Z.Šegžda:„Už paskelbtą pasaką mane baudžia „teisės sistema“, visiškai reabilitavusi Lietuvos okupaciją“

Z.Šegžda:„Už paskelbtą pasaką mane baudžia „teisės sistema“, visiškai reabilitavusi Lietuvos okupaciją“

 

Zigmantas Šegžda

 

Sensacija po sensacijos. Žiniasklaida skelbia, kad R.Kurlianskis seka pasaką apie tai, kad niekada nebuvo „MG Baltic“ koncerno viceprezidentas. Ten pat išsakoma nuomonė, jog Vilniaus apygardos ir Lietuvos apeliacinio teismo (teismui pirmininkauja Algimantas Valantinas) neseniai paskelbtos nutartys visiškai reabilitavo KGB ir sovietinę Lietuvos okupaciją. Disidentai Nijolė Sadūnaitė, Algirdas Endriukaitis, Jonas Volungevičius ir kiti  kreipėsi dėl KGB-istų patraukimo baudžiamojon atsakomybėn už tai, kad jie persekiojo žmones, kurie leido „Lietuvos Katalikų bažnyčios kroniką“, sodino juos į kalėjimus už antitarybinę veiklą. Ar minėti  „teismų sistemos“ sprendimai  reiškia, kad įvykdytas dar vienas Coup D‘ėtat, vyriausiajam Lietuvos kariuomenės vadui net nespėjus duoti įsakymo, kad būtų apginta nepriklausoma valstybė?

Su teisėjais Aiva Surviliene ir Algimantu Valantinu  susijusi „teisinė sistema“ man iškėlė politinę baudžiamąją bylą už tai, kad kritikavau korumpuotą valstybės viešųjų pirkimų sistemą, kuriai tuo metu vadovavo Viešųjų pirkimų tarnybos direktorė Sigita Jurgelevičienė. Dėl to iškeltoje politinėje byloje šiandien mane teisia teisėjas Rinaldas Adamonis, buvusio KGB papulkininkio Igno Adamonio sūnus.  2014-12-03 Vilniaus rajono apylinkės teismo (teismui pirmininkavo Jolanta Bagdonienė) trys teisėjai su oficialiu teisėjo Algimanto Valantino palaiminimu mane suėmė  ir patalpino į Lukiškių kalėjimą 50 dienų terminui.

Kalėdų naktį už grotų stingdamas nuo šalčio ant plieninio lakšto gultų, parašiau pasaką vaikams apie žalčių karalienę. Paleistas į laisvę, pasaką paskelbiau internete, Manau, kad pasaka sukėlė  tuo metu Lietuvą valdžiusios totalitarinės „teisės sistemos“ neapykantą. Ir šiandien mūsuose veikiantys KBG-MGB eunuchai lieja pagiežą, neigia okupacijos metu  komunistų ir kėgėbistų vykdytą lietuvių tautos genocidą. Jie supranta, kad  vaikų  pasaka, kaip simbolis,  griauna „de facto KGB užvaldyto teisingimo“ pamatus.

 

Zigmantas Šegžda

Žalčių karalienė, arba mergytės slapta svajonė

Mamyte,

aš labai pasiilgau savo tėčio. Paskutinį kartą, kai mes atsisveikinome, tėtis man sakė, kad turi bėgti, nes bijo kanditų su univormomis. Ar tai tie vyrai, kurie pas mus atvyksta labai didelėmis mašinomis po du? Man brolis sakė, kad tu daugiau nebemyli mano tėčio. Kodėl nebemyli? Jis toks linksmas, moka su manimi lakstyti ir gražiai žaisti! Ar jo nemyli dėl to, kad myli kitą? O gal myli žaliąjį žmogeliuką su univorma? O gal tu myli kanditą, kurio taip bijo mano tėtis? Aš irgi bijau tų, kurių bijo mano tėtis. Man patinka bijoti. Man dažnai auklė Alina sakė “nebijok” tol, kol man pradėjo patikti bijoti.

Tėtis bijo kanditų, žaliųjų žmogeliukų ir kitų piktų dėdžių. O tu, mamyte, ko bijai? Bijai, kad mano tėčiui kas nors bloga neatsitiktų? Sesė sakė, kad tu pirštu parodei žaliesiems žmogeliukams tėtį. Tada jie užrakino tėčiui apyrankes auksiniu Pinokio rakteliu. Patikrino, ar gerai užrakinta, ar apyrankės tėčiui riešų nespaudžia. Jie sakė, kad dabar tėtis labai saugus, nes jį gerieji dėdės žalieji žmogeliukai pasodino į kojeimą ir užrakino, kad blogi kanditai neužpultų.

Ačiū, mamyte, kad pasirūpinai mano tėčiu! Dabar jis laimingas, nes nebijo kanditų su univormomis. Bet…, mamyte, aš taip pasiilgau savo tėčio! Kaip tu žinotum, kaip aš noriu su juo pažaisti! Būk gera, paimk auksinį Pinokio raktelį ir paleisk mano tėtį, kad jam rankų apyrankės nespaustų ir jis galėtų mane apkabinti. Nors Kalėdos jau baigėsi, bet, būk gera, padovanok man mano tėtį! Jis man geresnis už viso pasaulio dovanas!

Man tik treji metukai ir aš dar nesuprantu, kad man labai skauda širdelę dėl to, kad tėtis saugiai padėtas į tą tavo kojeimą, o aš negaliu su juo pasikalbėti, o svarbiausia – PAŽAISTI! Jis taip linksmai su manimi žaidžia, kad aš jaučiuosi esanti laimingiausia dukrytė pasaulyje! Jis – pats geriausias mano draugas!

Gal tas piktas kanditas jau sušalo palindęs po ledu, ten, kur plaukioja aukso žuvys? Arba spruko kartu su tizizistais į Pazyzių kranguzų pyskint, pati mačiau, kaip baisiai tizizi ekranas rodė, ir tėčiui jau nereikia nieko bijoti? Prašau, išleisk tėtį iš kojeimo, nes man patinka kartu su juo bijoti, bėgioti, slapstytis, šokti, šokinėti, skraidyti, šūkalioti, dainuoti, važinėti… Tu turi žinoti, kad aš myliu savo tėtį! Tai ne tavo tėtis, o mano tėtis, todėl, prašau, paleisk iš kojeimo ir atiduok man mano tėtį!!!

Mamyte, išgirsk mane ir suprask, kad tėtis man yra brangiausias žmogus. Tu irgi gera, bet būk gera, elkis gerai, taip gerai, kad aš būčiau laiminga. O dabar tėtis sėdi kojeime sau vienas laimingas. Tu irgi laiminga todėl, kad tėtis sėdi kojeime laimingas. Tik kodėl aš jaučiuosi tokia nelaiminga? Gal todėl, kad esu savanaudė ir noriu susigrąžinti savo žaislinį tėtį?! Aš dar nesuprantu, kad jaučiuosi labai kalta, kad leidau tėčiui mane palikti. Galbūt, aš nebuvau jam gera dukrytė, todėl jis mane paliko liūdėti vieną? Gerai, kad mamytė ir tėtis nėra savanaudžiai, jie mane myli, ir, jei aš būsiu labai labai gera, galbūt, mamytė mane uždarys į kojeimą pas tėtį… Tuomet mes būsime dviese laimingi!!!

Mamyte, prašau, uždaryk mane į kojeimą, ten, kur tėtis laimingai gyvena, prašau, labai prašau, būk gera, maldaujau tavęs! Aš tik valandėlę su juo pabūsiu ir sugrįšiu pas tave. Nėra ko bijoti, nes kanditai su pykstaletais ir dalgiais dar neatvažiavo… Žinok, kad aš nemyliu kanditų, nors mačiau, kad jie tau visai prie širdies. Aš netekėsiu už kandito ar kokio kito žaliojo žmogeliuko. Aš ištekėsiu už savo tėčio, gyvensiu su juo kojeimo rūsyje ir būsiu laimingiausia pasaulyje dukrytė!!!

Facebook komentarai
});}(jQuery));