Žlugo bandymas nuversti JAV prezidentą Donaldą Trampą pagal R.Pakso modelį

Trumpo

Trumpo

Žlugo bandymas nuversti JAV prezidentą Donaldą Trampą

Du metus JAV prezidentas Donaldas Trampas buvo visaip šmeižiamas, kad jis neva yra „Kremliaus“ agentas, trukdęs JAV teisingumo institucijoms vykdyti savo pareigas.
Kaip žinia, pagal tokį pat scenarijų buvo nuverstas ir Lietuvos prezidentas Rolandas Paksas, paskelbus jį vos ne rusų šnipu.

 

Trumpo
Tačiau Donaldas Trampas pasirodė per kietas riešutas JAV politiniam establišmentui, sugalvojusiam jį nuversti.
Savaitgalį paskelbta, kad šiems teiginiams nėra jokio pagrindo, O Daonaldas Trampas sekmadienį pareiškė, kad dvejus metus trukęs tyrimas dėl jo numanomų ryšių su Rusija buvo „neteisėtas mėginimas nuversti, kuris žlugo“, taip pat tvirtino esąs visiškai išteisintas jo rezultatų.
„Gėda šiai šaliai, kad ji turėjo tai patirti. Tiesą sakant, gėda, kad jūsų prezidentas turėjo tai patirti“, – D. Trumpas sakė žurnalistams Floridoje prieš įsėsdamas į lėktuvą, parskraidinusį jį į Vašingtoną.
Keliomis minutėmis anksčiau jis per „Twitter“ parašė „Jokio susimokymo, jokio trukdymo (teisingumui), galutinė ir visiška REABILITACIJA.“
D. Trumpas piktinosi, kad šis tyrimas buvo „absurdiškiausias dalykas, kokį kada nors esu girdėjęs“, ir atrodė siūląs ištirti, kodėl jo veiksmai apskritai buvo tiriami.
„Tikiuosi, kas nors pasižiūrės į kitą pusę“, – sakė jis.
Buvęs Federalinio tyrimų biuro (FTB) direktorius Robertas Muelleris (Robertas Miuleris) vadovavo pastangoms patikrinti įtarimus, kad D. Trumpas ir jo 2016 metų rinkimo kampanija buvo susimokiusi su Rusijos agentais.
Tačiau R. Muelleris nerado jokių įrodymų, kad tokių ryšių būta, sakoma jo ataskaitos, kuri tebėra konfidenciali, trumpoje santraukoje, sekmadienį paskelbtoje generalinio prokuroro Williamo Barro (Viljamo Baro).
Santraukoje taip pat sakoma, kad R. Muelleris nepadarė išvados, jog D. Trumpas mėgino trukdyti vykdyti teisingumą, kaišiodamas pagalius į tyrimo ratus.

 

https://www.dailymail.co.uk/news/article-6845121/Justice-Department-says-Mueller-report-does-not-exonerate-President-Trump.html

Dėl šio pareiškimo opozicijoje esantys demokratai nedelsdami pareikalavo įdėmiau pasidomėti D. Trumpo veiksmais tyrimo dėl ryšių su Rusija atžvilgiu ir tučtuojau paskelbti visą R. Muellerio ataskaitą.
Šį sprendimą tektų priimti W. Barrui, kuris yra paskirtas D. Trumpo.
Tačiau ankstyva Baltųjų rūmų reakcija rodo, kad D. Trumpas jaučiasi, jog yra visiškai patvirtinti jo pastarųjų dvejų metų pareiškimai, kad jis yra nekaltas „raganų medžioklės“ taikinys ir kad niekada nebuvo jokio susimokymo.
D. Trumpo 2020 metų perrinkimo kampanijos štabo vadovas Bradas Parscale’as (Bredas Parskeilas) sakė, kad „prezidentas Trumpas buvo visiškai ir visa apimtimi išteisintas… atskleidus, kad susimokymo su Rusija teorija yra apgaulė, kokia jis visuomet buvo, ir pagavus demokratus, (įstrigusius) sudėtingame melo ir apgaulės voratinklyje“.

 

2 4ca2245266

 

Tyrimo ataskaitoje rašoma, kad nebuvo rasta jokių įrodymų, kad Donaldo Trampo aplinka arba žmonės, susiję su juo, kaip nors buvo susiję su Rusijos bandymu paveikti 2016 m. prezidento rinkimus

 

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));