Kur dingo lovos ligoninėse ?

veryga

veryga

KAS IR KUR DEGA ?
Dangus griūna, ne kitaip, – toks įspūdis susidaro, skaitant bauginančias straipsnių antraštes:
„Kauno klinikos dega“, „Išbandymas ligoninėms“, „Situacija dramatiška“, „Skaičiuojama kiek turima lovų, palatų, kitų atsargų“ ir t.t.
Ir ką jūs čia, gerbiamieji psichozės gamintojai, taip intensyviai skaičiuojate, jeigu jau seniai viskas suskaičiuota ir paviešinta SAM internetiniame puslapyje. Taigi informacija apie „degančias ligonines“ tokia:
Bendras stacionarių lovų skaičius Lietuvoje – 17 242 vnt
Užimtų lovų skaičius – 10 777 vnt
Iš jų pacientai su COVID užima……..255 lovas (2 proc nuo visų užimtų lovų).
14 COVID pacientų yra ventiliuojami (laisvų lovų su DPV – 406 vnt)
94 COVID pacientai su deguonies kaukėmis (laisvų lovų su deguonimi – 4183 vnt)
Gal kas paaiškintų, tai kur čia tas baisus gaisras?
Kas čia taip „dega“, kad reikėtų įvedinėti naują karantiną, ir valstybei patirti dar kokių 4 milijardų nuostolį, neskaitant sužalotos žmonių sveikatos dėl negautų medicininių paslaugų?
Ir ar ne pigiau būtų, pavyzdžiui, padvigubinti COVID pacientams lovų skaičių, nei už karantiną valstybei užsimokėti 4 milijardus eurų?
Nežinau, kur turėčiau užkišti savo vadybinę logiką, kad psichozės kūrėjams galėčiau pasakyti: „Oi, kokie jūs teisūs: dega viskas. Ir Kauno Klinikos dega ir visa sveikatos apsaugos sistema dega“.
O politikams, amžinai mokinantiems verslininkus, kaip reikia dirbti, manau, yra puiki proga parodyti savo vadybinius sugebėjimus ir susitvarkyti savo darže.

Facebook komentarai
});}(jQuery));