Vyks protestas prie Vilniaus apygardos teismo

 BIRŽELIO 6-AJĄ VILNIUJE—AKCIJA ,,PAKILKIM, ŽMONĖS  PAVERGTIEJI!”  PO JOS G. GRABAUSKO IR Ž. RAZMINO TEISMAS

Lietuvoje ir toliau sukasi represijų ratas. Profašistinis režimas tikrai ,,veikia“, jau toks lietuviškas ,,demokratijos rojus“, kad  iš jo  į Vakarus pabėgo apie du milijonai žmonių. Kaip taikliai teigia docentas E. Satkevičius-,,Vyksta Lietuvos gyventojų išvarymas į Vakarus“. Tačiau dėl to niekas bylų nekelia, kaip nekeliama bylų ir korupcijos pelkėje atsidūrusiai prezidentei, ir jos korupciniams globotiniams L. Kasčiūnui, A. Anušauskui bei kitiems profašistiniams veikėjams. 

Tuo tarpu nuo  birželio 6 d. Vilniuje vyks politinio teismo proceso (taip vadinamos ,,antikonstitucinės bylos“) tęsinys. Teisiamųjų suole- Socialistinio Liaudies fronto pirmininkas Giedrius Grabauskas ir aktyvus visuomenininkas Žilvinas  Razminas. Jie ir toliau bus teisiami dėl antikarinės ir antikorupcinės pozicijos-jog laikė ar platino lapelius prieš euro įvedimą bei Lietuvos narystę agresyviame NATO bloke. Politinėse bylose jau nuteisti jų kolegos  O. Titorenko, V. Lekstutis,  D. Šulcas, A. Drižius, D. Raugalienė, J. Jermalavičius   ir  Lietuvos patriotai. Jau nužudyti patriotai, kovotojai už laisvę P. Šliužas, S. Rakauskienė, I. Krinickis, Ž. Šumskis, J. Vedeckis. 

Birželio  6 d. nuo 8.45 val. Lukiškių aikštėje prie LR Apeliacinio teismo vyks akcija ,,Pakilkim, žmonės pavergtieji !“.  Nuo 9.30 vyks G. Grabausko ir  Ž. Razmino teismas

Ateikime į Lukiškių aikštę ir tarkime:

Taikai TAIP!  Tautų  Draugystei TAIP!  Teisingumui TAIP! 

Fašizmo atgimimui NE!  Politinėms represijoms NE! Lietuvos žmonių išvarymui į Vakarus NE!

 

Socialistinis Liaudies frontas

Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjunga

Lietuvos Taikos gynimo komitetas

Kontakt. Telf.-8606 33268

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));