Z.Vaišvila pratrūko : „Neringa Venckienė yra V.Landsbergio projektas”

zigmas

zigmas

Ekspertai.eu komentatoriams 

Paskelbta: 2018-03-15 10:45 Autorius: Zigmas Vaišvila

 zigmas

Neatspėjote, ponai komentatoriai, ir visiškai į tyrlaukius nuklydote didelė dalis Jūsų po šio elementaraus mano straipsnio, atsiskleidėte. Ačiū Jums, kad taip padarėte. Dar būtų nuoširdžiau ir įtikinamiau, jei visi rašytumėte savo vardus ir pavardes. Bent kaip dr. Jonas Ramanauskas daro. Tiesa, jis, neskaitęs mano gerokai senesnių straipsnių nei jo straipsniai, kaltina mane Konstitucijos nežinojimu. Daktare, neužsiciklinkite vienu vieninteliu klausimu, o aš neturiu laiko atsakinėti į kiekvieną Jūsų klausimą, o ir sekti kiekvieną vis labai panašų į ankstesnius Jūsų straipsnius…

 

Į visus Jūsų, komentatorių, klausimus aš nepuolu ir nepulsiu atsakinėti tą pačią dieną. Antraip tikrai paskęsiu šiose džiunglėse. Veikiu ir veiksiu kryptingai ir, be abejo, atsižvelgdamas į visas naujienas.

 

Nepažįstate nei manęs, nei Vito Tomkaus, nei tai, ką reiškia Sąjūdyje būti ne formaliai, o tikrai, ir veikti. Ir Zigmo Vaišvilos ir Vito Tomkaus nepažįstate.

 

Nežinote ir tikrosios situacijos nei dėl Sausio 13-osios bylos, nei dėl A. Paleckio – M. Golovatovo versijos „savi šaudė savus“, nei dėl Garliavos įvykių, nei dar dėl daug ko nežinote. Bent tiek, kiek aš žinau.

 

Tiesiog supratau, kad su menkystomis, kurie tik vaidina kovotojus ir iš interneto pasirinkę informacijos tampa „guru“, o ištikrųjų, geriausiu atveju, tik nuleidžia garą, man tikrai nepakeliui.

 

Tikrai labai kantriai ir daug laiko praleidau, bandydamas juos sutelkti. Po Kazimiero Juraičio paskelbtų tekstų (bent kiek išmanantiems teisę ir pažįstantiems šį žmogų yra akivaidu, kad ne jis pats šiuos tekstus, bent jau teisines jų dalis rašė) ir toliau tęsiamos patyčios iš žmonių, vaidinant opoziciją valdžiai, man tikrai nepakeliui.

 

Ir žmonėms laikas atverti akis, pradėti vertnti įvykius bent jau ne impulsyviai.

 

Garliavos įvykių „žinovai“, atsakykite pradžiai į paprastą klausimą, kaip be susitarimo su Lietuvą užvaldžiusiu klanu Neringai Venckienei ant galvos užkrovus ar ne 39 baudžiamąsias bylas, buvo leista išsiskirti, pasidalinti turtą ir su sūnumi išvykti?! Ar Jūs bent pamąstėte apie tokią paprastą, bet labai svarbią ir akivaizdžią detalę? Akivaizdu, kad yra sistemos ir N. Venckienės, kuri, be abejo, sistemos buvo prispausta, susitarimas, be kurio jai nebūtų leista visatai padaryti. Ji – ne A. M. Brazauskas, kuris sugebėjo teisme išsiskirti su žmona, žmonai to nežinant.

 

Bet buvo sudarytas kažkoks N. Venckienės ir sistemos raštiškas ar žodinis susitarimas, kurio turinio mes nežinome ir esame visi laikomi šios situacijos įkaitais. Be tokio susitarimo visa tai nebūtų leista jai padaryti.

 

Neringa Venckienė šiandien jau turi įvardinti šio susitarimo pagrindus, jei ji mano, kad Deimantei gręsia, ar bent jau pasakytų, ko ji nori šioje susidariusioje situacijoje. Nes dar vienas vaikas, jos sūnus, jau įveltas į mūšį.

 

Tik naivuoliai ir emocijų užvaldytieji gali taip nemąstyti ir beatodairiškai pulti ant kiekvieno sistemos mums pametamo jauko.

 

Pateiksiu dar vieną iliustraciją nežinantiems. Seimui nuomonę, kad Laisvės premija suteikti Nijolei Sadūnaitei primetė Vytautas Landsbergis. Ir tvirtai primetė, kad jokių abejonių nebuvo, kaip balsuos Seimo komisija ir Seimas. Tačiau tuo pat metu Nijolės Sadūnaitės kalbą šiemet pirmą kartą transliavo tik LRT kultūros, bet ne pirmasis kanalas. Intrigantas mūsų Vytautas…

 

Neringa Venckienė žino daug daugiau nei mes visi. O mus visus sistema vėl bando kvailinti, naudodamasi mūsų nežinojimu.

 

Tad bent nenukrypkime nuo vienintelio aiškaus ir teisingo Nijolės Sadūnaitės klausimo, kur mergaitė? Neleiskite sistemai išvengti atsakymo, praplėsdami klausimų ir emocijų erdvę. Jie, Lietuvą užvaldžiusieji, to tik ir laukia.

 

O daug kas aklai jiems padeda, nesuvaldydami savo emocijų ir dar pakurstydami vieni kitus. Tai – kelias į chaosą, ko mus valdantieji ir siekia.

 

Beje, aš niekada neverkšlenau ir neverkšlensiu gyvenime. Ir malonės neprašysiu. Fizinis ir finansinis sudorojimas – tai nėra moralinis žmogaus sudorojimas. Be abejo, sunku, kai sistema važiuoja ne tik ant manęs, bet ir ant šeimos narių. Bet aš praėjau tą etapą, kai iš manęs atėmė viską, ką fiziškai ir finansiškai įmanoma buvo atimti. Dabar galiu tik kažką atsikovoti.

 

Bet iš manęs neatėmė šeimos, kuri mano sunkų sužalojimą sutiko labai stipri. Ir tai man svarbiausia.

 

Tie, kurie nežinodami ir nepažindami manęs ar kitų žmonių, pagal keletą minčių, paimtų iš konteksto, galite lengvabūdiškai daryti viso gyvenimo išvadas ir apibendrinimus apie mane, skubėdami jas viešinti, gyvenkite patys su šiomis savo išvadomis savo galvose ir džiaukitės jomis. Ir džiaukitės patys savimi, savo išmintimi. Visa tai plika akimi matosi iš Jūsų savimyliškų išraiškingų komentarų turinio.

 

Palinkėsiu tik sėkmės mąstant. Bent šios savybės iš manęs dar niekas neatėmė.

 

O pradžiai šiandien nuoširdžiai siūlau nusipirkti „Vakaro žinias“, prie kurių išleidimo vakar ne tik savo mintimis prisidėjau. Ir tuo nuoširdžiai tuo džiaugiuosi.

 

 

„Ekspertai.eu“ 

 

Redakcijos komentaras:

Z.Vaišvila mano, kad be susitarimo su Lietuvą valdnačia chunta N.Venckienė negalėjo išvažiuoti iš Lietuvos, ir tuo labiau išsiskirti su vyru

Žinoma, kad kirsti  Lietuvos sieną gali bet kuris Lietuvos pilietis, turintis pasą, o tuo labiau parlamento narys, kuris dar turi ir diplomatinę neliečiamybę.

Tuo labiau, kad Neringa Venckienė slapta išvažiavo iš Lietuvos ir Vokietijoje laukė, kaip Seimas nubalsuos dėl jos neliečiamybės. Sužinojusi, kad Seimas balsavo už jos parlamentarės neliečiamybės atėmimą, N.Venckienė tuoj pat Vokietijoje sėdo į lėktuvą ir išskrido į Čikagą. Nepagrįsti ir Z.Vaišvilos įtarimai dėl Vytauto Landsbergio globos.

Pastarasis daug kartų mėgino palenkti Neringą Venckienę į savo pusę, net siūlė jai vadovauti Tėvynės sąjungai, ir būti jos rinkimų sąrašo pirmu numeriu. Žinoma, tada N.Venckienei negrėstų jokios bylos ar persekiojimai.

https://lietuvosdiena.lrytas.lt/-13372441921337181225-v-landsbergis-apie-garliavos-%C4%AFvykius-mano-pozicija-viena%C5%A1ali%C5%A1ka-kitokia-ir-negali-b%C5%ABti.htm

Tačiau moteris, kaip ir Rolandas Paksas kažkada, atsisakė eiti su velniu Vytautu  Landsbergiu obuoliauti, nes žinojo, kai tai vis tiek baigisis jos išdavyste. Vietoj Landsbergio ji pasirinko kurti naują partiją „Drąsos kelias”, kuri iš karto sulaukė represijų.

Žinoma, po tokio sprendimo Vytautas Landsbergis nuo jos viešai išsižadėjo ir pasmerkė:

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/vlandsbergis-neigia-palaikes-nvenckiene.d?id=61174419

 

Todėl tokiomis savo įžvalgomis Zigmas Vaišvila, kurį taip pat daug metų persekiojo ši mafija, tiesiog kompromituoja pats save 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));