„Jie – susitelkę, o mes?“

2020 m. liepos 22 d. 11 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Jie – susitelkę, o mes?“. Dalyvauja buvęs LR Seimo narys Audrius Nakas. Pranešimas spaudai

 

Artėja Lietuvos Seimo rinkimai. Pasišovusių pakeisti Lietuvą užvaldžiusią sistemą rikiuojasi visa eilutė. Tačiau tikrai susitelkti norinčių tam, kad pabandyti bent paklibinti tvirtai sucementuotą sistemą, bent kol kas nesimato. Oponentais besiskelbiantieji mato, visų pirma, tik save, tačiau lyg užburti nenori suvokti tikrovės. 

O tikrovę akivaizdžiai patvirtino Donato Raščiaus 2020 m. liepos 16 d. internetinėje svetainėje „Teismo Vikingas“ paskelbtas kruopštus tyrimas „Ar Nausėda yra Lietuvos Prezidentas?“ (https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=ezmhDbsbTdc&feature=emb_logo). Tai – tikras darbas, iš kurio turėtų mokytis visi opozicionieriais besiskelbiantys ir rašinėjantys bendro pobūdžio rašinėlius apie tai, kaip Lietuvoje blogai. Mažai Lietuvoje šiai sistemai darbais, ne žodžiais oponuojančių.

Donatas Raščius paskelbė viešais oficialiais dokumentais pagrįsto tyrimo medžiagą, patvirtinančią, kad Lietuvos Respublikos Prezidentu išrinktas Gitanas Nausėda nėra laisvas. Todėl klausimas, kas skiria ir valdo Lietuvos teisėsaugą, specialiąsias tarnybas, pasirašinėja įstatymus, atstovauja mūsų valstybę, yra be atsakymo. „15min, delfi, lrytas, LRT ir Co“ bei juos valdantys ir/ar apmokantys asmenys, apipynę mūsų Prezidentą ryšiais ir jų parenkamais kadrais, atvirai tyčiojasi iš G. Nausėdos, o šis jų atstovus vieną po kito skiria į svarbiausius Prezidento kanceliarijos (ir ne tik) postus.  

Matant šį voratinklį, visapusiškai supančiojusį G. Nausėdą dar iki jo išrinkimo Lietuvos Prezidentu, skandalinga Prezidento Rolando Pakso ir Jurijaus Borisovo istorija, pasibaigusi pirmąja Lietuvos Prezidento apkalta, atrodo lyg vaikų darželio istorija. Tačiau šį kartą užvaldytas VSD tyli, akivaidžių faktų „nemato“, Prezidento G. Nausėdos apkaltą pradėti nesiūlo. Dariaus Jauniškio paskyrimas antrą kartą VSD vadovu – ryški šio užvaldymo iliustracija.

Pranešėjai kreipiasi į opozicinėmis besiskelbiančių politinių partijų vadovus. Jei jūs neprisipažinsite sau, kad Jūsų visų nesusitarimas ir nesusitelkimas prieš š.m. spalio mėnesį įvyksiančius Seimo rinkimus yra, visų pirma, Jūsų problema, tai jūs neturėsite moralinės teisės vadintis opozicinėmis partijomis. Jūs neturite teisės nesuprasti, kad Jūsų nesusitarimas – tai tarpusavio kova dėl antisisteminių balsų ir faktiškai šių balsų dovanojimas sisteminėms politinėms partijoms, Jūsų rinkėjų apgavystė ir išdavystė.

Negi nesimato, kokie jie – sistemininkai – yra susitelkę? Pažiūrėkite D. Raščiaus 2020 m. liepos 16 d. paskelbtą tyrimą. Paskelbkite jį savo asmeninėse socialinių tinklų paskyrose ir paskelbkite diskusiją apie tai, kaip nesusitelkę opozicionieriai ruošiasi įveikti susitelkusius sistemininkus, lengvai užvaldžiusius dar būsimą Lietuvos Prezidentą G. Nausėdą ir savo siekiams eksploatuojančius ne tik šio Prezidento administracinius resursus, bet ir mūsų valstybės lėšas, struktūras. Jiems nėra esminio skirtumo, ar Lietuvos Prezidentu vadinamas Gitanas Nausėda ar Ingrida Šimonytė, ar Lietuvos Ministru Pirmininku – Saulius Skvernelis ar Gabrielius Landsbergis ar Ingrida Šimonytė. Jiems nėra skirtumo, kokias pareigas užima ar neužima Dalia Grybauskaitė ar Vytautas Landsbergis. Jie tiesiog dėlioja šių paveikslėlių kortas. Rinkėjai mato šių kortų išorines nugarėles, o pasjansą dėliojantieji – abi kortų puses. Todėl jie kol kas visada beveik 30 metų laimi.

Jei nesugebėsite susitelkti, opozicionieriais besivadinantieji, nesivadinkite patriotais. Nuoširdžiai to prašome.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));