Žinių radijas siūlo paimti Putino dukras ir visus rusus, esančius ne Rusijoje, įkaitais

Raigard plati101
Šiandien važiuodamas į darbą įsijungiau Žinių radiją. Kalbėjo toks Raigardas Musnickas ir kažkoks kareivis, gynybos ekspertas Aurimas Navys. Pastarasis įsiminė todėl, kad sakė, kad rusai Ukrainoje siekia sąmoningai nužudyti kuo daugiau civilių gyventojų, į ką laidos vedėjas Raigardas Musnickas pasiūlė paimti įkaitais Rusijos prezidento Putino dukras, kurios neva mokosi Londone, arba paimti įkaitais visus rusus, kurie yra ne Rusijoje. Žinoma, laidoje dalyvavo ir garsiojo CŽV kalėjimo Lietuvoje architektas Mečys Laurinkus, kuriame nė vienoje Žinių radijo laidoje nebuvo užduotas klausimas apie jo indėlį šioje amžiaus statyboje. Tas Navys siūlė Lietuvos kariuomenei žygiuoti į Ukrainą ir susiremti su rusais – tai yra jis ragino daryti tai, ko įspėjo nedaryti V.Putinas, nes „susilauksite pasekmių, apie kuriuos net nesvajojote” – tai yra atominio grybo virš Vilniaus. „Reikia paimti įkaitais Putino dukras ir jas pasodinti už grotų”,  – pritarė ir žurnalistas Musnickas.
https://www.ziniuradijas.lt/laidos/atviras-pokalbis/karas-ukrainoje-kaip-ivykiai-gali-vystytis-toliau?soundtrack=1

 

Toliau nebeklausiau, nes tuoj būčiau išgirdęs Musnicko raginimą „maskolius ant peilių”, kaip dažnai rėkdavo ukrainiečių minios, žygiuojančios Kijevo gatvėmis. Dabar pjauti „maskolius” ukrainiečiai jau nebenori, dabar slepiasi metro nuo krintančių bombų. Kaip ir kiekviename kare, didžiausios aukos – žmonės, kurie kenčia dėl savo politikų elgesio.
Beje, dėl Musnicko – gal jam priminti baudžiamąjį kodeksą dėl raginimų imti įkaitus? Tačiau turint omenyje kad visa prokuratūra aptarnauja landsbergių režimą, tai tuščias reikalas.
Čia tai ne mokytoja Astra, kuri juokais kažką pasakė apie būtinybę pakeisti landsbergius, ir iš karto sulaukė policijos kratos,
Facebook komentarai
});}(jQuery));