Ž.Pavilionis lėbavo Gruzijoje – kalbėjo „Amerikos” vardu

pavilionis

pavilionis

Kas galima Jupiteriui, tas draudžiama jaučiui
Kol mes solidariai (nes baudos didelės) tupime namuose, nebendraujame su kito tvartelio gyvulėliais, o policijos komisaras džiugiai vardija nubaustųjų skaičius, gerbiamas Užsienio reikalų Anūkas vaikšto po muziejus Paryžiuje. Ir tą raportuoja savo paskyroje.
O ne mažiau gerbiamas buvęs ambasadorius JAV – Žygimantas Pavilionis – džiaugsmingai ošia prie stato Gruzijoje.
Kurioje irgi pandemija. Kurioje tiek susirgusių, tiek mirusių nuo valdžios ir jų „ekspertų tarybos” numylėtojo kovyduko dar daugiau, nei Lietuvoje.
Ir jei už kelių tvartelų bendravimą Lietuvoje baudžia policija, tai gerbamam Lietuvos emisarui Gruzijoje galima ne tik nedėvėti kaukės, bet galima ir prie stalo ošti.
Suprantu, virusas tikrų patriotų nepuola. Jis puola tik plokščiažemininkus antivakserius, kurie gulėdami ligos patale globos namuose, kažkaip sugeba apsikrėsti nuo nelankančių jų vaikaičių…Ar vaikų, kurie nors ir niekur nevažiuoja, nelanko savo tėvų, su niekuo nesusitinka, tačiau vis vien sugeba platinti virusą globos, slaugos namuose ar ligoninėse.
Gerai tik tiek, kad valdžia pasijuto tokia visagalė, kad net nebesislepia. Atvirai rodo savo panieką runkeliams, šunaujai, mužikams ir chalopams. Kurie į gerbiamus rinkėjus (tai yra žmones) pavirs tik prieš rinkimus. Nors aš jau abejoju, ar rinkimai bus sąžiningi. Nes kai šitas režimas sugebėjo tiek prisimeluoti per tris mėnesius, tai baisu pagalvoti, kas dar laukia ateityje. O juk prie lovio norėsis kuo ilgiau…
O tuo tarpu niekieno nerinkitas (todėl ir nepriklausomas) „ekspertų tarybos” narys, didis skaičių virtuozas, besislepiantis už įmantrių žodžių, jau atvirai sako, kad karantine turėtume sėdėti tol, kol susirgimų skaičius liks „nulinis”, kaip Naujojoje Zelandijoje. Gaila tik, kad tas karantinas negalioja nei Anūkui, nei Pavilioniui. Negalioja jis ir Baltarusijos „opozicionieriams”, kuriuos šimtais gabena į Lietuvą, nors joje dėka sėkmingos Šimonytės politikos, ir taip bedarbių skaičius auga dešimtimis tūkstančių.
Facebook komentarai
});}(jQuery));