Zelenskis uždraudė pagrindinę Ukrainos opozicijos partiją, kurios reitingas aukštesnis nei Zelenskio partijos „Tautos tarnas”

210622zelensky1

210622zelensky1

Ukraina uždraudė pagrindinę opozicinę partiją ir areštavo visą jos turtą
„Demokratijos švyturys” slopina nesutarimus.

Paskelbta prieš 4 dienas 21 birželis, 2022Paul Joseph WatsonMatt

https://summit.news/2022/06/21/ukraine-bans-main-opposition-party-seizes-all-its-assets/

Ukrainos valdžios institucijos uždraudė pagrindinę šalies opozicinę partiją ir konfiskavo visą jos turtą, taip dar kartą pakirsdamos pasakojimą, kad prezidentas V. Zelenskis vadovauja demokratijos švyturiui.

Šalies Teisingumo ministerija apie šį žingsnį paskelbė per „Facebook”, atskleisdama, kad opozicinė partija „Platforma – Už gyvenimą” buvo uždaryta, o jos turtas, pinigai ir nuosavybė perduoti valstybei.

Anksčiau partijos veikla buvo sustabdyta kovo mėn. po to, kai ji buvo apkaltinta bendrininkavimu su Rusija ir „antiukrainietiškumu”.

Draudimas reiškia, kad pagrindinė Zelenskio politinė opozicija buvo eliminuota. OPPL buvo antra pagal dydį partija šalyje, o jos populiarumas praėjusiais metais pranoko V. Zelenskio partijos „Liaudies tarnas” populiarumą.

Jos lyderiui Viktorui Medvedčiukui, kuris tvirtina, kad siekdamas geresnių santykių su Rusija tik rūpinasi Ukrainos žmonių interesais, praėjusį mėnesį buvo skirtas namų areštas.

Pranešime teigiama, kad partija įtariama veikimu siekiant „pakenkti Ukrainos suverenitetui”, o valdžios institucijos dėl tos pačios priežasties jau uždraudė 10 kitų opozicinių politinių partijų.

Praėjusį mėnesį prezidentas V. Zelenskis pasirašė įstatymo projektą, kuris suteikė žalią šviesą uždrausti bet kokią partiją, prieštaraujančią vyriausybės politikai dėl Rusijos invazijos, o teismams suteikė teisę areštuoti turtą be teisės pateikti apeliaciją.

Kol opozicinės partijos naikinamos, nesutariančius ukrainiečius taip pat renka ir areštuoja ginkluoti Ukrainos saugumo tarnybos vyrai.

Kaip jau anksčiau pabrėžėme, Ukraina taip pat bando išduoti ir įkalinti kitose Europos šalyse gyvenančius piliečius, jei jie kritikuoja V. Zelenskį.

Tuo tarpu prezidentą Zelenskį Vakarų paveldėta žiniasklaida vis dar sveikina kaip drąsų demokratijos gynėją, priešingai nei Rusiją valdantys brutalūs autokratiniai diktatoriai.

Koks juokas.

Toliau – vaizdelis iš Ukrainos, kurs Zelenskio gestapas  suiminėja žmones už tai, kad jie pasisako prieš Zelenskio režimą. Šį gestapo lydi JAV agentūros AP žurnalistai:

Facebook komentarai
});}(jQuery));