Vaikai neplatina koronos viruso – taip teigiama Didžiosios Britanijos vyriausybės studijoje

2020f17b71873ab20180c81d68aa68dc

2020f17b71873ab20180c81d68aa68dc

Vaikai neplatina koronos viruso – taip teigiama Didžiosios Britanijos vyriausybės studijoje

Vaikai nekelia jokios rizikos dėl koronos viruso platinimo – taip teigiama Didžiosios Britanijos vyriausybė studijoje, kuri buvo užsakyta norint sužinoti, ar galima vaikus vėl leisti į mokyklas nuo rugsėjo 1 d.

Šis dokumentas, kuris vadinamas „Anglijos visuomenės sveikata” (Public Health England study) ir kuris bus paskelbtas vėliau šiais metais, paskelbtas atlikus testus su 20 tūkst. moksleivių ir 100 mokytojų.

 Studijoje nurodyta, kad po testų paaiškėjo, kad koronos viruso perdavimas mokyklų klasėse yra minimalus. Manoma, kad ši studija paskatins švietimo ministeriją atverti mokyklų duris rugsėjį. 

Vyriausybės vyriausias patarėjas profesorius  Russell Viner, remdamasis šia studija, nurodė, kad mokyklų atidarymas yra „būtinas”.

„Nauja studija parodė, kad labai maža galimybė, kad virusas perduodamas mokyklose”, – pareiškė jis.

Tyrimas parodė, kad mokyklų uždarymas padarė didelę žalą vaikų išsilavinimui.

Oksfordo universitetas, kuris kuria vaikciną nuo koronos, dabar susidūrė su dilemą – ar ją išbandyti su žmonėmis, tačiau nurodė, kad nors yra 50 proc. tikimybė, kad ji bus sukurta kitais metais, tačiau įspėjo, kad ji bus veiksminga tik iš dalies ir gali sukelti daug kitų problemų sveikatai.

 

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8608787/Pupils-pose-no-risk-spreading-Covid-says-study.html

Kaip žinia, visos Lietuvos mokyklos ir universitetai yra uždaryti dar nuo kovo mėnesio, o valdančioji „žaliųjų valstiečių” vyriausybė visą savo rinkimų kampaniją sukonstravo taip, kad vyriausybei korona virusas mirtinai reikalingas. Reikia ir kuo daugiau mirusių, kad parodyti, kad tik Skvernelio vyriausybė gali išglebėti šalį.

Dabar paaiškėjo, kad visas šis karantinas ir gyvenimo sustabdymas, šimtų tūkstančių žmonių pavertimas bendarbiais ir skurdžiais  buvo absoliučiai beprasmiškas ir nereikalinas.

Žinoma, kd „žalioji” vyriausybė niekada to nepripažins

Facebook komentarai
});}(jQuery));