Vyriausybių vadovai ir K.Švabas stos prieš Tarptautinį baudžiamąjį teismą už eksperimentus su žmonėmis, tas pats laukia ir G.Nausėdos

icc

The International Criminal Court building is seen in The Hague, Netherlands, January 16, 2019. REUTERS/Piroschka van de Wouw

Tinklaraštis / Žmogaus teisės
Posted Dec 21, 2021 by Martin Armstrong

https://www.armstrongeconomics.com/world-news/the-international-criminal-court-fighting-for-the-people-part-i/

Jungtinės Karalystės advokatų komanda žmonių vardu pateikė skundą Tarptautinio baudžiamojo teismo prokurorui. Jame teigiama, kad vyriausybės pareigūnai, farmacijos įmonių vadovai ir kiti iš pandemijos pasipelnę asmenys pažeidė Niurnbergo kodeksą, įvykdė karo nusikaltimus ir nusikaltimus žmoniškumui, taip pat agresiją prieš civilius gyventojus.
BORIS JOHNSON, JK premjeras

 

CHRISTOPHER WHITTY, vyriausias sveikatos apsaugos pareigūnas Anglijos vyriausybėje
 • MATTHEWHANCOCK, (buvęs) valstybės sekretorius sveikatai
 • SAJIO JAVID (dabartinis valstybės sekretorius sveikatos apsaugai.
 • JUNE RAINE Pagrindinė vaistų reguliavimo agentūros pareigūnė (MHRA),
 • TEOROS ADANOM GHEBREYESUS, PSO vadovas
 • WilliAM GATES , Bill and Melinda Gates Foundation vadovas
 • MELINDA GATES Co-chair of the Bill andMelinda Gates Foundation,
 • AlBERT BOURLA Chairman and Chief executive officer of Pflzer,
 • STEPHANE BANCE Clhief Executive Offci er of AstraZeneca,
 • PASCASlORIOT Cheif Executive Offcier of Moderna,
 • AlEX GORSKY, Chief Executive of Johnson and Johnson
 • DR RAJIVSHAH President of the Rockefeller Foundation,
 • DR ANTHONY FAUCI Director of the National Instituteof Allergy and lnfectiOu$ Disease (NAI ID),
 • KlAUS SCWAB Founder andExecutive Chairman of the World Economic Forum
 • DR PETER DASZACK President of EcoHealth Alliance
44 puslapių skunde plačiai išvardijami šių asmenų padaryti nusikaltimai:
Skunde teigiama, kad minėti asmenys įvykdė šiuos nusikaltimus:
– Niurnbergo kodekso pažeidimai
– Romos statuto 6 straipsnio pažeidimas
– Romos statuto 7 straipsnio pažeidimas
– Romos statuto 8 straipsnio pažeidimas
– Romos statuto 8 bis3 straipsnio pažeidimas
Dokumente pateikiama daug išsamios informacijos, kurią apibendrinsiu:
COVID yra biologinis ginklas – funkcijų tyrimo nauda
COVID buvo sukurtas laboratorijoje. Leo Poon. Dr. Li-Meng Yan ir jos komanda paskelbė ataskaitą (4 priedas), kurioje teigiama, kad naujas koronavirusas buvo sukurtas „kaip laboratorinis produktas, sukurtas naudojant šikšnosparnių koronavirusus ZC45 ir (arba) ZXC21 kaip šabloną ir (arba) pagrindą”. ZC45 ir ZXC21 buvo aptikti nuo 2015 m. liepos mėn. iki 2017 m. vasario mėn. karinių tyrimų laboratorijose. Kartą Šanchajaus visuomenės sveikatos klinikinis centras, ne karinė laboratorija, paskelbė prieštaringą ataskaitą ir buvo greitai priverstas vyriausybės atšaukti savo pareiškimą. „Esamos mokslinės publikacijos, kuriose remiama natūralios kilmės teorija, labai remiasi vieninteliu įrodymu – anksčiau aptiktu šikšnosparnių koronavirusu RaTG13, kurio nukleotidų sekos tapatumas su SARS-CoV-2 sudaro 96 proc.”
Vėlgi, visi įrodymai paneigia nuomonę, kad COVID-19 virusas išsivystė natūraliai. „JAV Nacionalinis sveikatos institutas (NIH) pripažino, kad finansavo šikšnosparnių koronavirusų funkcinių tyrimų pelną Kinijos Vuchano laboratorijoje, nors daktaras Anthony Fauci tai ne kartą neigė.” Yra aiškių įrodymų, kad NIH 2014-2019 m. finansavo funkcinio naudingumo tyrimus. 3,1 mln. dolerių dotacija buvo skirta organizacijai „EcoHealth Alliance” šikšnosparnių koronavirusų tyrimams. Kita 599 000 JAV dolerių dotacija buvo skirta Wuhan Virologijos institutui, taip pat šikšnosparnių COVID tyrimams atlikti.
Išvados: Koronavirusas natūraliai neišsivystė. Priešingai, virusas buvo sąmoningai sukurtas laboratorijoje po daugelį metų trukusių vyriausybės finansuojamų tyrimų.
Eksperimentinės vakcinos
Vakcinai buvo suteiktas laikinas leidimas pagal Žmonių medicinos taisyklių įstatymo 174 reglamentą (2012 m.). Ataskaitoje pažymima, kad mRNA vakcinos niekada nebuvo patvirtintos naudoti žmonėms ir jų poveikis visiškai nežinomas. „Ilgalaikis poveikis ir saugumas recipientams nežinomas. Svarbu pažymėti, kad „vakcinos” nuo Corona viruso yra pirmasis pasaulyje sintetinės m-RNA technologijos pristatymas, o visi ankstesni skiepijimai [sic] veikė visiškai kitaip – į organizmą buvo įvedamas deaktyvuotas arba susilpnintas virusas, kad būtų sukeltas natūralus imuninės sistemos sužadinimas prieš jį.”
COVID skiepai turėtų būti priskiriami genų terapijai, nes neatitinka termino „vakcina” reikalavimų. 2021 m. vasarį „Merriam-Webster” pakeitė sąvokos „vakcina” apibrėžtį ir įtraukė COVID-19 mRNA injekciją. Ataskaitoje teigė dr: „Tai nėra skiepas. Tai nėra draudimas užsikrėsti. Tai nėra užkrato perdavimą draudžianti priemonė. Tai priemonė, kuria jūsų organizmas įdarbinamas gaminti toksiną, kad vėliau jūsų organizmas tariamai kažkaip priprastų su juo susidoroti, tačiau skirtingai nuo vakcinos, kuria siekiama sukelti imuninį atsaką, šiuo atveju siekiama sukelti toksino kūrimą.”
Išvada: COVID-19 injekcija nėra vakcina, o veikiau masinė eksperimentinė genų terapijos forma, kurios pasekmės nežinomos.
Grafeno hidroksido buvimas vakcinose
Vokiečių chemikas daktaras Andreas Noackas buvo vienas geriausių ES grafeno ir anglies ekspertų, kuris savo daktaro disertaciją suformulavo grafeno oksidą paversdamas grafeno hidroksidu. Dr. Noackas kartu su kitais ekspertais ištyrė vakcinas ir nustatė, kad vakcinose yra grafeno hidroksido. „2021 m. lapkričio 23 d. daktaras Andreasas Noackas (Andreas Noack) paskelbė vaizdo įrašą, kuriame paaiškino, kas yra grafeno hidroksidas ir kaip į žmogaus organizmą įšvirkštos nanostruktūros veikia kaip „skustuvo ašmenys” „vakcinos” gavėjų venose. Toliau daktaras Andreasas aiškina, kad dėl grafeno oksido struktūrų nano dydžio jos nebūtų matomos skrodimo metu, nes toksikologai negali įsivaizduoti, kad yra struktūrų, galinčių perpjauti kraujagysles, sukeliančias žmonių kraujavimą iš vidaus, todėl, atsižvelgdami į jų atominį dydį, jie jų neieškos.”
Po to, kai tiesioginės transliacijos metu prabilo apie grafeno hidroksidą vakcinose, daktarą Noacką filmavimo kamerose suėmė Vokietijos policija. 2021 m. lapkričio 26 d. daktaras Noackas buvo užpultas ir nužudytas. Jo byla iki šiol neišaiškinta.
Išvada: „Dr. Noackas buvo nužudytas už tai, kad kalbėjo tiesą.
Facebook komentarai
});}(jQuery));