Vokietijos Sveikatos Apsaugos Ministras Teigia, Kad Tironiški Covid-19 Apribojimai Neskiepytiems Asmenims Buvo Pagrįsti „Programinės Įrangos Klaida“

image 26

Vokietijos Sveikatos Apsaugos Ministras Teigia, Kad Tironiški Covid-19 Apribojimai Neskiepytiems Asmenims Buvo Pagrįsti „Programinės Įrangos Klaida“

Demokratija Ideologijos Kritika Koronavirusas

Originalus straipsnis paskelbtas 2022 m. sausio 28 d.

The Exposé. Ačiū „triušio urvui“ už vertimą.


2021 m. lapkričio mėn. naujienų agentūros pranešė apie padidėjusį „incidentų“ skaičių Hamburge. Teigta, kad vos per kelias dienas Covid-19 atvejų skaičius išaugo nuo 111,6 atvejo 100 000 gyventojų iki 160 atvejų 100 000 gyventojų. Lapkričio mėnesį šis skaičius išaugo iki 209,2 atvejo 100 000 žmonių, o mėnesio pabaigoje šoktelėjo iki rekordinio 223,3 atvejo 100 000 žmonių.

Šie neįtikėtinai dideli skaičiai, kurie, kaip dabar paaiškėjo, buvo visiškai išgalvoti, buvo naudojami kaip pretekstas įteisinti klastingus apribojimus, vadinamus „2G“.

 

Šios priemonės apėmė reikalavimą, kad žmonės, norėdami patekti į parduotuves, valgyti restoranuose ar lankytis klubuose, būtų paskiepyti arba „pasveikę“ po teigiamo kovido testo. Neskiepytiems asmenims taip pat buvo sakoma, kad jie turi vengti bet kokių socialinių kontaktų ir laikytis atokiau nuo paskiepytųjų.

Hamburgo meras Peteris Tschentscheris padėjo pakurstyti isteriją, tvirtindamas, kad tik „vakcina“ išves Vokietiją iš kovido košmaro.

Dabar laikraščiai „Sueddeutscher Zeitung“ ir „Welt“, atlikę tyrimą, nustatė, kad Lauterbacho ir Tschentscherio reklamuojamas susirgimų skaičius buvo visiškai netikras.

Hamburgo socialinių paslaugų skyriai drastiškai iškreipė skaičius, kad sukurtų iliuziją apie dar vieną ligos „bangą“ tarp neskiepytųjų, nors iš tikrųjų šios tarnybos tuo metu net nežinojo, kas buvo skiepytas, o kas ne.

Tačiau tai nesutrukdė joms visus, kurių statusas nebuvo žinomas, priskirti prie neskiepytųjų. Iki lapkričio pabaigos net 70 proc. teigiamų atvejų statusas buvo nežinomas.

Hamburgo meras lapkričio mėn. spaudos konferencijoje teigė, kad 90 proc. visų naujų Covid infekcijų mieste buvo užregistruota tarp neskiepytų asmenų. Žinoma, tai buvo netiesa.

Toliau jis melavo apie neskiepytų ir skiepytų asmenų septynių dienų užsikrėtimo vidurkius, teigdamas, kad jie buvo atitinkamai 605 atvejai 100 000 ir 22 atvejai 100 000 gyventojų.

Vėliau paaiškėjo, kad metodai, kuriais buvo apskaičiuoti šie melagingi skaičiai, buvo naudojami ir visoje Vokietijoje, todėl iš esmės atrodė, kad neskiepytieji buvo atsakingi už kovido plitimą.

20220129 vokietija 1

Vietoj to nenorėta atskleisti, kad iš tikrųjų nuo koronaviruso labiausiai nukentėjo visiškai paskiepyti asmenys.

Hamburgo meras dabar tvirtina, kad klaidingas klasifikavimas įvyko dėl „skirtingų IT sistemų“, kad ir ką tai reikštų.

„Dėl situacijos Hamburge… galiu neabejodamas tvirtinti, kad problema buvo automatinio klasifikatoriaus programinėje įrangoje“, – pridūrė Lauterbachas, taip pat bandydamas išsaugoti savo veidą.

„Dabar problema išspręsta… ir tai buvo klaida, ji nebuvo padaryta tyčia, siekiant dėl pandemijos kaltinti neskiepytus žmones.“


Šis tekstas pasirodė 2021 m. sausio 28 d. pavadinimu „German Health Minister says Tyrannical Covid-19 Restrictions for Unvaccinated were based on “Software Error”“ svetainėje dailyexpose.uk.

Ačiū „triušio urvui“ už vertimą.

Šis tekstas yra licencijuojamas pagal „Creative Commons Attribution 4.0“ tarptautinę licenciją. Nesivaržykite kopijuoti ir dalintis.

Facebook komentarai
});}(jQuery));