Zigmas Vaišvila nori padėti Daliai Grybauskaitei apsikuopti

2018-03-14 d. Zigmo Vaišvilos ir Jono Mažinto spaudos konferencijos Seime Zigmo Vaišvilos pranešimas Padėkime Respublikos Prezidentei

 

Kalbėsime apie paramą Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei ir Lietuvą užvaldžiusiems. Kazimiero Juraičio lūpomis paskelbta platforma Respublikos Prezidentui, kuris iškart įves Lietuvoje tvarką, ir partijai Alternatyva Lietuvai, konkretiems žmonėms nurodyti darbai. Kas tai?

Manau, kad kažkam nervai neišlaikė. Priminsiu tai, ką sakiau prieš 2016 m. Lietuvos Seimo rinkimus. Būdamas optimistu ir norėdamas tikėti žmonėmis, 2016 m. patikėjau Rolando Paulausko ir jo atstovo Kazimiero Juraičio, Naglio Puteikio, Audriaus Nako ir Zigmo Vaišvilos susitarimu Seimo rinkimuose dalyvauti drauge.

Pirmasis žodį sulaužė Naglis Puteikis, tylomis išėjęs į centristų vadus. Romualdo Ozolo kurta partija atiteko Vytauto Landsbergio komandai.

R. Paulauskas ir K. Juraitis nuėjo į Kazimiros Danutės Prunskienės kurtą partiją. Tačiau kažkodėl to Zigmo Vaišvilos vis reikia. Birželio 3-iosios grupės pasitarime R. Paulauskas ir K. Juraitis pareiškė, kad privers mane ateiti į šią partiją. Neaptarinėsiu šio ultimatumo, tačiau nemanau, kad man jį pateikusieji nesuprato, jog LRT eteryje būtume išvydę Lietuvos televizijoje 1991 m. rudenį tiesioginiame eteryje mano paskelbtus faktus apie mūsų pirmosios Ministrės Pirmininkės bendradarbiavimą su KGB. Galbūt Rolandas Paulauskas, kuriam po 1992 m. laimėtų Seimo rinkimų į valdžią grįžusieji patikėjo vadovauti Lietuvos televizijos ir radijo informacijos tarnybai, žinojo apie tai daugiau, tačiau man pakako ir mano žinių. Nors ir ne man buvo patikėtas informacijos mūsų tautai parinkėjo darbas.

2016 m. birželio 29 d. įvykis sustabdė mano rinkiminę veiklą. Šią pabaigą nulėmė ir mano paskelbimas nacionaline grėsme, per teismus viena po kitos mano atžvilgiu pritaikytos laikinosios apsaugos priemonės – areštai, palikę mane be pragyvenimo šaltinio. Ne tik mane apšmeižtą, bet ir mano šeimą – pasmerktą. Tai buvo savotiškas draugų patikrinimo testas.

 

Nežinau, kuo ir kam aš trukdau šiandien – vis tebesigydantis, pavadintas bailiu inteligentu, kinkadrebiu. Tačiau, kur Jūs, drąsuoliai, buvote 2009 m., kada Vytautas Landsbergis mums paskelbė projektą „Lietuvos Dalia“? Mano paaiškinimą apie tai atspaudinti išdrįso tik „Laisvas laikraštis“. „Respublika“ taip pat įsijungė ir bandė tautai paaiškinti, kas mūsų laukia, atidarius rusiškas matrioškas. Bet buvo vėlu.

Ir pažymą apie Rusijos Federacijos paslaptį Dalią Grybauskaitę, ir apie šios ponios buvimą kitoje barikadų pusėje drąsūs „Platformos Lietuvos Prezidentui ir Alternatyvos Lietuvai“ statytojai tikriausiai patys gavo, tik laukė kol Zigmas Vaišvila ją paskelbs... Ir VSD vadą Darių Jauniškį, matyt, šie stipruoliai prispaudė pasirašyti VSD raštą, kad Zigmas Vaišvila nebuvo grėsmė Lietuvai, tik dėl statistikos įrašė į grėsmių vertinimą. Matyt, ir šį mėnesį skelbiamą naują Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą redaguojate. Neabejoju, kad Lietuvos VSD ir AOTD prie KAM šias Jūsų pastangas parems, o už nuopelnus dar ir į „Independence“ interesų sferą įtrauks.

 

Nė vieno Vytauto Landsbergio ir mūsų valstybę užvaldžiusios sistemos projekto nevykdžiau ir nevykdysiu. Tad Jūs ir rungtyniaukite, vaidinkite tautai opozicijos kandidatus į Lietuvos Prezidentus. Pasirinkimas yra – Kazimieras Juraitis, Rolandas Paulauskas, Naglis Puteikis. Ir manau, kad netrukus bus prijungta Vytauto Landsbergio remta Neringa Venckienė. Tik klausimas, ar Jumis žmonės patikės? Aš – ne. Tačiau režisierių tikslas kitas – mus suskaldyti ir supriešinti. savo klaidų nekartosiu.

Apsidraudžiant ši „Platforma“ ir jos užduotys pavadinti politine satyra. Tačiau KGB sąrašų skelbimo istorijos parodė, kiek įelektrinta ir įsiūbuota mūsų visuomenė. Didelė dalis žmonių tai, ką jiems bruka ir mato ekrane, priima kaip tiesą. O jūs tuo spekuliuojate, vaidinate visažinius.

 

 

 

Mažas, bet ryškus pavyzdys – Vytautui Šustauskui, nesikišusiam į Garliavos įvykius, Jūs priklijavote Garliavos vedlio etiketę. Menkytos esate. Ar pavydite šiam Vytautui jo išminties?

 

Jūs nesate tie, kurie to nesupranta. Tad klausimai yra du. Kas Jums rašo tekstus ir ko siekiate? Ar Jūs jau apsisprendėte kviesti žmones fiziškai susiremti su valdžia? Jei tai – tik satyra, tai kas Jums suteikė teisę spekuliuoti tokiais dalykais ir žmonių jausmais bei lūkesčiais?

—————

Dabar apie sunkiai sužaloto Zigmo Vaišvilos pajėgumus. Paaiškinkite, Platformininkai, kodėl mane iki šiol skandina teismų bylomis? Pagal Verslo žinių infromaciją, vien dėl mano vadovautos UAB „FF Lizingas“ bylų teisme skaičius – 150. Pagal LITEKO duomenis ir savo patirtį, spėju, kad jų turėtų būti apie 200. Dar pridėkite ikiteisminio tyrimo ir antstolių vykdomąsias bylas. Tačiau mūsų šeima vis dar atsilaiko. Šiemet, teismui leidus, per mėnesį jau gaunu ne vieną, o du MMA, t.y. 800 EUR. Tiesa, oponentai pasiekė mano žmoną – ji dėl antstolių gauna net mažiau nei MMA. Tačiau skirtingai nei Jūs, stipruoliai, aš ne globalias paskaitas skaitau.

———

Dabar apie Zigmo Vaišvilos humoro jausmą ir spaudos konferencijos temą.

Spėkite, kur š.m. sausio 13-ąją po Nijolės Sadūnaitės kalbos iš Seimo išvyko Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė? Gal pagerbti už mūsų Laisvę žuvusiųjų? www.15min.lt (www.15min.lt/vardai/naujiena/lietuva/ypatinga-viesnia-diletos-meskaites-ir-jos-vyro-namuose-prezidente-dalia-grybauskaite-1050-909774) paskelbė, kad ypatingos viešnios sulaukė „Queens of Roses“ (Rožių Karalien) narės Diletos Meškaitės-Kisielienės ir jos vyro antstolio Donato Kisieliaus namai netikėtai fotosesijai juos aplankė Prezidentė Dalia Grybauskaitė. „Be tabu ir Ko“ prodiuseris Saulius Bartkus (išskirtiniausia jo produkcija – TV laida „Kakadu“) atskleidė, kad daininkės ir antstolio namuose akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ vaizdo klipas buvo filmuojamas dvi dienas, namus užpildė technika, laidai, kabeliai, šviesa ir minia darbuotojų bei svečių. „Žinau vieną dalyką – gal jie ir nebuvo visai laimingi, kai mes juos taip užgriuvome. Įsivaizduokite, atvažiuoja į privatų namą apsaugos darbuotojai, užblokuoja visą kvartalą, su ieškikliais po automobiliais ieško minų, išnaršo visus kambarius. Bet tokios jau procedūros, nieko nepakeisi“, – pripažino S. Bartkus.

———-

Aptarkime rimtesnius Prezidentės Dalios Grybauskaitės darbus.

Š.m. vasario 27 d. Lietuvos Prezidentė paskelbė karą žmonių skriaudėjamsniekadėjams antstoliams Seimui dėl to pateikė būtinus įstatymų projektus (www.diena.lt/naujienos/lietuva/politika/prezidente-imasi-priemoniu-antstoliu-savivalei-pazaboti-852761). Kaip sako www.ekspertai.eu steigėjas Šarūnas Puidokas, nusprendžiau ir aš prisidėti prie šventos mūsų Prezidentės kovos. Pateikiau Prezidentei informaciją ir įrodymus apie antstolio Donato Kisieliaus piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi ir savavaldžiavimą, paprašiau Prezidentę tai įvertinti ir medžiagą perduoti kompetetingoms institucijoms.

———-

2017-07-12 d. spaudos konferencijoje Seime „Zigmui Vaišvilai uždrausta viskas – net gydytis“ paskelbiau informaciją apie tai, kad tol, kol chirurgai mane vis operavo, UAB „FF Lizingas“ bankroto administratorius UAB „Admivita“ iššvaistė ar pasisavino įmonės turtą, padarant įmonei apie 3,5 mln. eurų nuostolį. Tačiau ikiteisminį tyrimą pradėti Vilniaus ekonominė policija, prokuratūra ir teismai atsisakė. Pvz., 10 arų gyvenamosios paskirties sklypo Palangoje pardavimas už 1333 eurus yra tik civiliniai santykiai. Kauno apygardos teismas dėl tokių „smulkmenų“ atsisakė keisti šį bankroto administratorių. 

Keršto dėl šių „priekabiavimų“ sulaukiau greitai. 2017 m. birželyje į Vilniaus apygardos teismoą kreipėsi UAB „FF Lizingas“ bankroto administratorius, prašydmas priteisti manęs 2,4 mln. eurų. Tariamai neperdaviau jam UAB „FF Lizingas“ trumpalaikio turto. Tai, kad nekilnojamąjį

 

turtą bankroto administratorius perėmė ir pardavė, o kilnojamąjį turtą kažkas pavogė, ir mano prašymu prokuratūra tiria šią vagystę – nė motais. 2017-06-26 nutartimi Vilniaus apygardos teismas pritaikė laikinąsias apsaugos priemones 2,4 mln. eurų suma areštavo mano turtą ir lėšas. 

Šią teismo nutartį vykdyti priėmė Prezidentės Dalios Grybauskaitės fotosesijos dalyvis antstolis Donatas Kisielius. Jis ne tik aprašė mano turtą ir lėšas, bet ir 2018 m. birželio 28 d. patvarkymu mano turtą ir lėšąs dar kartą areštavo 2,4 mln. eurų dydžiu (viso 2,4 + 2,4 = 4,8) ir net uždraudė man prisiimti bet kokius įsipareigojimus, t.y. ir skolintis, gydytis, pasirašyti teisinės pagalbos sutartis, jei tuo prisiimu įsipareigojimus.

Dėl šiū reikalavimų pažeidimų antstolis D. Kisielius man pagrąsino baudžiamąja atsakomybe.

Šias dovanas gavau po patirtų traumų man teismuose talkinusios dukros Vaivos vestuvių išvakarėse. Netrukus paaiškėjo, kad šiuo patvarkymu antstolis D. Kisielius ir UAB „Admivita“ siekė į šio antstolio depozitinę sąskaitą pervesti mano lėšas, esančias UAB „FF Lizingas“ ir kurias be jokio teisinio pagrindo prieš mano 2016-06-29 d. nelaimę UAB „Admivita“ sulaikė, tokiu būdu apgauti kitus antstolius, iš šių lėšų išieškančius mano tikras skolas.

———-

Prezidentę D. Grybauskaitę trukdau tik dėl paskutiniojo antstolio D. Kiseliaus veiklos epizodo. 

2017-12-15 d. Lietuvos apeliacinio teismo civilinių bylų skyriaus pirmininkė Egidija Tamošiūnienė panaikino antstolio D. Kisieliaus vykdomą 2017-06-26 Vilniaus apygardos teismo nutartį dėl 2,4 mln. eurų arešto. 2017-12-18 d. šis areštas buvo išregistruotas iš viešo registro. Tačiau UAB „Admivita“ antstolio D. Kisieliaus neprašo nutraukti šią vykdomąją bylą, o pats antstolis taip pat jos nenutraukia, nors ir žino apie tai. Teisinosi, kad ši vykdomoji byla teismo sustabdyta ginče dėl 2017-06-28 antstolio D. Kisieliaus patvarkymo.  Tačiau ir ši civilinė byla baigta Vilniaus apygardos teismo 2018-02-13 nutartimi, kurioje nurodyta, kad antstolio D. Kisieliaus vykdoma vykdomoji byla turi būti nutraukta. Bet antstolis D. Kisielius ignoruoja ir šią teismo nutartį, vykdomosios bylos Nr.0174/17/01602 nenutraukia, neteisėtai į jo depozitinę sąskaitą UAB „FF Lizingas“ ir gyvybės draudimo už mano patirtas traumas pervestas mano lėšas man negrąžina.

UAB „Admivita“ ir antstolis D. Kisielius vilkino šios vykdomosios bylos nutraukimą, nes byloje dėl 2,4 mln. eurų priteisimo Vilniaus apygardos teismo pakartotinai paprašė pritaikyti šias laikinąsias apsaugos priemones. 2018-03-07 nutartimi civilinėje byloje Nr.e2-2250-640/2018 Vilniaus apygardos teismas atmetė šį UAB „FF Lizingas“ atstovo UAB „Admivita“ prašymą. Bet ir po šios teismo nutarties priėmimo antstolis D. Kisielius šios vykdomosios bylos nenutraukė ir iki šiandien lėšų man negrąžino. UAB „Admivita“ taip pat nesikreipia į antstolį D. Kisielių dėl šios vykdomosios bylos nutraukimo.

 

Manau, kad kol kas aš dar esu sveiko proto. Todėl Prezidentės klausiu, ar Donatas Kisielius gali dirbti antstoliu, ar UAB „Admivita“ gali dirbti bankroto administratoriumi?

CPK 18 str. nustato, kad įsiteisėjusi teismo nutartis yra privaloma vykdyti visiems asmenims. Antstoliui Donatui Kisieliui ir UAB „FF Lizingas“ bankroto administratorei UAB „Admivita“ įstatymai negalioja. 

Ponia Prezidente, fotosesija antstolio Donato Kisieliaus namuose baigėsi. Vasario 16-osios šventė- taip pat. Kibkite į darbus!

 

P.S. 2018-02-02 d. Lietuvos apeliacinis teismas priėmė siurprizinę mano nedraugams nutartį – panaikino Vilniaus apygardos teismo sprendimą priteisti iš manęs 0,63 mln. eurų. Šį neteisėtą sprendimą Vilniaus apygardos teismas priėmė tada, kai medikai man dar neleido dalyvauti teismo posėdžiuose. Byla grąžinta pirmosios instancijos teismui nagrinėti iš naujo.

Facebook komentarai
});}(jQuery));