skip to Main Content

Europos Komisijos atstovybės darbuotoja organizavo intelektualiai neįgalių studentų skundą prieš V.Radžvilą. Liberalieji leftistai jau atvirai siekia susidoroti su prolietuviškai orientuotais akademikais?

Visiškai skandalingas atvejis lyg ir solidžioje aukštojo mokslo įstaigoje – VU TSPMI. Kurioje EK atstovybės Lietuvoje darbuotoja Ieva Galkytė, greta darbo dar ir studijuojanti toje mokymo įstaigoje magistratūros programoje, organizavo silpnesnio maumenėlio bendrakursius tam, kad apskųstu prof.V.Radžvilą!

Neva jo dėstomas kursas yra nepakankamai euroentuziastingas bei sunkiai įkandamas silpnesnių intelektualinių pajėgumų bei menkesnio pasirengimo studentams. O jie, būdami pažangaus jaunimo atstovais, pageidautu labiau ideologiškai teisingo kurso.

Pagrindinis dėstytojui metamas kaltinimas buvo atvirai ideologinis-politinis: abejojimas ES integracijos sėkme ir šviesia Sąjungos ateitimi.

„Europos studijų programos komiteto nariams teko priminti, kad kaltinimai tarybinės tikrovės iškraipymu ir juodinimu, tarybinės liaudies laimėjimų menkinimu ir ,,skeptiškas“ netikėjimas komunizmo pergale visame pasaulyje buvo įprastiniai ir grėsmingi ,,pažangiųjų“ studentų metami kaltinimai ,,šviesia SSRS ateitimi“ abejojantiems dėstytojams.

Paaiškėjo, kad prašymą pasirašę TSPMI studentai pageidauja ne kritiškų, bet ,,euroentuziastingų“, tai yra, ne akademinių, bet ideologizuotų pseudomokslinių ES studijų.

Panašiai kaip ir kadaise studijuojant ,,mokslinį komunizmą“, tokias studijas siekiama įsprausti į griežtus ideologinius rėmus siekiant, kad jų metu būtų nagrinėjami tik siauri techniniai ES integracijos aspektai ir aptarinėjami tik jos ,,laikini trūkumai“, bet nekeliami ir nesvarstomi fundamentalūs klausimai, nuo kurių sprendimo priklauso Sąjungos, kartu ir Lietuvos, išlikimas ir ateitis.

Šiame kontekste studentų prašyme matau ne tik mėginimą suvaržyti TSPMI akademinę laisvę pašalinant iš ES studijų ,,ideologiškai žalingą“ Europos idėjos istorijos kursą, bet ir sąmoningą siekį sumenkinti mano, kaip dėstytojo, dalykinę kompetenciją ir pakenkti profesinei reputacijai“, – studentų skundą vertino Vytautas Radžvilas.

Keista, bet VU TSPMI vadovybė sudalyvavo tame prof. V.Radžvilo paskaitose nuosavą intelektualinį nepakankamumą aštriai pajautusio „pažangaus jaunimo“ sąmoksle ir iš esmės patenkino jų kolektyvinio donoso reikalavimus.

O juk galėjo tiesiog tiesiai šviesiai pasakyti pažangiesiems sąmokslininkams, kad jie turėtu būti laimingi, galėdami mokytis iš vieno iškiliausių Lietuvos protų bei lygiomis sąlygomis diskutuoti su jo pažiūromis akademinių diskusijų formatu.

Bet ne – jie nori kitko. Sutrypti ir paniekinti – kaip tie jų ideologiniai broliai – savo miestą niokojantys Hamburgo leftistai.

Pavardinkime intelektualinę negalią pajutusių skundikėlių -studijozų vardus, idant visi žinotu tuos, kas pademonstravo leftistinį ideologinį budrumą ir pasikėsino į vieną iškiliausių Lietuvos intelektualų:

Ieva Galkytė (organizatorė)
Žilvinas Damošius
Paulina Palaikytė aka Paulina Pa
@Skirmantė Žukauskaitė
@Joana Albertavičienė
Justina Ražanaitė
Tautvydas Pipiras
Ieva Miklaševskaja
Monika Glinskytė

Gėda jiems ir sarmata!

#žodžio_laisvės_priešai
#skundai_donosai
#intelektualinis_nepakankamumas
#apgailėtina
#gėda_pelėda
#radžvilas
#leftizmas

safe image.php?d=AQB MsnULZ0s89Yw&w=476&h=249&url=https%3A%2F%2F2.bp.blogspot.com%2F QnJMTJ0OgfA%2FWWMw2DQQg6I%2FAAAAAAAAE3U%2FMOcbCxOMGxIRkDoOTl4nc3YC4t5PYdjXQCLcBGAs%2Fw1200 h630 p k no nu%2FADS 4010
Portalas propatria.lt skirtas neabejingiems Lietuvos piliečiams, kuriems rūpi Tėvynės ir visų joje gyvenančių žmonių bendrasis gėris.
PROPATRIA.LT

 

 
Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));