Vytauto Didžiojo ordino kavalierius Zelenskis kviečia kuo greičiau pradėti branduolinį III pasaulinį karą

zelia1

zelia1

V. Zelenskis ragina suduoti prevencinį branduolinį smūgį Rusijai, taigi ir pradėti ir trečiąjį pasaulinį branduolinį karą. Eiliniame kreipimesi Zelenskis sako, kad NATO turi smogti prevencinį branduolinį smūgį Rusijai, kad ji negalėtų pati panaudoti branduolinio ginklo.

Zelenskio patronai –  ES, JAV ir Jungtinė Karalystė, o Gitanas Nausėda apdovanojo jį garbingiausiu Lietuvos ordinu – Vytauto Didžiojo ordinu.

Atrodo, kad Zelenskis vėl kažko prisiuostė:

Reikėtų priminti visiems idiotams, kurie ant namų išsikabinę Ukrainos vėliavėles, kuo baigsis tas jų žavėjimas kruvinu budeliu Zelenskiu:

Radioaktyvusis cunamis sunaikins JAV: ką gali „Poseidon” bepilotė torpeda – neįveikiamas paskutinio teismo dienos ginklas

http://lebionka.blogspot.com/2022/10/radioaktyvusis-cunamis-sunaikins-jav-ka.html?m=1

 

AVvXsEgGao3QuhlMYyWPfap4DnUnt6HYSCl4hdoytmcyRP7i6yYhfrgbG8It1vEyOb EB7T3Az8ILV Ujbyl5V WsNsbwq4YqogZpRH6LjPbpu7GO0z tT0IyrqTwlIpL8pjqZXNR7cQiAeaBnHnReNUVTBYxRF4Mci XicnjdF4FpUX Hd LXq mmFpYnB=w578 h302
Pulkininkas Viktor Baranec, KP apžvalgininkas, šiandien rašo: Niekas nežino tikrosios „Poseidon” bepilotės torpedos galios. Italijos laikraštis „La Repubblica” garsiausiai skambina pavojaus varpais:

 

„Atrodo, kad V. Putinas netrukus mes naują iššūkį Vakarams… Nerimą kelia NATO žvalgybos ataskaita, kuri pastarosiomis dienomis buvo perduota sąjungininkų vyriausiesiems vadams. Pranešime kalbama apie atominio povandeninio laivo „Belgorod” judėjimą… Baiminamasi, kad jo misija – pirmą kartą istorijoje išbandyti itin tylią ir itin galingą bepilotę torpedą „Poseidon”, dažnai vadinamą „apokalipsės ginklu”.

„Poseidon” gali sukelti radioaktyvų cunamį netoli pakrantės 10 000 km atstumu. O užterštoji banga gali sugriauti tokius didmiesčius kaip Niujorkas ar Los Andželas. „Poseidonas” artėja prie taikinio vieno kilometro gylyje 200 km/h greičiu. Šio povandeninio torpedinio drono sustabdyti neįmanoma. Jos kovinės galvutės galingumas siekia iki 100 megatonų. Šios termobranduolinės torpedos sprogimas prie Didžiosios Britanijos krantų sukeltų milžinišką 500 metrų aukščio bangą. Toks vandens škvalas taip pat sukelia didelę radiacijos dozę. Praskriejęs virš Britų salų, jis paverstų jų likučius radioaktyvia dykuma. O kaip perspektyva…?”

 

AVvXsEiq2uR1LQDr559wBveZUv TivX zAIZD8yZGhpz0H2VhXFlnMwbw0pu FFynTE b0 9My3t7Pxy b8NDJuj XAZYIEgWrxziVorBoAWrsfKmcydtSyHO9R4tqQRE1R5UMneQxSmSV EH14WzYngfpMoJlN4DMy4dxtsNu6YRSiHcFO4ZoOn7h0y3q5N=w506 h337

 

Ši perspektyva, žinoma, yra daugiau nei bauginanti. Tačiau yra esminė išlyga, kad „Poseidonas” taptų realybe tik tuo atveju, jei JAV ar kitos branduolinius ginklus turinčios NATO šalys smogtų Rusijai.

Kalbant apie „Poseidon” technines charakteristikas, Italijos laikraštis iš esmės sakė tiesą. Kodėl „dažniausiai”? Nes tikrosios branduolinės galvutės galios nežino niekas, išskyrus jos kūrėjus (ji gali būti ir didesnė).

Tačiau verta pridurti ir paaiškinti kai ką labai svarbaus, ko „La Repubblica” nepasakė. „Poseidon” (dėl branduolinio variklio) turi neribotą nuotolį (ne 10 tūkst. kilometrų).

Be to, tai universalus ginklas, juo galima ne tik smogti į pakrantę, bet ir naikinti priešo karines jūrų pajėgas (lėktuvnešius, povandeninius ir antvandeninius laivus).

Judame toliau. Rusijos karinis jūrų laivynas turi du branduolinius povandeninius laivus „Poseidon” – „Belgorod” ir „Chabarovsk”. Kiekviename jų yra šeši tokie branduoliniai bepiločiai orlaiviai!

Šie povandeniniai laivai gali praktiškai tyliai (speciali slapta sraigto konstrukcija) 500 metrų gylyje, su autonominio plaukimo ištekliais per 3 mėnesius apiplaukti aplink pasaulį, galiausiai suklaidinti priešą ir pasiekti tikslinį tašką Ramiojo vandenyno arba Atlanto vandenyno pakrantėse Jungtinėse Amerikos Valstijose. Paleistas „Poseidon” pasieks 1 km gylį, kuris yra nepasiekiamas torpedoms.

Na, o dabar sužinosime, ką garsus amerikiečių analitikas H. Suttonas mano apie mūsų „paskutinės dienos ginklą”. Štai jo žodžiai: „Poseidono” naudojimas gali iš esmės pakeisti šiuolaikinio povandeninio karo taktiką ir strategiją. Torpedų, galinčių pataikyti į „Poseidoną”, trūkumas Amerikos ir Didžiosios Britanijos laivynuose užtikrina pastarųjų nepažeidžiamumą ir daro Vakarų laivynus praktiškai bejėgius prieš naujus Rusijos ginklus”.

 

 

https://www.kp.ru/daily/27452/4656634/

 

zelia1

Aurimas Drižius

Tiesiog buvo nemalonu žiūrėti, kaip mūsų aukštas ir jau nebe gražus Kijeve keliaklupsčiavo prieš Ukrainos tautos budelį Volodimyrą Zelenskį, meilikavo kaip koks vasalas, tačiau ne žodžio neišdrįso pasakyti apie tai, kas iš tiesų vysta toje Ukrainoje.

Žinoma, daugelis tautiečių, užsikabinę Ukrainos vėliavėles, net nežino arba nenori žinoti, kas vyksta toje kandidatėje į ES Ukrainoje.

Pirma naujiena – Ukrainoje nėra jokios politinės opozicijos Zelenskio partijai, visos opozicinės partijos uždraustos, jų lyderiai sėdi kalėjime ir yra žiauriai kankinami, jeigu nespėjo pabėgti į užsienį.

Antra naujiena – Ukrainoje nėra jokios laisvos spaudos, visi TV kanalai sujungti ir vieną ir transliuoja tas pačias „teisingas“ naujienas, panašiai kaip kad daro mūsų „visuomeninė“ LRT. Visi kritiški žurnalistai arba nužudyti, arba sėdi kalėjimuose, arba pabėgo.

Todėl pasaulis nieko nežino, kas vyksta toje Ukrainoje. Tai baisi šalis, ir man užtenka pažiūrėti Ukrainos blogerio Anatolijaus Šarijaus laidas apie savo gimtąją šalį, kad žinočiau, kas ten vyksta. Ir tai, kad Rusija užpuolė šią šalį, visiškai nepadaro Zelios ir jo chuntos geresne. Koks skirtumas tarp Rusijos ir Ukrainos diktatūrų? Skirtumas tik toks, kad žmonės, kurie bando joms priešintis, Rusijoje jie bent jau sulaukia teismo, ir sodinami į kalėjimus. Ukrainoje jie paprasčiausiai žudomi arba dingsta be žinios. Visa mėšlasklaida ploja šiems budeliams, neva jie kariauja su Rusijos agresija. Ukraina visą laiką buvo daugiatautė šalis, rusų ir ukrainiečių yra maždaug po lygiai. Tačiau maidano metu valdžią užgrobę bolševikai skelbia, kad jie kuria ‘tautinę valstybę“ be jokių rusų. Kaip sakė Zelia, rusai yra ne žmonės, kažkokie pusiau žmonės, o ukrainiečiai – tikrieji arijai. Tokia nevykusi Adolfo Hitlerio kopija. Atitinkamai kurstoma ir neapykanta – Lvov dar neseniai vyko daugiatūkstantiniai mitingai, kur minia skandavo „rusus ant šakos“ :

Tokia praktika buvo legalizuota nuo pat Maidano – visi, kuriems nepatinka naujieji bolševikai su Poronošenko arba Zelia priešakyje, tiesiog dingsta – tuo pasirūpina vadinamoji SBU – Ukrainos saugumo tarnyba, tiesiogiai pavaldi tam pačiai Zeliai. Žinoma, kad ukrainiečiai mirtinai išgasdinti tokios praktikos, ir visi tyli, nes žino, kuo tai baigsis. Pradeda kalbėti tik Rusijos okupuotų Ukrainos miesto gyventojai – viena moteris iš Žitomyro tiesiai šviesiai sakė : „Mes bijojome, nes žinome, kuo tai baigsis“. Dar baisesnis jos pasakojimas apie Zelios gaujos žiaurumą – ji pasakojo, kad režimo priešai Ukrainoje buvo tiesiog gyvi užkasami į žemę. Stačiai kazokiškos tradicijos, nes tie patys ukrai lygiai taip pat karo metais skerdė ir visus Volynės lenkus, negailėjo nei moterų, nei vaikų.

photo 2022 03 22 16 59 16
Vaizdelis iš Lvovo – net vaikai rišami prie stulpų, nes kažkas įtarė juos vagiliaujant
Facebook komentarai
});}(jQuery));