Gyvybę (arba vakciną) galima nusipirkti be eilės

covid

covid

SKANDALAS!!! PREMJERĖS INGRIDOS ŠIMONYTĖS BENDRAPARTIETĖ PREKIAUJA VAKCINA.
ŠILALĖS KONSERVATORIŲ SAVIVALDYBĖS TARYBOS NARĖ LORETA KALNIKAITĖ galimaI PARDAVINĖJO COVID VAKCINĄ!!! Pasirodo Šilalės medikams skirta vakcina buvo panaudota Vilniuje esantiems verslininkams!!!
Įdomu kaip Seimo narys JONAS GUDAUSKAS GYVENA, nes gal cia deka jam uz parama imones per rinkimus ? o gal ją išmes iš partijos ar tarybos ? BANDITAI KITAIP NEPAVIDINSI!
Kur dingo musu TAPINAS, JAKILAITIS, VALATKA IR MILIUTE??? Kur jų filmukai ir laidos?
Įdomu kiek konservatorių partija į savo juodą kasą papildys pinigų?
Dalinkimės ir viešinkime kaip medicinos darbuotojams skirta fakcina pardavinėjama!
Šiandien telefonu gavau skundą, kuriuo norėčiau pasidalinti.
„Pradėta nuo COVID – 19 skiepyti rajono medikus, bet visiems skiepų neužtenka, žmonės laukia savo eilės, bet štai Vilniaus ponams eilėje laukti nereikia. Štai „Ambulanso“ vadovai atvažiuoja į Šilalę su savo šeimos nariais ir čia paskiepijami tarsi kokie išrinktieji. Pasidomėkit, kaip tai galėjo atsitikti, kad iš Vilniaus atvykę „Ambulanso“ direktorius ir jo šeimos nariai čia skiepijami kartu su Šilalės greitosios medicinos darbuotojais. Nuo kada jie įsidarbino Šilalės greitosios medicinos pagalbos stotyje?“ – telefonu klausė manęs žmogus.
Prisipažinsiu, skambutis mane gerokai nustebino. Rajono gyventojų vakcinavimu užsiima Viešoji įstaiga „Šilalės rajono ligoninė“. Todėl nedelsdamas kreipiausi į laikinai direktoriaus pareigas einančią Jolantą Milašiūnienę, prašydamas paneigti arba patvirtinti faktą, kad jos vadovaujamoje įstaigoje su vakcina nuo COVID – 19 buvo paskiepyti iš Vilniaus atvykę UAB „Ambulansas“ vadovai su savo šeimos nariais. Jeigu tai tikras faktas, paprašiau nurodyti visas aplinkybes, kaip tai įvyko.
Šilalės rajono ligoninės direktoriaus pavaduotoja atsakė, kad Šilalės greitosios medicinos darbuotojai buvo skiepijami Klaipėdos universitetinės ligoninės pavedimu. Kaip man pranešė J. Milašiūnienė, prieš tai buvo informuota UAB „Ambulansas“ Šilalės greitosios medicinos pagalbos vadovė L. Kalnikaitė, suderintas skiepijimų laikas bei skiepijamų asmenų skaičius, pagal jį užsakyta ir atvežta vakcina iš Klaipėdos universitetinės ligoninės.
„Skiepijamų darbuotojų sąrašą skiepijimą atliekančiai slaugytojai pateikė L. Kalnikaitė. Nei slaugytoja, nei kažkas kitas nekontroliavome šio sąrašo, tiesiog atlikome mums pavestą darbą. Atsakyti į klausimą, ar ten buvo vadovai, negaliu, prašau to klausti UAB „Ambulansas“ vadovės“, – teigiama Šilalės rajono ligoninės l. e. p. direktorės rašte.
Pavyko gauti UAB „Ambulansas“ Šilalės greitosios medicinos darbuotojų sąrašą vakcinavimui. Jį pasirašęs UAB „Ambulansas“ direktoriaus pavaduotojas kokybei Algirdas Radvila. Jis ir pats įsirašęs tame sąraše tarp Šilalės greitosios medicinos pagalbos darbuotojų. Sąraše yra žmonių, kurie tikrai dirba Šilalės greitosios medicinos pagalbos stotyje. Bet radau ir negirdėtų pavardžių. Tarkime, Ričardas Ūselis. Kas jis toks? Negirdėjau, kad toks žmogus dirbtų Šilalės greitojoje medicinos pagalboje. Pasidomėjau internete. Pasirodo, Ričardas Ūselis yra UAB „Ambulansas“ generalinis direktorius. O kas tie kiti trys Šilalės greitosios medicinos pagalbos darbuotojų sąraše nurodyti Ūseliai, įskaitant dvi Ūselienes? Nuo kada visi tie Ūseliai dirba Šilalėje?
Situacija tikrai keista. Sąrašą pasirašo vienas žmogus, jį pateikia kitas žmogus, skiepijanti įstaiga paprasčiausiai „atlieka pavestą darbą“. Tai kodėl nepaskiepijus be eilės savo šeimos, visos giminės ir dar keletą savo kaimynų? O šilališkiai palauks – jie gi ne Vilniaus ponai!
Pasinaudokit šiuo kastuvu!
136749167 3771849052880474 8015960646043648678 n.jpg? nc cat=100&ccb=2& nc sid=8bfeb9& nc ohc=MKwitDapHj8AX9kioot& nc ht=scontent.fvno2 1
Nuotr. Šilalės savivaldybės taryba
Kaip iš gausybės rago pilasi informacija, kad korupcija ir nepotizmas galimai raizgo skiepijimo nuo COVID-19 procesą. Nugali ne rizikos grupių žmonės, o giminystė, pažintys, partinis palankumas. Visai, kaip sovietiniais laikais. Į Šilalės rajoną, kuris gavo vos pusantro šimto skiepų, sugebėjo atvykti ir pasiskiepyti vienos įmonės vadovo kelių asmenų šeima iš Vilniaus, įveikusi ne vieną šimtą kilometrų ir kirtusi ne vienos savivaldybės ribas, kas šiuo metu yra draudžiama. Kad šioje istorijoje kyšo konservatorių ausys, pranešė vos dvi žiniasklaidos priemonės. Skiepijamų asmenų sąrašą skiepijančiai slaugei pateikė atsakinga ilgametė konservatorių narė L.Kalnikaitė, dirbanti ne tik minėtos įmonės, kurios vadovas – paskiepytas vilnietis su šeima – Šilalės filiale, bet ir Šilalės rajono taryboje.
Kaip sako pasipiktinę rajono atstovai, skiepų neužtenka visiems rajono gyventojams, kuriems jų būtinai reikia – yra per 70 senelių, kuriuos reikia paskiepyti, taip pat daugybė rizikos grupėje esančių žmonių, o čia atvyko iš kito rajono ir dar galvojo, kad niekas nepastebės. Užvakar pranešta, kad 8 Vilniaus universiteto dėstytojai taip pat buvo paskiepyti, neva jie savanoriaus vienoje iš klinikų, nors nėra jokios bendradarbiavimo sutarties, kuri tą galėtų paliudyti. Kelios dienos po Kalėdų, vos tik atkeliavus mažai daliai vakcinos į Lietuvą, matėme ir kai kurių influencerių – ekspertų, kaip V.Kasiulevičius nuotraukas, kad jie jau paskiepyti, nors dar laukia daugybė medikų, kurie akis į akį susiduria su koronavirusu sergančiais ligoniais.
Kasdienybe tapo žiniasklaidos pranešimai, kad tai vienur, tai kitur vakcinas nuo COVID-19 gauna aukštų politikų ar medicinos įstaigų vadovų šeimų nariai, kurie skiepijami ignoruojant eiliškumą ir tiesiog į paraštes nustumiant globos įstaigų gyventojus, sunkiai sergančius pacientus, kurie laukia jiems skirtos vakcinos dozės ir dažnam tas laukimas yra jo gyvybės ar mirties klausimas. Jei taip būtų nutikę su mumis, konservatoriai jau rėktų visa gerkle ne tik dėl sveikatos ministro atsistatydinimo, bet ir reikalautų mūsų partijai pasitraukti iš valdžios. Tačiau niekas nekelia šios valdžios atsakomybės klausimo. I Šimonytės Vyriausybė bandydama nusiplauti nuo atsakomybės, kartoja, jog dėl visko kalta buvusi valdžia. Net, kai konservatoriai pagaunami už rankos vykdant galimai nusikalstamą veiklą, kalti lieka valstiečiai.
Nėra jokio sveikatos apsaugos ministerijos parengto plano, kaip vakcinas paskirstyti skaidriai ir užtikrinti, kad jos tikrai pasiektų žmonės, kuriuos ir turi pirmiausiai pasiekti. Jokios pateiktos vizijos, kaip vykdyti vakcinavimo kontrolę, kai viena po kitos atsiskleidžia gėdingos istorijos. Jokio ministro A. Dulkio atsiprašymo ir apgailestavimo, kad nepavyksta užtikrinti skaidraus vakcinavimo proceso. Pirma visiems, įskaitant Prezidentą, sektos pasakos apie neva egzistuojantį 130 punktų kovos su pandemija planą, kurio taip niekas ir niekada nepamatė. Manau, ir nepamatys, nes jo tiesiog nėra ir užtat pirma planą žadėta atskleisti po savaitės ir netgi ryt, o paskui – jau neva jis bus skelbiamas dalimis.
Dar daugiau – A. Dulkio neveikimo dėka mes išpylėme kas šeštą vakcinos dozę, nes ministras nebuvo linkęs girdėti pastabų ir kitų valstybių praktikos. Atsimerkti ir priimti sprendimus jam trūko drąsos ir atsakomybės, nors tokius sprendimus priėmė kitų šalių sveikatos ministrai, leisdami naudoti buteliuke realiai liekančią šeštąją doze ir gelbėti žmones. Dėl šios baimės imtis atsakomybės ir pagaliau pradėti vadovauti sveikatos apsaugos sistemai netekome dešimčių tūkstančių vakcinų dozių arba kitaip tariant – praradome galimybes greičiau apsaugoti Lietuvos žmones.
Man kyla rimta abejonė, ar konservatoriai, tokiais ilgais karantino apribojimais verslui, nebando dirbtinai sunaikinti smulkių ir vidutinių įmonių, siekdami padidinti pelną savo bičiuliams, valdantiems didžiuosius verslus.
Ir nereikia piktintis, jog šimtai tūkstančių sveikų žmonių pasnigus patraukė į miestų parkus, nes išvažiuoti į mišką užmiestyje jiems kelią uždarė jūsų sprendimai. Negalima norėti, kad sveiki žmonės su savo vaikais mėnesiais sėdėtų užsidarę namuose. Policinėmis priemonėmis galima laikinai pristabdyti viruso plitimą, bet jis grįžta, kai tie ribojimai atšaukiami. Tai patvirtina naujos COVID-19 bangos daugelyje pasaulio valstybių. Akivaizdu, jog vienintelė realiai veiksni priemonė prieš šį virusą – vakcina. Nustokite dėti viltis į karantino griežtinimą, sugebėkite užtikrinti skiepų nuo COVID-19 skaidrumą ir prieinamumą.
Facebook komentarai
});}(jQuery));