Žalieji šunsnukiai visą Lietuvą laikys uždarytą ir visą gegužės mėnesį

Žalieji šunsnukiai visą Lietuvą laikys uždarytą ir visą gegužės mėnesį

 Aurimas Drižius

Tiesiog net nežinau, ką darytis su šitais išgamomis, kurie toliau nebaudžiami daro eksperimentus su savo tauta. Ministras Veryga pranešė, kad karantinas bus pratęstas net ir patį gražiausią metų mėnesį – gegužį, nes „Karantinas reikalingas tam, kad toliau galėtume valdyti situaciją“.

Kitaip sakant, Veryga tiek įsijautė, kad pripažino, kad visą gegužį „žalieji“ dar kankins visą šalį vien todėl, kad jiems patiko „kontroliuoti situaciją“.

Ką gi, kai paragauji, negali sustoti.

O kai šitie nevykėliai paragavo valdžios, uždarė visus žmones karantine, ir niekas net balso nepakėlė, o kaip avinai visi suėjo į skerdyklas, ir užsimuturiavo veidus visokiais skarmalais, tai skverneliams ir verygoms tai patiko – jie pasijuto tikrais „načalnikais“.

Kadangi niekas nepasipriešino, šitie buduliai pasijuto antžmogiais, kurie gali kontroliuoti kiekvieno piliečio gyvenimą. Norime – leisime dirbti, nenorime – neleisime, tačiau pinigų duosim po keturių mėnesių, kad nepamirštum, už ką balsuoti. Norime – leisime į lauką, bet geriau sėdėkite namuose ir ten eikite iš proto. Nes žalieji jau pasiskolino du milijardus eurų, ir dabar galvos, ką su jais daryti – kam duoti, o kam neduoti. Nuo šiol visas gyvenimas priklauso nuo kokio nusususio verygos ar Karbauskio nuotaikos – noriu – nenoriu.

Dar kartą pasikartosiu – pagrindo karantinui nėra jokio, niekas dėl tos koronos neserga ir nemiršta. Titaniškomis pastangomis ministerijai pavyko suklastoti statistiką ir nuo šio pandemijos priskaičiuoti kelias dešimtis mirčių. Tos 46 mirtys – labai sunkių ligonių, kurie pavojingas bet koks virusas, ir kurie jau ir taip buvo viena koja karste. Tačiau kam dėl to reikia kankinti milijonus?

Tačiau kiek buvo mirčių dėl laiku nesuteiktos pagalbos tiems ligoniams, kuriems tos tikrai reikėjo?

Tai, kad Veryga nepakęs žmonių, galvojančių savo galva, prisipažino jis pats : „savivaldybės, kuri iš viso susikūrė savo tvarką, nusprendė vadovautis savais kriterijais, naudoti savo sistemą tiek registracijai, tiek tyrimams. Toks elgesys kelia labai rimtą susirūpinimą. Jeigu savivaldybė savarankiškai nusprendžia nebesilaikyti operacijų vadovo sprendimo, tai tikrai kyla grėsmė, kad jie gali ir kitus sprendimus priiminėti tokiu principu, kuris kitoks, nei visai Lietuvai. Dėl to imsimės priemonių ir aš tikiuosi, kad pažeidusiems tvarkas bus pritaikyta tam tikra atsakomybė“, – rėžė ministras.

Valio, gyvensime šiame zombiulande, kuriame žmogus jau nieko patys nebesprendžia – viską už jį padarys „načalnikai“.

Su kuo ir sveikinu, mieli „tautiečiai“. Tačiau didžiausią neviltį kelia šios avinų tautos bejėgiškumas – nė vienas nepasakė – gana mums tų nesąmonių, visi nuleidę galvas eina į skerdyklas.

Facebook komentarai
});}(jQuery));