VSD portalo 15min.lt pienburnis išvadino N.Venckienės tėvus „anūkės tvirkintojais”

vytenis-miskisnis-59c0c58a42e70

vytenis-miskisnis-59c0c58a42e70

 

 

vytenis miskisnis 59c0c58a42e70

Yra toks Vytenis Miškinis, iš pažiūros jaunas vyrukas, tiesiog pacukas, kuris dirba tokiame portale 15min.lt, kuriam vadovauja kažkada buvęs žurnalistas Raimundas Celencevičius.

Šiam pacukui užteko įžūlumo išvadinti Drąsiaus Kedžio ir  Neringos Venckienės motiną Laimą „anūkės tvirkintoju”.

Nors Deimantė labai mylėjo senelį ir močiutę, net Garliavos šturmo metu ji šaukė uniformotiems banditams : „nemuškite dieduko”, tačiau VSD organas 15min.lt parašė, kad močiutė tvirkino anūkę. Mafijiniai teismai nutarė, kad močiutė ir diedukas, savo namuose kalbėdami apie tai, kokie baisūs ir įtakingi anūkę Deimantę prievartavę pedofilai, ją tokiu būdu „tvirkino”.

Žinoma, kad to, kaip dirba minėti teismai, jau minėtas pacukas neparašė.

Tai parašė toks pacukas Vytenis Miškinis, kuris apie save rašo taip : „‘TEISĖSAUGOS AKTUALIJŲ ŽURNALISTAS

Mano tikslas dirbant 15min – kelti blogybes į viešumą, tai bene efektyviausias būdas užkirsti joms kelią ir užtikrinti, kad mūsų visuomenė būtų saugesnė. Domiuosi nusikalstamumu, nelaimėmis, teismų darbu, mus saugančių ir ginančių institucijų veikla.

2011 metais ėmiausi pirmojo darbo žurnalistinio, iš pradžių rašiau naujienas portale formule1.lt, vėliau tapau jo redaktoriumi. Įgytas teorines žinias visuomet stengiausi kuo skubiau išbandyti praktikoje, tad praktikos netrūko – ją esu atlikęs Susisiekimo ministerijos komunikacijos skyriuje, laikraštyje „Palangos tiltas“, didžiausioje Lietuvos naujienų agentūroje BNS, LRT radijuje ir portale 15min, kur šiandien dirbu. Iki atsidurdamas čia, beveik trejus metus praleidau naujienų portale „Delfi“. Per savo karjerą dengiau įvairiausių temų spektrą: nuo ralio ar drifto varžybų iki nekilnojamojo turto ar statybų sektoriaus, nuo pasakojimų apie Lietuvos kaimo realijas iki smulkiojo verslo subtilybių”.

 Vienas LL skaitytojas taikliai pastebėjo, kad jaunasis chunveibinas labai panašus į garsųjį Šarikovą iš legendinio filmo „Šuns širdis” : ” …veido bruožai sutampa su „Šuns širdies „ekranizacijos personažu – šarikovu…tik jaunystėje….tai ten stilistai dirbo,režisierius ,makijažas padarytas – o čia gatavas personažas filmui „šarikovo jaunystė”…ir net vaidybos nereiks,nes elgesys kaip personažo….?

Sarikovas

 

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/anuke-tvirkinusi-l-kediene-griebiasi-siaudo-parase-graudu-laiska-prezidentui-59-1189734

 

šiaip į šį portaliūkštį būtų gaima nekreipti dėmesio, nes tai yra teroristinės organizacijos Valstybės saugumo departamentas (VSD) organas.

 

Tokia 15min.lt žvaigdžė Dovydas Pancerovas didžiuojasi, kad gaudavo iš spec. tarnybų USB laikmenas su straipsniais, kurias pateikdavo kaip savo rašinius

Tokiuose „tyrimuose” buvo pliekiami visi, kurie išdrįsdavo suabejoti Dalios Grybauskaitės politine linija. Visi tokie kritikai iš karto buvo apšaukiami Kremliaus agentai, o VSD pasirūpindavo klastotėmis

 

Medaliaiziurkems

Spec. tarnybų pakišti tekstai buvo firminis 15min.lt „žurnalistinių tyrimų” braižas, toks matyt ir liko, o tas pacukas, kuris drįsta garbingus žmones vadinti tvirkintojais, šiuoje melo valstybėje turi neblogas perspektyvas – gal gaus medalį, kaip koks Černiauskas.

 

 

 

 

 

 
Facebook komentarai
});}(jQuery));