Vyriausybė siekia, kad corona virusas išplistų kuo plačiau

hqdefault-2

hqdefault-2

Vyriausybė siekia, kad corona virusas išplistų kuo plačiau

Inovacijų ministrė Armonaitė paskelbė, kad pasiskiepiję vakcina nuo koronos žmonės, gavę taip vadinamą „galimybių pasą“, galės elgtis kaip nori – vaikščioti į masinius renginius be kaukių, dalyvauti bet kokioje veikloje visiškai nevaržomai. Tačiau turint omenyje, kad paskiepyti žmonės lygiai taip pat sėkmingai platina šį virusą, kaip ir neskiepyti, tai atrodo,  kad vyriausybė sąmoningai siekia, kad virusas išplistų kuo labiau. Nes pirmos kategorijos piliečiai (paskiepyti) galės vaikščioti į didelius prekybos centrus, kai antros kategorijos piliečiai (neskiepyti_ to daryti negalės. Tiesa, antros kategorijos piliečiai galės grūstis į ankštas mažas parduotuvėles ir ten sėkmingai virusą platinti. Nors logika sakytų, kad erdviuose plotuose mažesnė galimybė pasigauti virusą, vyriausybė visus antros kategorijos piliečius sugrūs į rūsius, kur jie galės nusipirkti duonos, tačiau ten neabejotinai didesnė tikimybė pasigauti ir virusą.

Ar vyriausybė sąmoningai siekia sukelti ketvirtą ir penktą pandemijos bangas, kad galėtų nevaržomai skelbti visokias nepaprastąsias ir karo padėtis, ir tai visiškai paversti savo tautą į nemąstančią „bydlo“?

Bent jau taip mano profesorius, habilituotas daktaras  Eduardas Vaitkus. Atsakydamas į portalo ekspertai.eu klausimą, profesorius, paprašytas pakomentuoti tokį sprendimą, atsakė : „Aš matau dvi galimybes. Arba vyriausybės nariai yra pusdurniai ir puglušiai, ir jie nesuvokia, ką jie sako, Antra galimybė – gal būt, jie veikia kryptingai, nes reikia, kad šitas virusas toliau plistų ir cirkuliuotų. Nes matyt, yra kažkokie kiti planai, suprojektuoti kitiems metams, ko mes dar nežinome. Autoritarinė valstybė valdžiai yra labai patogi. Mes judame ta kryptimi. Todėl medicinine prasme tai, ką susakė mūsų gražiai atrodanti ministrė, yra absoliutus blefas. Jie nors pasižiūrėtų, ką daro gretimos šalys. Arba paskaitytų elementarią medicininę informaciją. Gal būt, tada kitaip sukonstruotų savo pasisakymus ir tikslus. Nes medicinėje literatūroje buvo daug diskusijų apie tai, kad pasiskiepiję žmonės labai lengvai pasijaučia, smarkiai juda, ir todėl tas virusas pas mus toliau plinta. Visiškai nesvarbu – ar simptomine, ar besimptome forma. Nes jeigu tikslas yra būtinai tą virusą išnaikinto, tai yra neįmanoma. Todėl jeigu aš esu paskiepytas, ir laisvai judu, reiškia, aš toliau tą virusą platinu. Reiškia, kad toliau bus lambda variantas arba dar kitos atmainos. Nes  paskiepijus 100 proc. gyventojų, vis tiek liks viruso atmainos.  Todėl aš rinkčiausi lengvesnį variantą – matyt, kad vyriausybėje sėdi vis dėlto pusglušiai. Ir jie neturi piktybinių kėslų. Mūsų vyriausybės kai kuriems ministrams logika yra nesuvokiama ir nesuprantama. Nes mažoje parduotuvėje negali būti geros ventiliacijos vien todėl, kad ji maža. Ir mes išrinkome tokius žmones į valdžią”.

Teigiama, kad Lietuvoje dabar dominuojanti covid viruso atmaina delta yra bent 1000 kartų labiau užkrečiama, ir jos klininikiniai požymiai atsiranda po keturių dienų nuo užsikrėtimo.

„Mums teigiama, kad kadangi delta variantas yra pavojingesni, tai jau nebeužteks, kad būtų paskiepyti 67-70 proc. gyventojų, tam, kad atsirastų vadinamasis bandos imunitetas, – sakė E.Vaitkus, – bandos imunitetas reiškia, kad virusas nuslopsta ir galiausiai išnyksta. Todėl tam, kad įveikti delta atmainą, reikės paskiepyti jau 80-85 proc. populiacijos. Trečias dalykas, kad paskiepyti žmonės neabejotinai ir nediskutuotinai gali užsikrėsti delta variantu, nors kai kurie jų ir nejaus klinikinių viruso požymių. Jie bus besimptoniai ligoniai, ir jie gali užkrėsti ir kitus žmones – tiek pasiskiepijusius, tiek ir nepasiskiepijusius. Vakcinavimas nereiškia, kad jūs dar kartą neužsikrėsite. Todėl liepos 27 dieną JAV valdžia visoje teritorijoje paskelbė, kad nepaisant to, ar žmonės vakcinuoti ar ne – visi ribojimai – kaukės ir socialiniai atstumai – turi galioti. Paskiepyti žmonės, kurie pasigauna coroną virusą, nors juo ir neserga, yra terpė susidaryti įvairioms viruso mutacijoms. Rokfelerio universiteto mokslininkai Niujorke, atlikę tyrimus, padarė tokias pastabas : suleidus trečią vakcinos dozę, antikūnių kiekis žmogaus organizme padidėja, tačiau paddiėja tų antikūnių, kurie susidarė po pirmos ir antros dozės, ir atsparumas įvaioms viruso mutacijoms dėl to nepagerėja. Jie pati pat konstatavo, kad jeigu žmogus natūraliai perserga virusu, tai jo atsparumas įvairioms mutacijoms yra didesnis, nei skiepų atveju. Viruso lambda variantas kilo Peru, ir jis jau yra JAV, ir ten įvyko dar trys šios atmainos mutacijos. Visos jos kilo iš spyglio baltymo. Ir būtent todėl lambda mutacija išvengia žmogaus apsigynimo mechanizmo, kurį suteikia vakcina. Ir „Reuters” cituoja Japonijos mokslininką Sato, kuris teigia, kad viruso Lambda variantas gali būti grėsmė visai žmonijai.

https://www.youtube.com/watch?v=hjAmOEVneoA&t=396s

Facebook komentarai
});}(jQuery));