Žmogus be paso – prieš Maidano Prezidentą. Kieno pusėje mūsų spauda ir liberalieji proukrainiečiai?

Parasa1

Parasa1

 

 

Žmogus be paso™ prieš Maidano Prezidentą. Kieno pusėje mūsų spauda ir liberalieji proukrainiečiai?

Parasa1

Neturintis jokios pilietybės Gruzijos eksprezidentas ir Odesos eksgubernatorius Michailas Saakašvilis vakar jėga įsiveržė į Ukrainos teritorija iš Lenkijos. Nepaisydamas tiesioginio Ukrainos valdžios ir Prezidento draudimo, su negaliojančiu pasu ir ištikimų šalininkų fizine parama. Rėžęs Ukrainos pasienio pareigūnams karštą kalbą, raginančią smurtu nuversti po Maidano įvykių teisėtai išrinktą demokratiniuose rinkimuose Prezidentą.

Ukrainos gen. prokuroras jau pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto žmonių gabenimo per valstybės sieną. Saakašvilio šalininkams gresia iki septynių metų.

Savo ruožtu, Lenkijos URMas išsikvietė Ukrainos ambasadorių ir atskaitė jam griežtą moralą apie europines vertybes, kurios kažkokiu būdu buvo pažeistos, Prezicdentui Porošenkai atėmus iš Saakašvilio pasą, kurį jis pats jam buvo ir išdavęs.

Nenuostabu, jog vakar visą dieną Runete buvo šventė. Vatnikų ideologai bei agitatoriai siautėjo iš piktdžiugos bei varžėsi, kas suskels pašaipesnį memą ar bajerį Saakašvilio triumfalinio sugrįžimo prieš teisėto Prezidento valią tema. IMHO, geriausiai pavyko tas, kuriame perfrazuojamos Prancūzijos spaudos antraštės, skirtos Napoleono žygiui į Paryžių pasprukus iš tremties Elbės saloje.

Bet palikime ramybėje iš džiaugsmo plyštančius Rusijos trolius, vatnikus bei koloradus. Grįžkime į mūsų Lietuvą, į jos viešąją erdvę.

Kažkaip šis neeilinis įvykis buvo itin stropiai numuilintas mūsų didžiųjų portalų, nubuksuojant žinutę kažkur už guminės pūslės svaidymo varžytuvių ir Kardašjan užpakalio pokyčių naujienų.

Bet palaukite – negi ne mūsų spaudos pareiga formuoti mūsų visuomenės opiniją tokiu svarbiu Ukrainai klausimu? Už ką šioje neprastoje situacijoje turėtu sirgti mūsų liberalieji proukrainiečiai? Ką karštai palaikyti?

Demokratiniuose rinkimuose teisėtai išrinktą Maidano Prezidentą Petrą Porošenką, realizuojantį Konstitucijos jam suteiktas galias dėl Ukrainos pilietybės suteikimo-atėmimo bei ginantį šalies sienas nuo neteisėto žmonių be pasų įsiveržimų?

Ar žymųjį Gruzijos reformatorių, turintį globalistinės pasaulio visuomenės palaikymą, net ir be paso besiveržiantį reformuoti dar ir Ukrainą?

Kuris iš jų gerietis, o kuris – blogietis? Kurį reikia vyti lauk, o kurį palikti ar pasodinti į sostą? Kodėl spauda bei politikai tyli šiuo itin svarbiu klausimu?

Juk mėlynai-geltonomis vėliavomis pamėges mosikuoti jaunimas yra pasimetęs. Ką palaikyti? Kaip įsprausti Petrą su Mišą į patogią schemą? Kuris iš jų yra Rusijos agentas ar bent interesų atstovas?

Tyli D.Pancerovas. Tyli P.Gritėnas. Tyli P.Auštrevičius. Tyli J.Ohmanas. Nesigirdi net kiekvienos bačkos kamščio Romo Sadausko-Kvietkevičiaus, anei dar kokios valatkos.

Ei, susipratę ir besirūpinantys Ukrainos klausimais žmonės – papasakokite man apie tai. Kuris ten, anot mūsų spaudos bei politikų, ar jūsų asmeninės nuomonės yra blogietis, o kuris gerietis?

O tai krepšinio nebežiūriu, bet poreikis sirgti „už mūsiškius” tai išliko…

#Ukraina
#Porošenko
#Saakašvilis
#MaidanoPrezidentas
#ŽmogusBePaso

Facebook komentarai
});}(jQuery));