad trūksta „vakcinų”? Todėl, kad sekantys eilėje vis jaunėjantys žmonės, kuriems šios autoimuninės reakcijos pasireikšti gali daug dažniau ir daug smarkiau. Tam, kad pavyktų injekciją suleisti visiems masiškai, privaloma labai gerai pasiruošti, bei injekcijų suleidimo procesą padaryti labai greitą ir sklandų. Šiuo metu visame procese vyksta pauzė ne todėl, kad trūksta vakcinų, o todėl, kad yra kuriami vakcinavimo centrai ir infrastruktūra. Kai jauni žmonės pradės kamuotis ir kentėti masiškai – tyla, kurią dabar užgniaužė darbus bijantys prarasti medikai, bus nutraukta. O kai žmonės pradės dalintis apie sunkias neigiamas reakcijas, likusius „suinjekcijuoti” bus labai sunku.
Aš net nekalbu apie tai, ko mes nežinome – šalutiniai negalavimai atsirandantys po ilgesnio laiko tarpo… Povelnių, nebūkite labaratoriniais triušiais.
[1] https://www.delfi.lt/…/daktaras-strioga-nurode-kam… (žinau, šūdinas šaltinis, bet tokį pasirinkau specialiai, nes žinau, kad šūdinas žurnalistas reaguos į šį pranešimą)
Facebook komentarai
});}(jQuery));