Visų lygių Terorizmas prieš visuomenę tęsiasi

Visų lygių Terorizmas prieš  visuomenę tęsiasi 

Kodėl policija daugelį metų jau kartu su prokuratūra  toleruoja ir vykdo terorizmą prieš dorus piliečius.Ir daro , be jokios atsakomybės

Kiek tenka įsitikinti ,kad  policija sąmoningai ir tendencingai  toleruoja nusikalstamumą Lietuvoje.

Turėdami begales  operatyvinių priemonių ,galėdami sekti kiekvieną,net,kaip, potencialų nusikaltėlį  dirba absoliučiai  atmestinai savo pareigybinį darbą ,tiesiog kelia patyčias iš savo piliečių netoleruojančių  palaido struktūrų ir vagių gyvenimo,alkoholizmo visuose lygiuose ,betvarkės keliuose ir pačiuose komisariatuose,kai pareigūnai neatsako už kultūrą,ramų ,saugų piliečių gyvenimą t.y. neatlieka tiesioginių savo pareigų.

Taip ,po paskutinės policijos reformos,ekipažų teršiančių miesto orą yra labai daug,bet efektas ,ir darbo kokybė nepagerėjo.Matosi labai daug policijoje dirbančių moterų,merginų-kokį vaidmenį jos atlieka sunku suprasti-tokioje visuomenėje iki kurios lygio pasiekė Lietuva.

Nesuprantama,kam reikalingas toks sedinčių komisariatuose darbuotojų,skaičius ,kada visą darbą gali atlikti keli  policininkai  nedideliame provincijos miestelyje.

Kiekvienam policininkui yra po viršininką,gal todėl-taip prastai dirba policija:nepagarbiai bendrauja su nukentėjusiais.Budintys ekipažai,neatlieka pagrindinio darbo-apsaugoti piiietį nuo chuliganų,vagių,bomžų siautėjimo.

Šimtai pavyzdžių kada teršiamas miestas,palaidi šunys su šeimininkais,sprogdinimai už nugaros,grasinimai net marketuose.O vagystės-auga.Kas tai? TERorizmas-kuris neužkardomas,neaiškinamas,toleruojamas ir plinta.

patys policininkai,gaišta laiką su popieriukų pildymu ir viskas…-kada pasitelkus operatyvines ir kitas veiklos priemones –galima čia pat vietoje išaiškinti bet kuri nusikaltimą.Likę keli vagys gali siautėti nebaudžiami-nors juos galima greitai ir efektyviai neutralizuoti.

Be to iš pareigūnų sklinda nepagarba,nenoras ,nesupratingumas atlikti savo pareigas tinkamai.Kodėl pats generalinis  komisaras  toleruoja tiesioginį neprofesionalų policijos  darbą-juk piliečiai perduoda dar papildomos informacijos-o tai  didžioji dalis darbo.

Yra labai daug medžiagos,kuri užsiguli stalčiuose,prapuola net nepradedama tirti.Tai ne aplaidumas-tai darbo stilius.Nedirbti.Tik imituoti darbą.Ir tainormalu?Demokratija tai vadinasi?

O užsiiminėti politiniais žaidimais į kuriuos policija jau daugelį metų ,visuomenės nuomone-neturėtų kištis.Tai politikų reikalai-aiškintis ,kodėl  visuomenė nepatenkinta ir jų darbu.

Politikuoja politikai,o jėgos srruktūros yra ne politinė organizacija-ji turi užtikrinti kiekvieno piliečio saugumą.Pabrėžiu –tautosir piliečių  saugumą.Po to eina Valstybė.Ir tik pov to –valdžia,kuri dažnai ištvirkauja-ir ją rodo per televiziją.Policijos darbas turi būti nereklamuojamas ir esminis-prieš VaGIS,GIRTUOKLIUS.

Ir –pirmoje eilėje-SAUGOTI TAUTĄ nuo kriminogeninio elemento.Be  TO patys pareigūnai turi eiti į visuomenę, o ne visuomemė –jų ieškoti.Turi baigtis pilietiškumo propagavimas,jam kenkiant,kas antras ryškiai policininkas nepatenkintas kad žmonės į juos kreipasi. dešimtoji dalis ,kurių GAL IR turėtų pašaukimą dirbti,bet jiems trukdoma.Pati policijos  viršūnėlė nenori,kad būtų vykdomas darbas-vyksta tik įvairios reformos neatnešę visuomenei naudos,saugumo.Aišku tai su nekompetentingos valdžios žinia,nepasitarus net su darbdaviais –visuomene.

Nors vienas neišaiškintas nusikaltimas –tai blogo darbo pasekmė.Daugelis bylų nutraukiama-jų nepradėjus tirti.Tokia betvarkė yra  šantažas ir pasityčiojimas iš  demokratijos.

Demokratija-pirmiausia tvarka ir piliečio saugumas.

Šiandien pilietis ,nei saugus,nei norintis gyventi šalyje,kurioje jis nepageidaujamas.Nepageidaujamas ir terorizuojamas pajungiant nusikalstamą pasaulį ir neįdedant nei kiek pastangų,kad nusikaltėliai liautusi  daryti nusikaltimus  prieš dorą  pilietį , tai reiškia-prieš visuomenę, šalį,bet nebūtinai valdžią.

Visų lygių valdžia yra tik įrankis kurti visuomenės  saugų gyvenimą  be įtampos,kurią sukelia pastovus nusikalstamo kriminalinio pasaulio buvimas šalia ir politikų blogi darbeliai,kurie vadinasi korupcija,protegavimas, padlaižavimas .

Dauguma visuomenės narių nusiteikę  ne užsiimti pastoviu papildomu darbu saugant savo asmenį ir turtą nuo valdžios  toleruojamų nusikaltėlių nes policija neįpareigojama dirbti),o  gyventi  ramiai be patyčių ir terorizmo.

Ir tai turi žinoti ne tik valdžia politinė,bet ir pareigūnai stovintys pasislėpę už jų nugaros nuo visuomenės ir nevykdanti savo pareigų-užtikrinti piliečio saugumą,garbę orumą,ramų gyvenimą.\

Kitu atveju-šios struktūros yra balastas visuomenei.Kuri pati netoleruoja jokios betvarkės-iš esmės,Nei iš politinės valdžios ,nei iš pareigūnų pusės  kartu ir atskirai paėmus

JKM

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));