Zigmas Vaišvila (ne Vytautas Landsbergis). Siaubiamiškio pasaka Nr.9 „Kaip Siaubiamiškio valstybėlėje kurpiama COVID-19 statistika“. 2021 m. spalio 25 d.

zigmas

zigmas

Zigmas Vaišvila (ne Vytautas Landsbergis). Siaubiamiškio pasaka Nr.9

„Kaip Siaubiamiškio valstybėlėje kurpiama COVID-19 statistika“. 2021 m. spalio 25 d.

 

2021 m. sausio 1 dieną parašiau Siaubiamiškio pasaką Nr.1 „Kaip Koronavirusas pavergė kitus virusus“. Mat pagalvojau, kad reikia padėti Lietuvos rašytojų sąjungos nariui Vytautui Landsbergiui, kurio norą sukurti pasakų knygą „Siaubiamiškio pasakos“ 2020 metų pirmojo karantino dėl COVID-19 metu įvertino Lietuvos kultūros taryba, paskyrusi jam vieną iš mėnesinių 756 Eur trijų mėnesių stipendijų tinkamai save realizuoti negalintiems kultūros ir meno kūrėjams. Po Siaubiamiškio pasakos Nr.8 buvau nusprendęs šių pasakų neberašyti. Tačiau V. Landsbergiui vis dar nesiseka parašyti šią pasakų knygą, o Siaubiamiškio valdytojos įsisiūbuoja su savo demagogija ir drąstiškumu bevaldant šią šalį. Tad nusprendžiau prisiminti Siaubiamiškio pasaką Nr.1 ir parodyti tikrais faktais grindžiamą COVID-19 susirgimų statistikos kurpimą šioje šalyje. Vertą 1965 m. Raimondo Vabalo sukurto meninio filmo “Marš, marš, tra-ta-ta” (http://www.lkc.lt/mars-mars-tra-ta-ta-1964/) – politinės parodijos ir grotesko apie Centijos valstybėlės valdymą – tęsinio. Tuo labiau, kad šiandien – 1992 m. spalio 25 d. Tautos priimtos Lietuvos Respublikos Konstitucijos diena.

 

2020 m. gruodžio 23 d. signataro Z. Vaišvilos spaudos konferencijoje Seime „Valstybė klimpsta į teisinį chaosą“ (https://www.youtube.com/watch?v=C1C4W8o96xw&feature=share&fbclid=IwAR2HxOlSxF57zZukOOaWdgqYhqY2_G70N5-iU7aqhOCtahPedGLO1v_6u4Q) pateikėme informaciją su nuorodomis ir į 2020 m. lapkričio 27 d. paskelbtą 22 šalių mokslininkų mokslinius tyrimus apibendrinantį straipsnį dėl PGR testų, naudojamų COVID-19 susirgimo nustatymui, nepatikimumą – net 97% jų nepatikimi, o teigiamo atsakymo atveju būtini papildomi tyrimai. Tokia ir PSO rekomendacija. Bet Lietuvą ir kitus Siaubiamiškio pasakų kraštus valdantiems pirmosios PSO rekomendacijos tiko, o vėlesnės nebetinka. Mat reikia gąsdinti žmones ir įvesti diktatūrą tariamos demokratijos pavidalu, nepaisant to, kad Lietuvos įstatymais nustatyta, jog PSO rekomendacijos šiai Siaubiamiškio valstybėlei yra privalomos.

Priminsiu dar keletą faktų iš Z. Vaišvilos Siaubiamiškio pasakos Nr.1.

PSO išleistame testavimo vadove „Laboratory testing for coronavirus disease (COVID-19) in suspected human cases”, kurį galima parsisiųsti iš oficialaus PSO tinklapio apps. who. int/iris/handle/10665/331501, parašyta: 

„Routine confirmation of cases of COVID-19 is based on detection of unique sequences of virus RNA by NAAT such as real-time reverse-transcription polymerase chain reaction (rRT-PCR) with confirmation by nucleic acid sequencing when necessary. The viral genes targeted so far include the N, E, S and RdRP genes… PCR testing of asymptomatic or mildly symptomatic contacts can be considered in the assessment of individuals who have had contact with a [confirmed] COVID-19 case… To consider a case as laboratory-confirmed by NAAT… the following conditions need to be met: One positive NAAT result for the presence of betacoronavirus, and COVID-19 virus further identified by sequencing partial or whole genome of the virus as long as the sequence target is larger or different from the amplicon probed in the NAAT assay used.”

Nevargindamas skaitytojų vertimu, pateiksiu trumpą šios PSO nuomonės esmę – PCR (liet. PGR) testais nustatomas ne SARS-CoV-2 virusas, bet visa klasė BETAKORONAVIRUSŲ. Kas, anot PSO, yra tie betakoronavirusai:

„Betacoronavirus (β-CoVs or Beta-CoVs) is one of four general (Alpha-, Beta-, Gamma-, and Delta-) of coronaviruses. The betacoronaviruses of the greatest clinical importance concerning humans are OC43 and HKU1 (which can cause the common cold) of lineage A, SARS-CoV and SARS-CoV-2 (which causes the disease COVID-19) of lineage B, and MERS-CoV of lineage C.”

O Viešpatie, net paprastą peršalimą sukeliantys koronavirusai OC43 ir HKU1 taip pat yra betakoronavirusai! Todėl PSO aiškiai nurodo, jog gavus teigiamą PGR testo rezultatą SARS-CoV-2 viruso identifikavimui yra būtina atlikti paimto viruso izoliato PILNĄ GENOMO SKENAVIMĄ. Štai kaip lengva visas net slogas ir ne slogas sukišti į COVID-19 statistiką.

2020-12-28 d. www.delfi.lt skelbta informacija (https://www.delfi.lt/sveikata/sveikatos-naujienos/lsmu-mokslininkai-nustate-koks-koronaviruso-tipas-dominuoja-lietuvoje-paaiskino-kodel-virusas-keiciasi.d?id=86100917) apie tai, kad iki tos dienos, t.y. karantino dėl COVID-19 metu (!), Lietuva buvo atlikusi tik 200 viruso izoliatų genomo skenavimų: „Šiandien jau esame ištyrę per 200 koronaviruso genomų. Įvertinti virusų variantai, išplitę Lietuvoje pavasarį, rudenį ir esantys dabar. Tai – plačiausios apimties tokio tipo tyrimas Baltijos šalyse. Paskutinio tyrimo rezultatais artimiausiu metu pasidalinsime tarptautinėje duomenų bazėje GISAID“, – pastebėjo LSMU prorektorė mokslui prof. Vaiva Lesauskaitė… „Atliktas labai svarbus ir reikalingas darbas. Mokslininkams pavyko ištirti 60 SARS-CoV-2 mėginių, surinktų lapkričio-gruodžio mėnesiais Lietuvoje, iš kurių daugiausiai – visiškai nauji mėginiai, iš pacientų paimti dar gruodžio 23 dieną“, – pažymėjo Kauno klinikų Laboratorinės medicinos klinikos vadovė prof. Astra Vitkauskienė… Daug kalbų sukėlusio britiškojo viruso tipo (B.1.1.7 viruso linija) tirtuose mėginiuose mokslininkai nenustatė…” Taigi, antrojo Lietuvoje paskelbto karantino metu (2020 m. gruodžio mėnesio pabaigoje) šioje Siaubiamiškio valstybėlėje tebuvo tik 200 teigiamų patvirtintų SARS-CoV-2 (arba COVID-19) viruso atvejų.

Tačiau teigiamais kovotojais (kovotojomis) su šiuo Koronavirusu prisistatantiems reikia tolimesnės eskalacijos – bent jau tam, kad „įsisavinti“ už šią „didžiąją kovą“ skirtus milijardus. Tam kasdien skelbiami vis šiurpesni gąsdinimai, grįsti „baisia“ statistika, nors pagal Lietuvos Respublikos Civilinės saugos įstatymo reikalavimus iki paprastos epidemijos šiai ligai oi kaip toli! Pavadino tai baisiu „pandemijos“ vardu ir mano, kad visi iš baimės praras savybę mąstyti ir klusniai vykdys visus neteisėtus ir Konstituciją pažeidžiančius, anot R. Vabalo, Centijos valdytojų nurodymus.

 

Pateiksiu žemiškus faktus, iš esmės griaunančius oficialią Lietuvos COVID-19 ligos statistiką. Pavardžių neskelbsiu, bet už faktų tikrumą atsakau.

Mano pažįstamos 8-ių metų dukrą mokykloje su visais klasės draugais ir draugėmis, pagal Centijos valstybėlės valdytojų nurodymus, kas 10 dienų tikrinant tais nekvalifikuotais PGR testais, paaiškėjo, kad tikrinant jos ir dar 5 klasiokų (klasiokių) PGR testus viename mėgintuvėlyje, buvo nustatytas teigiamas rezultatas – kažkas iš šių 6 vaikų galimai serga šiuo baisiuoju koronavirusu. Iškart saviizoliacijoje atsidūrė ne tik šie 6 vaikai, bet ir jų šeimų nariai. Mano pažįstamos šeimoje – 4 nariai. Dukrytė, mama, tėtis ir vyresnis broliukas privalėjo izoliuotis. Tad vienu ypu dėl nepatikimo PGR testo saviizoliacijoje 10-iai dienų atsidūrė apie 24 asmenis. Nė vienam šių asmenų nebuvo jokių šios ligos simptomų. Pakartotinai PGR testais patikrinus šiuos 6 vaikučius, teigiamas rezultatas dėl šios ligos buvo tik mano pažįstamos moters dukrytei. Mama su dukra pabandė patekti pas šeimos gydytoją. Jei jau vaikas serga šia baisia liga, tai gi būtina kuo greičiau vaiką pradėti gydyti! Kadangi mergaitei nebuvo jokių šios ar kitos virusinės ligos požymių, užteko „gydymo“ telefonu. Tačiau medicininiuose 8 metų mergaitės dokumentuose atsirado įrašas, kad ji serga šia baisia liga. 10 dienų mergaitė be ligos simptomų dalyvavo pamokose nuotoliniu būdu, ji ir visa šeima buvo namuose. Mergaitės klasės draugai (išskyrus izoliuotą šešetuką) nė vienas iškart nebuvo patikrintas dėl šios baisios ligos, nors iki tol „sergančioji“ klasiokė su jais kasdien buvo klasėje. Saviizoliacijoje buvusius tėvus ne kartą tikrino ir gąsdino telefonu ar kitaip įvairūs mūsų Centijos valstybėlės pareigūnai. Po 10 dienų „baisia“ liga be simptomų persirgusiai 8-ių metų mergaitei išduotas Centijos valstybėlės ypatingos svarbos „Galimybių pasas“. Mergaitė galės daryti, ką tik panorės. Net už tėvus prekintis. O pati mergaitė nuoširdžiai džiaugiasi, kad pusę metų jai per prievartą į nosį ar burną kas 10 dienų nebekaišios tų pagaliukų (nedarys PGR testų)! Beje, kol kas skelbiama, kad vaikai bent iki 12 metų šia liga neserga. Bent jau Šveicarijoje moksleivių mokyklose dėl šios ligos netikrina. O gal Šveicarija nėra Siaubiamiškio valstybė?

Gal Siaubiamiškiui priklausančios mūsų šalies valdytojos (prie tokių, deja, netenka priskirti Respublikos Prezidentu vadinamo Gitano Nausėdos) Ingrida Šimonytė ir jai užnugarį užtikrinanti Viktorija Čmilytė-Nielsen suskaičiuos šios COVID-19 „pandemijos“ tariamo „suvaldymo“ kainą? Kad jos pradėtų skelbti tikrą šios ligos statistiką Lietuvos Respublikoje ir gerbti šios valstybės kasdien jų pažeidinėjamą Konstituciją, aš nebetikiu.

Tad, mieli žmonės, pasirašykime už REFERENDUMĄ! Nuoširdžiai – Jūsų Zigmas Vaišvila.

Facebook komentarai
});}(jQuery));