Vladimiras Troščenka : Nutariau SU SAVIMI padaryti eksperimentą. Išvada: Ne toks baisus virusas, kokį jį padaro moterusai

corona-virus-cartoon-character-and-lettering-vector-29320729

corona-virus-cartoon-character-and-lettering-vector-29320729

Nutariau SU SAVIMI padaryti eksperimentą. Išvada: Ne toks baisus virusas, kokį jį padaro moterusai.

 

corona virus cartoon character and lettering vector 29320729

 

Nepasakosiu kodėl, bet 2004 metais aš visiškai atsisakiau visų vaistų, injekcijų, skiepų ir visko ką rekomenduoja šiuolaikinė komercinė medicina (tai ilga istorija). Pradžioje tai buvo siaubingas šokas organizmui. Panašiai kaip narkomanui atsisakant narkotikų. (Ne be reikalo žodis „vaistai” į Anglų kalbą verčiamas – Drug’s (narkotikai). Anglai visada buvo tikslesni reiškinių aprašyme nei kitos tautos, todėl ir sprendimus priima geresnius). Bet vėliau viskas susireguliavo natūraliai. Pav. gripas (su visom jo komercinėmis atmainomis, kiaulių, varnų, sliekų ir t.t.) vieną kartą, be vaistų natūraliai persirgus, daugiau niekada į mano namus nebegrįžo, nors aplinkui pastoviai siautėjo komercinių „pandemijų” isterijos, nuosekliai palaikomų komercinės žiniasklaidos ir atnaujinamos skiepų pagalba. Aš tiesiog niekada nebeskaičiau ir nebesidomėjau žiniasklaidos periodiškai įsukamomis ligų ir jų simptomų reklaminėmis kompanijomis, jas demonstratyviai ignoruodamas. Aš ir mano šeima nebesirgome visiškai, nors pastoviai su visais snargliuotais ir kosėjančiais susitinkam, apsikabinėjam, bučiuojamės.

Su naujuoju koronoviruso gripu (o būtent taip jis pačioje pradžioje ir buvo įvardinamas, tik vėliau žiniasklaida pakeitė taktiką, padarė rebrendingą ir virtualiai koronovirusą atskyrė nuo gripų šeimos) elgiausi lygiai taip pat. Tiesiog visiškai nekreipiau dėmesio į vis labiau įsisukančią isteriją. Bet ar ilgai įmanoma ignoruoti tai, apie ką rėkia iš visų kampų, kompiuterių, šaldytuvų, lygintuvų ir rozečių? Be abejo ne. Tuo labiau, kad visi artimieji ir draugai paklaikę dėl tos isterijos. Pradžioje bandžiau raminti, bet tai neįmanoma. Zombiams tuoj pat tampi priešu numeris vienas, kuris „nesuvokia padėties rimtumo”. SĄMONINGI PILIEČIAI tave pradeda smerkti! (Būtent šių „sąmoningų” zombių pagalba yra daromos visos revoliucijos ir jie yra visų -izmų, komunizmų, nacizmų, liberalizmų ir t.t. varomoji jėga ir maitinimosi šaltinis. Kaip sovietmečiu SĄMONINGI Pavlikai Morozovai išduodavo savo tėvus (buožes) taip ir dabartiniai „sąmoningieji” GRETA TUMBERGAI stuksi ir beldžia rėkdami apie nesilaikančius naujosios diktatūros įvestų lagerio taisyklių. Šitie „sąmoningieji” pateisina, bet kokias priemones, net pačias siaubingiausias, kad tik jų tariamos baimės šaltinis būtų neutralizuotas. Paskaitykite komentarus, „uždaryti juos visus į lagerius”, „tegu į Lukiškių kalėjimą juos karantinuoja” ir pan. Taip ši puspročių zombių generacija kalba apie žmones (moteris, vaikus, senukus) kurie nieko nėra padarę ir pateisina, bet kokias represijas. Aišku po kiek laiko, jų palaikomos ir įsisiautėjusios represijos, pačius tuos zombius ir paskandina kraujyje ir smurte. Tada jie pradeda inkšti, kaip tokia baisybė galėjo įsigalėti? – atsakau: PER JUS PRIEDURNIAI!)

Matydamas šią isteriją nutariau padaryti su savimi nedidelį eksperimentą. Na, aš gi įsivaizdavau jog aš esu atsparus visai tai beprotybei. Eksperimento esmė buvo tokia: visą dieną skaičiau naujienas apie KORONOVIRUSĄ. Visokių gausių ekspertų pasakojimus ir patarimus, simptomus, jų nustatymą ir pan. kliedesius užpildžiusius mūsų viešąją erdvę. Po pirmos valandos, su siaubu pradėjau jausti visokius simptomus, kurie buvo aprašomi „gerųjų gydytojėlių”. Pasidarė sunku kvėpuoti, užsikimšo nosis. Snargliai bėgo nesustojant. Galvoje pastoviai kirbėjo mintis: „gal mano nuomonė yra klaidinga?”, „gal tikrai aš užsikrėčiau KORONOVIRUSU?”. Mano sveikas protas ramino įsismarkavusius kūno dirgiklius sakydamas jog čia tik eksperimentas. Niekas nepadėjo. Vakare nebegalėjau kvėpuoti per nosį visiškai. Supratau, jog nuo pat mažens visi esame užprogramuoti būtent taip reaguoti į tariamą pavojų. O koks tos programos tolesnis veiksmas? Aišku – greičiau pas gerąjį daktarą Ai Skaudą kuris duos vaistukų! Žinodamas šios programos tikslą aš nedelsiant nuėjau į virtuvę, radau medaus stiklainį ir mintyse nuosekliai kartodamas jog „medus jau 5 tūkstantmečiai, geriausias žmonijos antivirusinis vaistas” paėmiau šaukštą medaus ir jį suvalgiau. Efektas buvo pritrenkiantis. Nespėjus suskaičiuoti iki trijų, atgulė nosis (kvėpuoti tapo tiesiog nuostabiai lengva nes kelias valandas niekaip negalėjau įkvėpti per nosį) ir visi simptomai praėjo akimirksniu, net bekylanti temperatūra nukrito.

Po šio eksperimento aš supratau kodėl visos ligoninės yra perpildytos, o senukai miršta kaip lapai rudenį. Tai natūrali mūsų organizmo reakciją į nusikaltėlių įsuktą isteriją. Visi tie gripo virusai, įskaitant ir „siaubingąjį” koronos, visada sukasi aplink mus, bet tam, kad jie pradėtų veikti reikia pradžioje visus įtikinti jog tai katastrofa. Įtikinti lengviausia mūsų moteris (į jas ir nukreipiamos visos reklaminės kompanijos) ir jos nedelsiant keldamos isterikas priverčia vyrus daryti kvailiausius sprendimus. Net jeigu mes vyrai matome, kad tai visiškas idiotizmas, karantinai, antsnukiai ir tonomis pilamas dezinfekcinis skystis, mes nieko negalim padaryti. Nes reikia bent kažkokiais veiksmais nuraminti paklaikusias moteris reikalaujančias „BENT KAŽKĄ DARYTI!!!!”.

Bendraudamas su aplinkiniais pastebėjau, kad ten kur yra normalios šeimos, (vyrai yra vyrai ir šeimos galvos, o moterys yra nuostabūs namų židinio angelai) jokios isterijos nėra, bet kur feministiniai moteusai yra pamynę vyrus po savimi, ten yra kažkoks siaubas. Antsnukiai, pirštinės pastovūs priekaištai, kad „tūūū mažayy saugaisi” ir pan.

Šiaip siaubingiausia yra tai, kad vyru beveik nebelikę, aplinkui grėsmingai daugėja abiejų lyčių moterusai.

 

p.s. PAJUTAI KORONOVIRUSO SIMPTOUS – EIK SUVALGYK ŠAUKŠTĄ MEDAUS. NE BE REIKALO MŪSŲ PROTĖVIAI JĮ VISADA NAUDOJO PRIEŠ VISUS VIRUSUS.

O BE TO, GAL MEDUS IR MOTERUSUS IŠGYDYS? NUO ISTERIJOS.

Su meilę ir rūpesčiu
Vladimiras Troščenka

Facebook komentarai
});}(jQuery));