Nekaltą moterį įkalinusi teisėja R.Kulberkienė atsisveikino su teismu, tačiau tebedirba

image

image

Labai keistai atrodo Kreitingos teismo teisėjos, buvusios prokurorės Raimondos KULBERKIENĖs karjeros vingiai.
.
Kaip ne keista, po publikacijos LL „dingo” jai 2020-06-09 paskirta liaupsė (žr. sensenę foto ir nuorodą https://plunges.teismai.lt/naujienos/teismo-kolektyvas-atsisveikino-su-teiseja-raimonda-kulberkiene/218 ).
Dabar ši ‘teisėja” rodoma, kad dirba teisme, buvusi  pirmininkė, taip rašoma čia: https://www.teismai.lt/lt/visuomenei-ir-ziniasklaidai/teismai-ir-teisejai/teiseju-biografijos/1693/c447?theme=site
Taip išeina, kad LIETUVOS TEISMAI meluoja teikdami „teisingą” informaciją „teisinėje” Lietuvos Respublikoje IR KAIP VISADA DEŠINĖ NEŽINO, KĄ DARO KAIRĖ. Arba ši teisėja dirba teisme.
Taip  ji buvo apdovanota už tai, kad tapo psichiatrijos specialiste + atliko 7 000 € žalą lietuvos Respublikai.
Pridedama publikacija iš LRYTO, kuri randasi čia:
https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2017/02/21/news/teiseja-buvo-pasijutusi-psichiatrijos-specialiste-585414/#foto=585411
Tokio švogerizmo ir ‘atsakingumo” dar neteko matyti „teisinėje” Lietuvos Respublikoje.
Įdomu, ar iš šios „teisėjos’ jau atskaičiuota atlikta 7 000 € žala?
Ar pas ją įsibrovė antstolis, išlaužė jai duris ir t.t.?
Ką veikia „TEISINGUMO” ministras, pats „teisingiausias” ministras pasaulyje?
Aišku, kad Prezidentas nieko „nežino”, kaip ir Adamkus apie CŽV kalėjimą, nes patogu „nežinoti”.

LR CK 6.272 straipsnis.  
 Atsakomybė už žalą, atsiradusią dėl ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuroro, teisėjo ir teismo neteisėtų veiksmų1. Žalą, atsiradusią dėl neteisėto nuteisimo, neteisėto suėmimo kardomosios priemonės taikymo tvarka, neteisėto sulaikymo, neteisėto procesinės prievartos priemonių pritaikymo, neteisėto administracinės nuobaudos – arešto – paskyrimo, atlygina valstybė visiškai, nepaisant ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuratūros pareigūnų ir teismo kaltės.2. Žalą, atsiradusią dėl neteisėtų teisėjo ar teismo veiksmų nagrinėjant civilinę bylą, atlygina valstybė visiškai, jeigu žala atsirado dėl teisėjo ar kito teismo pareigūno kaltės.

3. Be turtinės žalos, atlyginama ir neturtinė žala.

4. Jeigu žala atsirado dėl ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuratūros ar teismo pareigūnų ar teisėjų tyčinių veiksmų, tai valstybė, atlyginusi žalą, įgyja atgręžtinio reikalavimo teisę iš atitinkamų pareigūnų įstatymų nustatyta tvarka išieškoti įstatymų nustatyto dydžio sumas.

P.S. Nuoširdžiai jiems linkiu   supūti ir sugriūti galutinai, nes visiems atsibodo tokie ir analogiški „teisininkai”,  o Jums stiprybės kovojant su bepročiais ir tokiais apsimetusiais nepakaltinamais asmenimis.
image.png

———————————————————————————-

Laba diena Redaktoriau.
Ši teisėja Raimonda KULBERKIENĖ netinkamai atliko savo pareigas, neteisėtai įkalino moterį, policininkai vykdė neteisėtą teisėjos nutartį, Lietuvoje kaltų ‘nerasta”. Vykdydami skubų teisėjos nurodymą policijos?‍♂ pareigūnai šiaulietę suėmė tiesiog gydytojos kabinete Šiaulių ligoninėje, kur sunkia depresijos forma, cukriniu diabetu ir kitomis gretutinėmis ligomis serganti moteris buvo gydoma ambulatoriškai.

https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/kriminalai/2020/11/12/news/uz-negailestinga-teiseja-mokes-visi-senyva-ir-ligota-siauliete-ikisus-uz-grotu-zinia-is-strasburo-17081557/ 
Atlikta  7 000 € žala Valstybei ir žmogui (EŽTT 2020-11-10 sprendimas)
http://hudoc.echr.coe.int/eng?i=001-205795Teisėja, kaip ir priklauso, gavo padėkas. Nuoširdžią padėką bei sveikinimus atsiuntė Teisėjų tarybos pirmininkas A. Valantinas, bei Klaipėdos apygardos teismo pirmininkas M.Dobrovolskis, kurie dėkojo teisėjai už nuveiktus darbus teismų sistemoje 
https://plunges.teismai.lt/naujienos/teismo-kolektyvas-atsisveikino-su-teiseja-raimonda-kulberkiene/218

Raimonda KULBERKIENĖ šventa, nekalta ar nepakaltinama?
Greičiausiai visi SAVI.
LIETUVOS RESPUBLIKOS VARDU atlikta 7 000 € žala, visi laimingi ir nuoširdūs

image.png

3 priedai
Facebook komentarai
});}(jQuery));